Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Třetí olomoucký #NoShit slibuje hned pětici interpretů a příval elektronické hudby

 
pátek, 14. dubna 2017, 13:30

Očekávaná hudební akce s příznačným názvem #NoShit má před sebou již třetí pokračování s datem 15. dubna 2017. Událost slibuje špičkovou live production, přelomový vizuál a nabídne i zahraničního interpreta. To vše v jedinečné atmosféře olomouckého 15 Minut music clubu.

Pořadatelé historicky poprvé pozvali zahraničního hosta. Norský producent KINØL s sebou přiveze hutný Norwegian house. Dvojici headlinerů doplňuje stálice elektronické hudby
a držitel Vinyla z roku 201Ondra Mikula aka Aid Kid. Multimediální artista, který si svými experimentálně emotivními beaty v kombinaci s ambientně kytarovým indie podmaňuje kluby nejen v Čechách.

Ukáže se držitel divoké karty v pořadu Rádia Wave, François Svalis. Hudební objev uplynulých měsíců celý klub přenese na netušená ambientní místa a pod jednou střechou vystoupí i TMA aka Tomáš Martínek se svými precizně narýsovanými beaty. V neposlední řadě přijde Elsewhere aka Jiří „Mergell“ Šefl z umělecké skupiny Lesmír, který svou live elektro performance zahájí celý večer.

#NoShit si zakládá na bohatém hudebním programu, ale i na řadě doprovodných prvků, které společně tvoří jedinečnou atmosféru. Krabičky, UV dekorace, fotokoutek, akční drinky a bodypanting, který z parketu udělá světélkující dav těl. Finišuje také vizuální přeměna legendární „Patnáctky“. „Snaha hudebně zdokonalovat #NoShit jde v ruku v ruce i se samotným vizuálem, který bude v tomto případě přelomový a sám o sobě by měl být zážitkem.“, dodávají organizátoři akce. Takže pokud půjdete od 20:00 hodin okolo, ani na vteřinu nebudete litovat 130 Kč, které za tento příval živé elektronické hudby rozhodně stojí.

Čtěte více:

Tisková zpráva
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

RECENZE: Power Rangers jsou jenom zpackaným návratem do dětství

pátek, 14. dubna 2017, 09:00

Power Rangers! Ano, tušíte správně, jsou zpátky. Nejsou vtipnější, nejsou barevnější a nemorfují tak vtipně, jako...

Jarní Flora představí Tajemnou tvář světa. Soutěžte o lístky!

čtvrtek, 13. dubna 2017, 15:00

Fantastická Afrika, karnevalové Benátky, tradiční masopust či velkolepá divadelní scéna. Nejočekávanější mezinárodní...

Olomoucké Horní náměstí oslaví v neděli Velikonoce

čtvrtek, 13. dubna 2017, 07:30

Na Velikonoční neděli nemusíte sedět doma. Na Horním náměstí pro vás bude přichystaný bohatý program. Od 8 až do 15...