Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Olomoucí se projde průvod homosexuálů

 
úterý, 21. července 2015, 14:15

Srpen se definitivně stává v České republice "nejteplejším" měsícem. Nejen, že se 10. srpna koná v hlavním městě Prague Pride, svůj průvod gayů a leseb bude mít i Olomouc.

Organizátoři Rainbow Pride Olomouc, jak je akce oficiálně nazvána, se netají tím, že inspiraci hledali hlavně v našem hlavním městě, kde se koná Prague Pride.

1.8., v 13:00 se zástupy nejen olomouckých gayů a leseb setkají u Šantovky, odkud společně poputují městem. V 15:00 hodin pak čeká nejen účastníky pochodu festivalový jarmark, ve 20:00 proběhne diskotéka a koncert. Před půlnocí se účastníci a diváci dočkají ohňostoje, poté bude zábava pokračovat až do ranních hodin. Afterparty proběhne v olomouckém klubu Bocca za účasti Agáty Hanychové.

Organizátoři odhadují, že zúčastnit pochodu by se mohlo až 1000 gayů a leseb, neboť je prý v Olomouci dost silná komunita LGBT (komunita leseb, gayů, bisexuálů a transgender osob).

 

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

Report: Krausberry spolu hrají už přes 30 let, stále ale dokážou pařit jako puberťáci

pondělí, 20. července 2015, 08:35

Koncert kapely Krausberry se odehrál v prostorách radnice a byla to skvělá show. Takový aplaus jsem v Olomouci dlouho...

Na Žerotínově náměstí stojí opravená socha sv. Floriána

pátek, 17. července 2015, 10:54

Žerotínovo náměstí v centru Olomouce od včerejšího dne opět zdobí barokní socha svatého Floriána, kterou dělníci v...

Recenze: V Ant-manovi tvůrci dokonale skloubili komedii s akční podívanou

pátek, 17. července 2015, 08:57

Vzpomínáte na úžasný svět seriálu Křeček v noční košili, kde bylo hlavním motivem zmenšování hlavních představitelů i...