Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

V Olomouci se chystá slavnost vína, na návštěvníky čeká přes sto padesát unikátních vzorků

 
čtvrtek, 5. listopadu 2015, 13:13

V pátek 13. listopadu zažije Olomouc pravý degustační večer s těmi nejlepšími moravskými víny. V NH hotelu to bude od sedmé hodiny večerní žít více než stopadesáti vybranými vzorky vína z celé Moravy v kombinaci s bohatým doprovodným programem.

Návštěvníci budou moci na Slavnosti vína ochutnat nepřeberné množství kvalitního vína a také ohodnotit ty úplně nejlepší vzorky, které za večer ochutnají. Koneckonců, jména jako Vinařství Fabikovič, Vajbar nebo Springer nikoho nenechají na pochybách, že se bude jednat opravdu o unikátní vinařský zážitek.

Samozřejmě, na Slavnosti vína se především očekává víno, organizátoři si ale také přichystali pro účastníky něco na zub. O zážitkovou gastronomii se především postará šéfkuchař Petr Zučka, držitel michelinské hvězdy, se svým týmem. A protože je to oslava především moravských vín, chybět nebudou ani regionální produkty, například z Olomóckého Špajzu, který sídlí v nejnižším patře obchodního domu Šantovka. Uzeniny dle původních receptur či domácí sýry nebudou na akci výjimkou.

Co se týče programu, ten by si bohatě vystačil i na samostatnou akci. Nejen, že celou slavností bude provázet Lukáš Langmajer v roli moderátora, svůj koncert pod střechou NH hotelu bude mít i skupina 4TET, jihomoravská formace Kanci Paní Nadlesní či zpěvačka Andrea Mea, která disponuje rozsahem tři a půl oktávy. Co se tedy týče doprovodného programu, mají se návštěvníci na co těšit.

Více na www.slavnostvina.cz

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
PR text
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

Centrum Olomouce rozezní básně, město bude mít svůj poesiomat

čtvrtek, 5. listopadu 2015, 11:22

Jukebox na básně. Tak by se dal charakterizovat poesiomat, který bude ještě letos stát na Václavském náměstí u Dómu....

Recenze: Pokud si od nové bondovky Spectre slibujete mnoho, pravděpodobně budete zklamáni

čtvrtek, 5. listopadu 2015, 08:36

Když Sam Mendes natočil třetí díl Craigova Bonda, Skyfall, fanoušci vrněli blahem nad dospělostí a thrillerovým pojetím...

RECENZE: Ztraceni v Mnichově vám vytřou zrak, v dobrém slova smyslu

sobota, 31. října 2015, 12:19

Po Knoflíkářch, Samotářích a Příbězích obyčejného šílenství natočil Petr Zelenka další unikátní film. Je jen škoda, že...