Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Bohuňovický gulášfest 16. září nasytí milovníky jídla i hudby

 
sobota, 9. září 2017, 15:00

První ročník Bohuňovického gulášfestu se uskuteční uprostřed babího léta v sobotu 16. září od 14 hodin na hřišti u kulturního domu v Bohuňovicích -Trusovicích. Guláše nejrůznějších chutí, vůní, barev a konzistencí pro návštěvníky uvaří zájmové skupiny a spolky působící v obci.

Těšit se můžete na guláš myslivecký, zahrádkářský a školský ve dvojím provedení a trojí guláš hasičský. Guláš i další pochoutky bohatého občerstvení můžete spláchnout několika druhy piva i nealkoholických nápojů a při tom všem sledovat kulturní vystoupení i zajímavé ukázky z činnosti zúčastněných zájmových skupin a spolků.

Gulášfest zahájí ve 14 hodin vystoupení Pavla Nováka nazvané Best Of, kdy si na své přijdou jak nejmenší návštěvníci, tak i jejich dospělý doprovod. Následovat bude vystoupení Bohuňovických mažoretek, ukázka činnosti malých i velkých hasičů, myslivecké fanfáry a další. Pro malé návštěvníky bude připravena naučná myslivecká stezka, skákací hrad a další atrakce.

V 17 hodin jistě všechny potěší koncert olomoucké legendy Miroslava Spilky s přáteli v akustickém podání, který nás správně naladí na slavnostní vyhlášení soutěže O nejlepší guláš 2017. Všechny soutěžní guláše ochutná svědomitě a zcela anonymně odborná porota, která v 18:30 oznámí vítěze. Svým hlasem však mohou přispět i ochutnávající návštěvníci.

Gulášové odpoledne a podvečer příjemně zakončí v 19 hodin zábava se skupinou Arconat. Přijďte se v sobotu 16. září dobře pobavit, najíst a napít do Bohuňovic. Vstup do areálu hřiště je zdarma.

PR text
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

PŘEHLED: Víkend v Olomouci ve znamení Dnů evropského dědictví. Tady je kompletní program

pátek, 8. září 2017, 18:00

Od pátku do neděle se v Olomouci pořád bude něco dít. Protože je toho opravdu hodně, níže najdete kompletní program Dnů...

KULTURNÍ PŘEHLED: V divadle se rozhýbou loutky a vzbouří nevěsty, na rautu chuťové buňky

pátek, 8. září 2017, 13:00

O víkendu můžete navštívit festival s širokou nabídkou aktivit a přes týden si zajděte například na koncert nebo do...

Moravské divadlo v Olomouci zahájí tuto neděli svou sezonu

pátek, 8. září 2017, 07:30

Moravské divadlo otevře novou sezonu tradičně galavečerem, na kterém nebudou chybět ukázky představení z minulé i...