Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Olomoucký ples rozzářily hvězdy jako Londonbeat, Kristína nebo Michal Hrůza

 
neděle, 19. února 2017, 11:02

Londonbeat byli hlavními, ovšem nikoliv jedinými tahouny Omega Olomouckého plesu. Zatančili jsme si také na skvělého Michala Hrůzu, který vzhledem k místu konání nezapomněl zahrát song Hotel Morava.

“Vy jste skvělí! Kde pořád berete ty hvězdy? My jsme tu s manželkou byli už na Haddawayovi, pak na Bad Boys Blue, a teď tu máte Londonbeat. Ty máme rádi, hlavně písničku I’ve been thinking about you, kterou jsme konečně slyšeli naživo. Naplno jsme to před kapelou rozjeli,” směje se Honza z Olomouce, který se těšil na Omega Olomouckém plese právě na hlavní hvězdu páteční noci v NH Collection Olomouc Congress hotelu - jedinečné britské Londonbeat.

A naplno jsme si užili také návštěvu ze Slovenska. Přijela za námi zpěvačka Kristína. “Stovky lidí se tiskly v hlavním sále Evropa, jen aby si poslechli, zatančili a zazpívali hitovky jako Horehronie nebo Jablčko,” popisuje náladu na pátečním Omega Olomouckém plese za organizátory ředitel rádia Haná David Foretník.

“Vedle hlavních hostů samozřejmě smekám před skvělým výkonem kluků z kapely Zelená pára, kteří nám tu hrají v plné síle hrají k tanci i teď ve dvě hodiny v sobotu ráno. A to už jedou od začátku akce. Díky rozhodně patří kapele Pangea - revivalu Beatles, který tu podtrhl celou atmosféru laděnou do hesla To nejlepší z Británie. Ovšem opravu dech beroucí je dobrosrdečnost našich návštěvníků. Při dobročinné aukci večeře s hokejovou legendou Jardou Jágrem jeden z hostů vytáhl částku až na 120 000,-! Děkujeme! Peníze pomohou Centru pro dětský sluch Tamtam,” doplňuje za spolupořádající agenturu Forsberg Marek Berger.

Omega Olomoucký ples vynikl nejen hudbou, ale i originálními rekvizitami jako bar v opravdovém double-deckeru, který parkoval před hotelem, nebo uvaděčům převlečeným za člena královniny gardy a typického strážníka “bobbyho” či dvojnici královny Alžběty II. a dvojníka Mr. Beana. Třešničkou byl jemný humor moderátorů Ondry Vetchého a Jana smetany. Věříme, že si ples všichni návštěvníci a hosté pořádně užili, a už teď víme, co nás čeká příští rok. Na Omega Olomoucký ples 2018 za námi přiletí boyband, který v 90. letech nechyběl žádné prestižní hitparádě - East 17!

Čtěte více:

Tisková zpráva
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

Reklama
 
 

Kam dál?

FILMOVÉ PREMIÉRY: Tento týden to bude těžký výběr, protože všechny čtyři filmy se vyplatí vidět

čtvrtek, 16. února 2017, 10:30

Tento týden je na premiéry v Premiere Cinemas bohatý. Všechny čtyři snímky mají potenciál vás zaujmout.

Tip na koncert: Skupina Olympic zahraje v Hranicích, výtěžek půjde na Mobilní hospic Strom života

středa, 15. února 2017, 07:30

Ve středu 22. 2. 2017 budete mít možnost poslechnout si legendární písničky skupiny Olympic a zároveň tím podpořit...

Metropol představí strhující dokument ze života Richarda Müllera

pondělí, 13. února 2017, 15:00

Devadesátiminutový dokumentární snímek ze života slavného i kontroverzního slovenského zpěváka Richarda Müllera...