Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Olomoucký Premiere Cinemas uvede na svých plátnech to nejlepší ze světové opery a baletu

 
středa, 30. září 2015, 10:05

Také v nadcházející sezóně se v Premiere Cinemas Olomouc mohou milovníci opery a baletu těšit na přímé přenosy toho nejlepšího z předních evropských divadelních scén. Nadcházející sezóna se bude odvíjet zejména ve znamení přímých přenosů z Royal Opera House v Londýně.

V nové operní a baletní sezóně přichází Premiere Cinemas Olomouc s ještě atraktivnějším programem než v předchozích letech. Prim mezi uměleckými scénami bude tentokrát držet Royal Opera House v Londýně, díky které bude olomouckým návštěvníkům představeno hned šest oper. Cyklus OPERA ŽIVĚ bude zahájen vskutku velkolepě – 5. října od 20.00 hodin fenomenálním příběhem z dílny Wolfganga Amadea Mozarta – komickou operou Figarova svatba.

Diváci se dále mohou těšit na taková díla, jako jsou Bizetova Carmen, Boris Godunov z pera Modesta Petroviče Musorgského, Verdiho La Traviata a mnoho dalších. Celkově se diváci mohou těšit na osm přímých přenosů oper i baletu, které si jednoduše zamilují. Navíc díky spojení špičkových pěveckých a tanečních výkonů s nejvyšším rozlišením obrazu a pětikanálovým Dolby zvukem zažijí nezapomenutelný kulturní zážitek přímo v pohodlí jejich oblíbeného kina v centru Olomouce.

Bohaté kulturní večery s cyklem Opera Živě v Premiere Cinemas Olomouc si každý milovník opery a baletu zamiluje. Pro všechny diváky je navíc jako malá pozornost připravena sklenka sektu. Program na celou sezónu je již nyní k dispozici na www.premierecinemas.cz a díky předplatitelské slevě je možno ušetřit na vstupném.

Tisková zpráva
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

Tip Olomoucké Drbny na páteční večer: Buddy's House Session

čtvrtek, 24. září 2015, 14:45

Studenti a všichni, kdo v páteční večer ještě nemáte jasný program! Olomoucká Drbna má pro vás tip, jak ho ideálně...

Recenze: Stát na vrcholu Everestu je fajn, nejdůležitejší je ale dostat se dolů...

čtvrtek, 24. září 2015, 10:00

Everest - hora, která si určuje svoje pravidla. Ale také hora, jejíž vrchol táhne jako magnet nadšené horolezce, kteří...

Divadlo na cucky uvede první letošní premiéru, diváky přenese do knihy My děti ze stanice ZOO

pondělí, 21. září 2015, 14:05

První premiéra v nové sezóně a hned nepřehlédnutelný titul. Jan Plíhal připravil společně s tvůrčím kolektivem Divadla...