Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

KULTURNÍ PŘEHLED: Koncert na Korunní Pevnůstce i filmový maraton Harryho Pottera

 
pátek, 14. července 2017, 15:00

Je pátek a s ním i pravidelný kulturní přehled. Na výběr jsou jak vernisáže, tak i filmové lahůdky – a samozřejmě jsme mysleli také na nejmenší.

Sobota 15.7.

Padesát odstínů temnoty

Letní kino Štěpánov, 21:00

Odstíny šedi skončily ve chvíli, kdy Anastasia přestala hrát podle Greyových pravidel a bez okolků ho opustila. Dosavadní lovec a dravec se ocitá v pro něj neznámé životní situaci a navíc si uvědomuje, že se do Anastasie zamiloval. Té se sice nechce vrátit do světa, ve kterém naplňovala roli poddajné studentky, ale Christianovu kouzlu odolat stejně nedokáže.

Užijte si peprný film v letním kině ve Štěpánově, startuje ve 21:00.

Neděle 16.7.

Odpoledne s Večerníčkem

Zámek v Náměsti na Hané, 14:00

Zámek v Náměšti na Hané bude v neděli odpodne patřit dětem a Večerníčku. Je připraven bohatý program, který zahrnuje divadlo, kolo štěstí, skákací hrad nebo modelování balónků. Akce je plánovaná od 14:00 do 17:00.

Pondělí: 17.7.

Vernisáž Štěpán Krhut - Obrazy z Valašska

Galerie Rubikon 18:00

V pondělí se odehraje v Galerii Rubikon na Tř.1.máje 24 v Olomouci vernisáž obrazů Štěpána Krhuta. K poslechu zahraje hudební uskupení Rožnovští ogaři.

Úterý 18.7.

Válka o planetu opic

Premiere Cinemas Olomouc, 14:30, 16:30, 18:00, 20:00, 21:00

Šest let staré Zrození planety opic bylo pěkným překvapením. Emotivní, chvílemi komorní, následné megalomanský filmový projekt slavil úspěch, a tak přišla o tři roky později dvojka. Ta byla řádně epická a dechberoucí. Nyní na nás čeká trojka, která rozhodne, kdo bude stát na vrcholu potravinového řetězce této planety...

Čtvrtek 20.7.

Koncert Yvetty Blanarovičové a Josefa Vojtka

Korunní pevnůstka Olomouc, 20:00

Pořadatelé Olomouckých kulturních prázdnin připravili exkluzivní zážitek pro fanoušky slavných muzikálových melodií. Ve čtvrtek 20. července od 20 hodin vystoupí v Korunní pevnůstce zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová s frontmanem kapely Kabát Josefem Vojtkem se speciálním programem The Best of Musicals. 

Pátek 21.7.

Půlmaraton Harry Potter, 2. část

Kino Metropol, 18:00

Druhá část filmového maratonu Harryho Pottera v Kině Metropol nabídne 4 filmy – Harry Potter a Fénixův řád, Harry Potter a Princ dvojí krve, Harry Potter a Relikvie smrti 1. část a Harry Potter a Relikvie smrti 2. část. Filmy se budou tentokrát promítat v originální verzi s českými titulky. Půlmaraton bude trvat 550 minut + přestávky. Rezervace propadají 7 dnů po vytvoření rezervace. Týden před půlmaratony již rezervace nebudou možné.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Punkrocková hostina v Olomouci. Hlavní chod Billy Talent bude mít tři předkrmy

pátek, 14. července 2017, 13:30

Jako vykřičník se přesně v půlce prázdnin tyčí jedna z nejvýznamnějších rockových událostí letošního léta. Na Korunní...

SOUTĚŽ: To nejlepší z muzikálů zazpívají v Olomouci Blanarovičová a Vojtek. Vyhrajte dva lístky

čtvrtek, 13. července 2017, 13:30

Pořadatelé Olomouckých kulturních prázdnin připravili exkluzivní zážitek pro fanoušky slavných muzikálových melodií. Ve...

TRAILER TÝDNE: Temná věž je opět o krok blíž

čtvrtek, 13. července 2017, 07:41

Už jen měsíc a nějaký ten šušeň… Temná věž je na obzoru a je otázkou, zda se máme těšit, nebo se bát. Dle nového...