Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

V olomouckém Premiere Cinemas se bude živě promítat opera Carmen přímo ze Sicílie

 
pátek, 10. července 2015, 10:04

Jste milovníky skutečně kvalitní opery či baletu, ale do Vídně je daleko? Premiere Cinemas Olomouc nabízí živé přenosy z předních evropských operních síní. Díky spojení špičkových pěveckých a tanečních výkonů s tím nejlepším rozlišením obrazu a pětikanálovým DOLBY zvukem vzniká nezapomenutelný kulturní zážitek přímo v pohodlí vašeho oblíbeného kina. Sledujte aktuální program OPERA ŽIVĚ a nepromeškejte výjimečné setkání s fenomény operní a baletní scény.

Vychutnejte si unikátní umělecký počin přímo ze sicilského starověkého amfiteátru Teatro Antico di Taormina. Přírodní divadlo bylo postavené v 7. století a v současné době hostí každoroční festival Euro Mediterraneo, v rámci něhož pořadatelé uvedou i operu Carmen.

Ve středu 15. července od 21:30 hodin budou mít návštěvníci Premiere Cinemas Olomouc jedinečnou příležitost zhlédnout toto mistrovské dílo George Bizeta z roku 1875.

Režie opery se ujal Enrico Castiglione a dirigentem symfonického orchestru je Myron Michallidis. Přes tři hodiny trvající dechberoucí výkony předních sólistů jako jsou Giancarlo Monsalve, Isabel Rey a Elena Maximova jako Carmen vás zaručeně uchvátí. Přestože se opera při svém prvním uvedení nesetkala s velkou přízní publika, v současné době patří tento klasický příběh dvou milenců k nejoblíbenějším operám vůbec.

Zdroj: PR

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

ANKETA: Vyberte ze šesti videí o Olomouci to nejlepší

neděle, 5. července 2015, 11:27

Olomouc je krásné město, na tom se většina lidí shodne. Existuje ale i pár videí, které mají šanci ukázat turistům a...

V zahradách šternberského hradu se bude hrát v srpnu divadlo

neděle, 5. července 2015, 11:05

Agentura ARKS Plus s. r. o. opětovně v těchto dnech představuje program Letního divadelního hraní, které se uskuteční v...

REPORT: The Magic of Santana kouzlili na Korunní pevnůstce

pátek, 3. července 2015, 16:00

Včerejší koncert kapely The Magic of Santana roztančil a také rozezpíval olomoucké publikum. Pokud jste plánovali, že...