Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Čtvrtý ročník multižánrového festivalu Letiště se ponese v duchu art & party

 
pátek, 30. června 2017, 12:00

Areál aerodromu v Drahotuších u Hranic na Moravě přivítá ve dnech 18. – 19. srpna čtvrtý ročník festivalu progresivní hudby s příznačným názvem Letiště. Po uplynulých bouřích čeká návštěvníky dvoudenní program, který se tentokráte ponese v duchu art & party. Letošní ročník přinese také řadu zajímavých vystoupení a historicky poprvé nabídne i velká zahraniční jména.

Art & party

„Po předchozích bouřlivých letech chceme publikum pro změnu bavit všudy přítomnou pohodou. Tak, aby si každý návštěvník vychutnal nejen spoustu hudebních zážitků, ale zároveň měl možnost poznat řadu zajímavých lidí i nových přátel.“ říká ředitelka festivalu Martina Černá. „V podobném duchu se ponese i doprovodný program, který bude směřovat více k mezilidské tematice. Potkávání a poznávání nových lidí je ostatně věc, která pojí každé letiště na světě.“ doplňuje Martina. Produkční tým se tak snaží o navození optimální atmosféry plné hudby, pohody a také prostoru, čímž nabízí vhodnou alternativu k jiným masovým festivalům.

Historický milník

Letošní ročník festivalu slibuje přelomový hudební program. Produkční agentura Air Force Production totiž navázala spolupráci s bookingovou společností Everything Goes booking. Ta má zkušenosti s pořádáním velkých akcí světových interpretů jako Skrillex, Little Big nebo Dub Fx. Na jednom Letišti tak historicky poprvé vystoupí i zahraniční producenti jako B-Complex, britský Kidkanevil, rakouský Monophobe nebo Dolu Kadehi Ters Tut z Turecka. Domácí a slovenskou hudební scénu pak bude reprezentovat Katarzia, matadoři festivalu The High Corporation, Bert & Friends a mnoho dalších.

Tisková zpráva
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

Reklama
 
 

Kam dál?

Kino Metropol o prázdninách ožije filmovými maratony. Těšit se můžete na Batmana i Pána Prstenů

čtvrtek, 29. června 2017, 18:00

Stalo se již tradicí, že kino Metropol přináší svým divákům během letních prázdnin filmové a seriálové maratony. Ani...

Zesnulý herec František Řehák ztvárnil v Moravském divadle více než 150 rolí

čtvrtek, 29. června 2017, 10:30

Ve věku 93 let zemřel ve středu 28. června dlouholetý člen olomoucké činohry FRANTIŠEK ŘEHÁK. S olomouckým divadlem...

Legendární kapela Katapult vystoupí v Náměšti na Hané

středa, 28. června 2017, 13:30

Česká skupina Katapult, která baví své fanoušky už více jak čtyřicet let, zavítá do Náměšti na Hané. Autoři legendárích...