Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Famózní Ondřej Brzobohatý vystoupil s hosty v Olomouci, tleskalo se ve stoje

 
pátek, 15. dubna 2016, 09:08

Dlouhé měsíce jsme si museli počkat, než se zpěváku a pianistovi Ondrovi Brzobohatému uzdravil malíček levé ruky. Zlomil si ho na letišti v Šanghaji a musel přesunout koncerty. Jeho propracované skladby jako Identity či Spasitelé by prostě bez těch jemných malíčkových fines na klaviatuře nevynikly. Uzdravil se a my se dočkali jeho čarovných rukou v Olomouci.

Ondřej měl navštívit hanáckou metropoli loni v listopadu, ale zmíněné zranění mu to dovolilo až teď. Za podpory rádia Haná představil ve čtvrtek na pódiu NH Hotelu Congress Olomouc svůj projekt Symphonicum Tour. Stovkám lidí v publiku ukázal své skladby v aranžmá symfonického orchestru, který vyzdvihoval jeho sólové klavírní melodie a zpěv.

“Věděli jsme, že je Symphonicum jedinečný projekt. Pro každého populárního či rockového hudebníka je ohromnou výzvou nechat se doprovodit symfonickým orchestrem. Nečekali jsme ale, že to bude taková pecka. Ondra publikum nechával v úžasu od začátku do konce,” popsal situaci na vyprodaném koncertě programový ředitel rádia Haná Marek Berger.

Atmosféře dodali další lesk přátelé, kteří s Ondřejem dělali na pódiu show. Slovenská Superstar Peter Cmorík doprovázel zpěvem a hrou na kytaru. Zpíval i Václav Noid Bárta. A o jedinečný výkon se postaral desetiletý Tomáš Jedlička, který zvládl zazpívat repertoár krále popu Michaela Jacksona. A navíc tak přesvědčivě, že mu publikum tleskalo ve stoje.  

Mě dostalo, když Ondra hrál ten set seriálových znělek. To byly věci, na které jsem koukala v devadesátkách v televizi a úplně jsem bulela a smála ze všech těch vzpomínek. A pak mě chytlo za srdce, když na závěr zahrál Imagine. Lennona miluju,” svěřila se jedna z fanynek.

Uvidíte-li lístky na Symphonicum Tour Ondřeje Brzobohatého, skočte po nich. Zažijete více jak dvouhodinovou nálož zážitků, které budete chtít dokola vyprávět svým přátelům. Další šance vidět Ondru hrát naživo totiž hned tak nebude. “Po Symphonicum Tour přeruším, až na pár výjimek, na sedm měsíců veškeré koncertní aktivity a budu se věnovat přípravě svého druhého autorského alba i několika dalším hudebním projektům," říká Brzobohatý.

Čtěte více:

Tisková zpráva | Foto Lukáš Navara
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Miroslav Krobot bude natáčet svůj druhý film v Olomouci, využije Klášterní Hradisko i Ponorku

čtvrtek, 14. dubna 2016, 15:05

Miroslav Krobot si pro svůj druhý celovečerní film vybral kulisy Olomouce. Film se bude jmenovat Kvarteto. Předchozí...

Vlastivědné muzeum vystavuje unikátní zlatý poklad, který byl nalezen na šibeničním vrchu u Uničova

čtvrtek, 14. dubna 2016, 12:31

Výstava Vlastivědného muzea v Olomouci vůbec poprvé představí unikátní zlatý poklad, který po tři sta let ukrýval...

AFOstorky #1: O tom, že festival AFO nepřináší jen vědomosti, ale především příběhy

středa, 13. dubna 2016, 17:07

Po dobu týdenního festivalu AFO, který letos proběhne od 19. – 24. dubna nám mozkové závity pracují na maximální...