Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Olomoucký ples přinese to nejlepší z Británie a večeři s Jaromírem Jágrem

 
pátek, 3. února 2017, 09:00

Omega Olomoucký ples se letos uskuteční 17. února v NH Collection Olomouc Congress hotelu. Přinese s sebou královské gardisty, typické britské telefonní budky, nezapomenutelného Sherlocka Holmese a mnoho dalšího. Kromě zábavy má však ples také charitativní rozměr: v dražbě je připravena večeře s Jaromírem Jágrem.

V Olomouci se 17. února 2017 bude konat Omega Olomoucký ples 2017 na téma To nejlepší z Británie! Výše zmíněný program doplní čajový dýchánek, královna Alžběta II., legendární letní songy 90. let skupiny Londonbeat a monstrózní londýnské překvapení, které se ani do NH Collection Olomouc Congress hotelu nevejde. Celým večerem provede Ondřej Vetchý.

Kromě skupiny Londonbeat dorazí Kristína i Michal Hrůza

Budete se doslova královsky bavit. Zhmotníme vaše nejkrásnější představy o Velké Británii, ve kterých si skvěle zatančíte. Složíme poctu nezapomenutelným Beatles a naživo vás rozpálí letní hit I’ve Been Thinking About You přímo z úst jedinečných Londonbeat. Přijede taky Kristína a Michal Hrůza - prostě opět ta nejlepší plesová akce v Olomouckém kraji,” navozuje atmosféru blížícího se Omega Olomouckého plesu za pořadatele ředitel agentury Forsberg Marek Berger.

Letos budeme dražit přímo Jardu

„Ples má i letos významný charitativní rozměr. Připomenu, že loni jsme dobročinně dražili na plese podepsaný dres hokejové legendy Jaromíra Jágra. Letos budeme dražit přímo Jardu. Kdo v dražbě přispěje největší částkou na pomoc Centru pro dětský sluch Tamtam v Olomouci, které pomáhá rodinám se sluchově handicapovanými dětmi, pro toho je připravená večeře s tímto Zlatým hochem z Nagana,” připomíná charitativní rozměr Omega Olomouckého plesu David Foretník, ředitel Radia Haná, které akci spolupořádá.

Více informací můžete získat na oficiálních stránkách: www.olomouckyples.cz

Tisková zpráva
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Devatenáctiletá řidička a dvacetiletý řidič...

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

Reklama
 
 

Kam dál?

FILMOVÉ PREMIÉRY: Týden hrající na vážnější notu. Věnujte pozornost Jackie a Místu u moře

čtvrtek, 2. února 2017, 12:00

V Premiere Cinemas na vás tentokrát čekají dvě dramatické premiéry - Jackie a Místo u moře. Připravte si kapesníčky...

Bryan Adams se po třech letech vrací na dosah Olomouce, v listopadu zahraje v Brně

čtvrtek, 2. února 2017, 08:10

Kanadský rockový zpěvák Bryan Adams se 19. listopadu vrátí do Brna, kde s úspěchem vystoupil v roce 2014. Tehdy jej na...

Dámy, zpozorněte – Premiere Cinemas chystá speciální předpremiéru Padesáti odstínů temnoty

úterý, 31. ledna 2017, 09:10

Olomoucké multikino Premiere Cienmas v obchodním centru Galerie Šantovka uvede ve středu 8. 2. 2017 první speciální...