Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

SOUTĚŽ: To nejlepší z muzikálů zazpívají v Olomouci Blanarovičová a Vojtek. Vyhrajte dva lístky

 
čtvrtek, 13. července 2017, 13:30

Pořadatelé Olomouckých kulturních prázdnin připravili exkluzivní zážitek pro fanoušky slavných muzikálových melodií. Ve čtvrtek 20. července od 20 hodin vystoupí v Korunní pevnůstce zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová s frontmanem kapely Kabát Josefem Vojtkem se speciálním programem The Best of Musicals.

„Koncert Yvetty Blanarovičové a Josefa Vojtka bude určitě jedním z vrcholů Olomouckých kulturních prázdnin. Oba totiž patří k naprosté špičce mezi muzikálovými interprety,“ řekl za pořadatele z Bounty Rock Café Promotion Dušan Neumann. O jejich kvalitách podle něj svědčí celá řada rolí ve slavných muzikálech, ale také cena Thálie, kterou oba získali. Zatímco Balanarovičová prestižní ocenění udělované hereckou asociací získala v roce 1996 za roli Elisy Doolitleové v My Fair Lady, Vojtek převzal cenu letos za dvojroli v muzikálu Mefisto.

Koncertní program Best of Musicals nabídne ty největší hity z českých a světových muzikálů včetně společných duetů. V playlistu nechybějí skladby z West Side Story, The Cats, Fantom Opery, Dracula, New York New York, The Prayer, Hamlet, Angelika a dalších. Slavné melodie přitom zaznějí v originálních popových, rockových a operních aranžmá. „Andělský zpěv Yvetty Blanarovičové v kombinaci drsným rockovým hlasem a vystupováním Pepy Vojtka slibuje skvělý zážitek,“ míní Neumann.

Vstupenky stojí 299 korun a v předprodeji je lze koupit v síti GoOut, v informačním centru v podloubí olomoucké radnice nebo v Bounty Rock Café.

U nás můžete soutěžit celkem o čtyři lístky. Dva výherci, kteří odpoví na jednoduchou soutěžní otázku, vyhrají dva lístky. Soutěž ukončíme v neděli ve 12:00.

 

Jak se jmenuje kapela, ve které hraje Josef Vojtek?

 
Tisková zpráva
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

TRAILER TÝDNE: Temná věž je opět o krok blíž

čtvrtek, 13. července 2017, 07:41

Už jen měsíc a nějaký ten šušeň… Temná věž je na obzoru a je otázkou, zda se máme těšit, nebo se bát. Dle nového...

Dance Sensation zase po roce v Olomouci. Přijede legendární Captain Jack i Holki

středa, 12. července 2017, 07:30

Jako na parketu těch nejlepších diskoték 90. let a přelomu milénia – přesně tak se budete cítit i na letošním ročníku...

Knihy z červeného kostela nadobro zmizí, Věděcká knihovna postaví nový depozitář v Hejčíně

úterý, 11. července 2017, 19:30

Dělníci v červenci zahájí stavbu nového depozitáře pro Vědeckou knihovnu v Olomouci (VKOL), jehož vybudování si bez...