čtvrtek 7. prosince 2023 Ambrož

Na podzim odstartuje nový ročník soutěže Look Bella, zavítá i do Olomouce

Na podzim letošního roku propukne další ročník úspěšné soutěže krásy LOOK BELLA 2015. Tato prestižní soutěž krásy je určena pro atraktivní mladé dívky i muže, kterým umožňuje zviditelnit se, získat nové kontakty a nastartovat tak svou kariéru.

Cílem soutěže je zvolit nejzajímavější tvář roku. Soutěž otevírá mladým dívkám a mužům dveře do světa modelingu. Vítězky a vítězové soutěže získávají nabídku spolupráce s pořádající agenturou Prestige Models a jsou úspěšní v dalších celorepublikových soutěžích krásy. Finalistkou soutěže LOOK BELLA 2009 je např. Česká MISS 2014 Gabriela Franková. Česká MISS 2007 Lucie Hadašová se umístila na 2. místě LOOK BELLA 2004, vítěz LOOK BELLA 2012 Jakub Šmiřák získal 3. místo na Muži roku 2014, Muž roku slovenské republiky 2009 a Muž světa 2010 Peter Menky se umístil na 1. místě soutěže LOOK BELLA 2009.

Jak probíhá LOOK BELLA?

Celá soutěž začíná sérií 14ti castingů, které se konají v obchodních centrech krajských měst ČR. V rámci soutěže se vždy uskuteční dva galavečery – loňský Semifinálový večer LOOK BELLA 2014 proběhl v Laser Show Hall v Bobycentru v Brně a Velký finálový večer se již tradičně uskutečnil v luxusních prostorách hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Pořádající agentura PRESTIGE MODELS se postarala o opravdu bohatý program! Moderátorská dvojice Nela Slováková a Ondřej Blaho na podiu postupně přivítala zpěvačku Kristie, patronku loňského ročníku soutěže Karolínu Krézlovou i populární skupinu Support Lesbiens. Dále byly na programu těchto slavnostních večerů módní přehlídky luxusních značek.

Finále soutěže LOOK BELLA se každoročně účastní více než 500 V.I.P. osobností. V loňském ročníku zavítala na prestižní soutěž krásy např. ředitelka charitativní organizace UNICEF Pavla Gomba, módní návrhářka Soňa Hlaváčková, herec Martin Písařík, motocyklový závodník Karel Abrahám, závodní jezdec Jan Charouz a další.

Soutěžící dívky a mladí muži si z LOOK BELLA odnesli hodnotné ceny od našich partnerů, jako např. speciálně vyrobené korunky od LILIEN CZECH JEWELRY, lyže značky ELAN, fotoaparáty od CEWE COLOR, poukazy na fotoknihu od Fotolabu, luxusní hodinky Ingersoll, poukaz na zapůjčení vozu Škoda apod. Výtěžek z dražby korunky vítězky je každoročně věnován celosvětové charitativní organizaci UNICEF, se kterou pořádající agentura PRESTIGE MODELS spolupracuje od roku 2010.

Vítězi loňského ročníku soutěže se stali:

LOOK BELLA 2014 – DIVKY:
1. místo - Markéta Martinkovičová
2. místo - Michaela Buchtová
3. místo - Dana Žouželková


LOOK BELLA 2014 – MUŽI:
1. místo - Jan Pippinger
2. místo - Dalibor Novotný
3. místo - Leandro Baptista

 

Vedle hlavních titulů prvních tří míst v kategorii dívek a mužů uděluje LOOK BELLA také tituly LOOK BELLA Sympatie, kterou se stala Markéta Martinkovičová, za pány Leandro Baptista, dále LOOK BELLA Internet, kterou se stali Tereza Fleková a Dalibor Novotný.  Titul LOOK BELLA Silueta získala Michaela Buchtová, LOOK BELLA Elan získali Zuzana Koláčková a Antonín Žížala. Od loňského ročníku uděluje LOOK BELLA dva nové tituly, díky kterým vítězové získávají možnost uplatnit se v zahraniční, a to jak v soutěžích krásy, tak v modelingu obecně - LOOK BELLA Earth, kterou se pro rok 2014 stala Dana Žouželková a další nový titul LOOK BELLA World získala Veronika Šloufová.Informace o soutěži a podmínky účasti

XII. ročník soutěže LOOK BELLA 2015 bude odstartován na přelomu září a října 2015 sérií castingů. Podmínkou účasti je věk 15 – 25 let u dívek, 17 – 25 let u mužů. Požadovaná výška u dívek je min. 170 cm, u mužů 180 cm.

LOOK BELLA se od ostatních soutěží krásy liší hlavně tím, že dává šanci nejen dívkám, ale přihlásit se mohou i mladí muži. Veškeré informace najdete na facebookových nebo webových stránkách pořádající agentury Prestige Models www.prestigemodels.cz nebo na stránkách www.look-bella.cz.

Zdroj: PR

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.