Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V sobotu ožije areál letního kina Úletňákem, připraven je bohatý program

 
pátek, 30. září 2016, 10:53

Sobotní odpoledne bude patřit v areálu letního kina "olomóckému hepeninku" s názvem Úletňák. Připraven je bohatý kulturní program, nebude chybět ani degustace piva či promítání filmu pod širým nebem.

Program začne úderem patnácté hodiny, kdy se představí kapela Malý Sen. Hudba bude určitě primárně dětem, pobaví se jistě ale i dospělí. Své místo pak dále v programu budou mít akrobaté na slackline nebo hudební skupina The Gardeners.

Jakmile se setmí, nastoupí žongléřské uskupení Cascabel, kteří v 21:00 předvedou ohňovou show. Program završí v devět hodin večer promítání filmu Postřižiny.

Po celou dobu programu bude zajištěno kvalitní jídlo a pitivo. K dostání budou nadupané burgery nebo guláš, z regionálních potravin se pak můžete tešit na tvarůžkové cukroví. Úletňák nabídne i nabídku místních pivovarů, na čepu se tak objeví Chomout, pivo z horeckého pivovaru Melichárek, Kosíř, Moritz nebo Jadrníček.

Pro více info navštivte www.pivochomout.cz/uletnak.

Čtěte více:

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 

Kam dál?

RECENZE: Anthropoid vás naplno vtáhne do atentátu na Heydricha

čtvrtek, 29. září 2016, 15:30

Příběh československých parašutistů, kteří provedli atentát na třetího nejvýše postaveného nacistu, známe všichni. Jeho nové...

Divadlo na cucky uvádí novinku MATE. Cílí s ní na vysokoškoláky

čtvrtek, 29. září 2016, 11:44

Olomoucké nezávislé Divadlo na cucky zahájilo již pátou sezónu na vlastní scéně ve Wurmově 7. V pestré programové nabídce...

Zajděte si do Kina Metropol. Jen tak. Ani nebudete vědět, na jaký film

úterý, 27. září 2016, 15:08

Patříte mezi filmové fanoušky, kteří se nebojí zakoušet nové zážitky? Záleží vám spíše na filmu než na žánru? A nebojíte se...

Tip: Setkání Hanáků proběhne už ve středu. Těšit se můžete na...

pondělí, 26. září 2016, 09:52

Ve středu 28. září se sejdou stovky členů tanečních a hudebních souborů v hanáckých krojích na Setkání Hanáků s hejtmanem...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Démon jménem „genderová ideologie“ v České republice

V návaznosti na článek o problematice zrušení genderových studií v Maďarsku a démonizaci genderu jakožto nepřítele tradičních hodnot se podíváme na situaci v České republice. Jak jsme na tom s genderem, tedy kulturně vzniklými rozdíly mezi muži a ženami u nás doma? Stáváme se tak moc obávanou “bezpohlavní” společností?

VIDEO: Ve Veletržním paláci se konala debata o SEFO. Řediteli Muzea umění bylo na konci debaty zabráněno vystoupit

V pondělí 18. března se konala ve Veletržním paláci v Praze odborná debata na téma Středoevropského fóra, projektu olomouckého Muzea umění. Ač se téma bezprostředně muzea týká, na debatu podle tiskového mluvčího Tomáše Kasala žádná pozvánka nedorazila, řediteli muzea navíc bylo v závěru debaty zabráněno vystoupit.

Zahráli si s Glenem Hansardem. Nyní brněnská kapela křtí novou desku, která rozhodně stojí za pozornost

Splnil se jim jejich životní i kariérní sen, když si je na své vystoupení pozval sám držitel Oscara Glen Hansard. Brněnská kapela The Shookies rozhodně stojí za pozornost. Zdobí je autentický projev zpěváka, unikátní zvuk i příjemný pocit z jejich hudby. Přesvědčit se o tom mohou lidé sami v Brně na Melodce, kde 21. března křtí novou desku Sooner or Later.