Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

FILMOVÉ PREMIÉRY: Alice zapaří a najednou má doma tři neznámé chlapy. Který je ten pravý?

 
čtvrtek, 14. září 2017, 16:30

V kinech pořád řádí TO, klauni po celém světě prodávají oblečky a nosy smutně schovávají do šuplíků… Pokud jste už ďábelského Pennywise viděli, určitě vás zajímají aktuální premiéry v Premiere Cinemas. Ty jsou čtyři!

Americký zabiják

Ve čtrnácti letech mu tragická autonehoda vzala oba rodiče. O devět let později přišel o svou přítelkyni při teroristickém útoku. Je jasný, že je Mitch pěkně rozzuřený! Stává se tajným agentem a s parťákem začíná zkoumat sérii zdánlivě náhodných útoků na vojenské a civilní cíle. Při odkrývání souvislostí útoků spojí své síly s tureckým agentem, aby zastavili tajný záměr rozpoutat světovou válku na Blízkém východě.

Který je ten pravý?

Alici je čtyřicet, má dvě děti, rozešla se s manželem a vrací se zpátky do města, kde se narodila a vyrostla. Zpátky ke kořenům! Doma si chce utřídit myšlenky a začít znovu od začátku. A jak začít? Narozeninovou pařbou! Fakt ukrutnou, protože po ní nabídne třem mladíkům, že u ní mohou bydlet. A ti neváhají… Aby toho nebylo málo, ve dveřích se objeví bývalý manžel s kufrem v ruce. Zkrátka najednou má Alice chlapů, že by se z toho jedna zbláznila.

Nejsledovanější

Co to znamená být YouTuberem? A proč se stali YouTubeři fenoménem, který má už dnes na společnost nepřehlédnutelný vliv? Celovečerní dokument poodhaluje tajemství jejich úspěchu a nahlédne do každodenních životů, které drží stranou kamery. Vyslechne názory všech, kterých se sledování a vytváření YouTube videí dotýká. Rodičů dětí, marketingových specialistů, sociologů, psychologů a samotných diváků.

Víno nás spojuje

Je konec léta, blíží se vinobraní a po otcově smrti se Jean musí spolu se svými sourozenci Juliettou a Jéremym domluvit, co bude se zděděným rodinným vinohradem. Otec jim odkázal vinohrad i dům s podmínkou, že bez souhlasu obou sourozenců žádný z nich nesmí volně nakládat se svým podílem, a navíc každý má předkupní právo na podíly ostatních. A to je postaví před dilema – mají vinohrady, dům i vinařství udržet či prodat?

Napsal(a) Václav Votruba
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

Divadlo Tramtarie zahájilo svou 14. sezonu

úterý, 12. září 2017, 07:30

Nezávislé profesionální Divadlo Tramtarie chystá v nadcházející čtrnácté sezóně čtyři premiéry. Novinkou je také...

V úterý bude Premiere Cinemas patřit ženám. Promítat se bude film Který je ten pravý?

sobota, 9. září 2017, 19:00

Je čas vyrazit si s kamarádkami do kina a pořádně se pobavit! Multiplexy PREMIERE CINEMAS v Praze, Olomouci a Teplicích...

Bohuňovický gulášfest 16. září nasytí milovníky jídla i hudby

sobota, 9. září 2017, 15:00

První ročník Bohuňovického gulášfestu se uskuteční uprostřed babího léta v sobotu 16. září od 14 hodin na hřišti u...