Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V sobotu ožije areál letního kina Úletňákem, připraven je bohatý program

 
pátek, 30. září 2016, 10:53

Sobotní odpoledne bude patřit v areálu letního kina "olomóckému hepeninku" s názvem Úletňák. Připraven je bohatý kulturní program, nebude chybět ani degustace piva či promítání filmu pod širým nebem.

Program začne úderem patnácté hodiny, kdy se představí kapela Malý Sen. Hudba bude určitě primárně dětem, pobaví se jistě ale i dospělí. Své místo pak dále v programu budou mít akrobaté na slackline nebo hudební skupina The Gardeners.

Jakmile se setmí, nastoupí žongléřské uskupení Cascabel, kteří v 21:00 předvedou ohňovou show. Program završí v devět hodin večer promítání filmu Postřižiny.

Po celou dobu programu bude zajištěno kvalitní jídlo a pitivo. K dostání budou nadupané burgery nebo guláš, z regionálních potravin se pak můžete tešit na tvarůžkové cukroví. Úletňák nabídne i nabídku místních pivovarů, na čepu se tak objeví Chomout, pivo z horeckého pivovaru Melichárek, Kosíř, Moritz nebo Jadrníček.

Pro více info navštivte www.pivochomout.cz/uletnak.

Čtěte více:

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 

Kam dál?

RECENZE: Anthropoid vás naplno vtáhne do atentátu na Heydricha

čtvrtek, 29. září 2016, 15:30

Příběh československých parašutistů, kteří provedli atentát na třetího nejvýše postaveného nacistu, známe všichni. Jeho nové...

Divadlo na cucky uvádí novinku MATE. Cílí s ní na vysokoškoláky

čtvrtek, 29. září 2016, 11:44

Olomoucké nezávislé Divadlo na cucky zahájilo již pátou sezónu na vlastní scéně ve Wurmově 7. V pestré programové nabídce...

Zajděte si do Kina Metropol. Jen tak. Ani nebudete vědět, na jaký film

úterý, 27. září 2016, 15:08

Patříte mezi filmové fanoušky, kteří se nebojí zakoušet nové zážitky? Záleží vám spíše na filmu než na žánru? A nebojíte se...

Tip: Setkání Hanáků proběhne už ve středu. Těšit se můžete na...

pondělí, 26. září 2016, 09:52

Ve středu 28. září se sejdou stovky členů tanečních a hudebních souborů v hanáckých krojích na Setkání Hanáků s hejtmanem...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Největší zájem o eurovolby byl podle všeho v Praze

Zájem lidí o výběr kandidátů do Evropského parlamentu nebyl ani dnes dopoledne velký. Volební účast v jednotlivých krajích se podle zjištění zpravodajů pohybuje nejčastěji mezi 15 a 21 procenty. Zřejmě největší zájem o volby je v hlavním městě. V Praze odvolila téměř třetina oprávněných voličů. Vybírat zástupce do Evropského parlamentu šlo do dnešních 14:00, výsledek voleb bude zveřejněn v neděli pozdě večer.

Hodiny na Černé věži v Budějcích po čtyřiceti letech září novotou. Speciální barvu vybírali památkáři

Jako nové teď vypadají hodiny na Černé věži. Po čtyřiceti letech totiž dostaly nový nátěr. Na všechny čtyři ciferníky padne více než osm kilo speciální barvy, kterou vybírali památkáři. Hotovo by mělo být příští týden. Hlavní slovo má ale počasí.

Předmanželská smlouva? Ochrana před zchudnutím

Zhruba každé druhé manželství končí rozvodem. Je proto dobré myslet dopředu a zbytečným sporům o majetek předcházet. K tomu slouží předmanželská smlouva, ve které si snoubenci dohodnou jiný než zákonný majetkový režim.