Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Zateplená Ololoď zve v zimě na plavby pro veřejnost, akcemi myslí ale i na studenty a firmy

 
úterý, 8. prosince 2015, 13:19

S koncem podzimu kapitán olomoucké Ololodi Šimon Pelikán svou krásku nezazimoval, právě naopak. Pro olomouckou veřejnost připravil spoustu akcí a možností, jak se na Ololodi pobavit i v zimním období.

"Chtěli jsme, aby si lidé Ololoď užili i v předvánoční čas, proto jsme postupně vymysleli několik možností, jak mohou lidé využít Kordulku i v zimě," říká kapitán Ololodi Šimon Pelikán. "Ololoď jsme jen oblékli do zimního kabátu tak, aby se v ní udrželo teplo. Na lodi topíme kamny a podáváme horký punč" přibližuje zimní fungování Ololodi Šimon.

Dále tak pokračuje možnost zarezerovat si 45 minutovou vyhlídkovou platbu lodí po Moravě, plavby pro veřejnost budou i mezi vánočními svátky, kde se navýší kapacita plaveb a také bude možnost objednat si oslavy Silvestra přimo na palubě lodi.

 Pelikán však myslel i na zimní čas a s ním spojené firemní večírky. "Je možnost uspořádat na Ololodi i firemní večírek, při kterém nebude chybět punč a zajišťujeme i bohaté občerstvení. Kapacita není omezena, pro početnější skupinky je připraven program v přístavišti, v době, kdy část skupiny pluje. Poté se jen skupiny vymění, a nakonec skončí všichni na souši a mohou pokračovat," usmívá se Pelikán.

Protože je Šimon zároveň i absolventem Univerzity Palackého, myslí i na studenty. Na Facebooku avizoval akci zvanou "Zkouškové s Ololodí", při které mohou studenti oslavit úspěšně absolvovanou zkoušku přímo na palubě Ololodi. Navíc, za úspěšně dokončenou zkoušku budou studenti odměněni punčem zdarma, dostane se dokonce i na ty, co odešli z akademické půdy s nepořízenou.

O chystaných akcích s Ololodí se dozvíte na Facebooku či na webových stránkách.

 

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto Facebook Ololoď
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

Reklama
 
 

Kam dál?

Recenze: Film V srdci moře vás zavede až do nitra Moby Dicka

neděle, 6. prosince 2015, 13:41

Režisér Ron Howard umí diváka dostat na unikátní místa, což ukázal už v Apollu 13 nebo nedávno ve filmu Rivalové....

V Olomouci jsou od pátku k vidění České korunovační klenoty

pátek, 4. prosince 2015, 15:18

Výstava "České korunovační klenoty na dosah… / Doba Karla IV. na Olomoucku" instalovaná od 4. prosince 2015 do 21....

Premiere Cinemas Art: Vyražte na bláznivou cestu s nejlepším sovětským režisérem

středa, 2. prosince 2015, 15:30

Tuto středu v Premiere Cinemas Art můžete shlédnout snímek Ejzenštejn v Guanajuatu, který je jen zdánlivě určen pouze...