Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

FOTO: Páteční Urbano Latino festival v Esku se skutečně vydařil

 
sobota, 6. května 2017, 11:00

“Dneska je to legendární akce! Ještě lepší než loni! A hlavně Rodry-Go. Teď ho často hrají na Radiu Haná - tam jsem ho slyšel, tak jsem ho chtěl vidět naživo a paráda!” hodnotí kolumbijskou hvězdu Urbano latino festivalu hnědooký Ondra, který si hraje na baru se skleničkou rumu.

Urbano latino festival si skvěle užil stejně jako stovky dalších lidí. Přišli do olomouckého S-klubu v pátek 5. května ochutnat latinskoamerickou kulturu, poslechnout si hudbu plnou vášně a zatančit si ve svůdných až eroticky nabitých rytmech.

„Hrozně mě baví ty taneční workshopy, je to super inspirace. Naučíš se nové pohyby. Jak to lidi vidí před sebou, tak se míň bojí, jsou víc uvolnění, a pak i odvázaní. Ta hudba a tanec ti uvolní pánev, a pak se líp seznamuješ,” směje se Lenka, která už je na Latinu v Olomouci podruhé. Úplně ji uchvátili karnevaloví tanečníci z Brazílie Eduardo Diego a Shirlei Alves.

Brazilský karneval, latino show světového formátu s Rodry-Gem, Dj Lazaro se svými karibskými rytmy z Kuby a program dalších skvělých hudebních a tanečních hostů dohromady vytvořili nezapomenutelný latinskoamerický večer a zavalili Olomouc pořádnou lavinou vzrušujících emocí. „Letos je to fakt nabité, já bych chtěl poděkovat Olomouckému kraji, že akci finančně podpořil, abychom mohli přinést lidem tak velkolepý program. A těšíme se na příští ročník. Už teď pro vás připravujeme energií a tancem nabitá vystoupení, sety a workshopy latinskoamerického tance, hudby a kultury. Dneska v tom obrovském množství lidí, kteří přišli do S-klubu vidíte, že Olomouc latino miluje,” začíná již na akci přemýšlet o dalším Urbano latino festivalu spolupořadatel festivalu a ředitel agentury Forsberg Marek Berger.

Čtěte více:

Tisková zpráva | Foto Tomáš Uchytil
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

KULTURA V OLOMOUCI: Rekonstrukce osvobození nebo tyran bránic Zdeněk Izer

pátek, 5. května 2017, 15:00

Jako je tradicí, že se na Olomoucké drbně každý pátek objeví kulturní přehled, tak se také začátkem května po celé...

Stracené ráj zahrají v sobotu u kapličky v Náměšti na Hané

pátek, 5. května 2017, 12:00

Moravská kapela z Mezic u Olomouce bude koncertovat v sobotu od 18:00 v Náměšti na Hané. Kapela, která vydala minulý...

Je třeba vyndat ze skříně oblek Darth Vadera... Je Mezinárodní den Star Wars!

čtvrtek, 4. května 2017, 13:09

Fanoušci Hvězdných válek se dočkali... Konečně mohou chodit po ulici ve svých oblíbených kostýmech z filmové série,...