Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Ben Cristovao se vydává na podzimní tour. Na začátku listopadu vystoupí i v olomouckém Učku

 
čtvrtek, 14. září 2017, 19:30

Ben Cristovao vydal letos v červnu své nové EP o pěti písních. To v říjnu doplní rozšířenou edicí obohacenou o další songy. Nové věci představí naživo v Olomouci 3. listopadu, a to v U-Klubu.

V roce 2017 už není hudba vydaná na CD příliš lákavou volbou. Ben Cristovao navíc rozhodně není tradičním hudebním interpretem, který by chtěl jen fungovat v zavedených kolejích. Proto i rozšířená edice alba vyjde, stejně jako EP Poslední vydané na triku, netradiční formou. Datum vydání je stanoveno na 15. října. Produkci všech songů EP Poslední mají na starosti The Glowsticks.

Nové skladby chce Ben představit na podzimním turné hned v několika městech, první zastávka proběhne 28. září v pražských Žlutých lázních, kde půjde o open air akci pro 5000 lidí, pokračovat bude druhou zastávkou 28. 10. v Českých Budějovicích a skončí v polovině prosince. 

Ben Cristovao se za letošní rok může pochlubit několika úspěchy, zmiňme například zisk ocenění Nejstreamovanější skladba roku 2016 za song ASIO (píseň má aktuálně 10 milionů views na YouTube). Časopis Forbes jej již podruhé zařadil do sedmičky nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. Je stále aktivním ambasadorem projektu Seznam se bezpečně, ve kterém se intenzivně věnuje také problematice netolismu, čili chorobné závislosti na komunikačních technologiích - na toto téma volně navazuje také jeho song Program. 

Tisková zpráva | Foto David Turecký
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

FILMOVÉ PREMIÉRY: Alice zapaří a najednou má doma tři neznámé chlapy. Který je ten pravý?

čtvrtek, 14. září 2017, 16:30

V kinech pořád řádí TO, klauni po celém světě prodávají oblečky a nosy smutně schovávají do šuplíků… Pokud jste už...

Divadlo Tramtarie zahájilo svou 14. sezonu

úterý, 12. září 2017, 07:30

Nezávislé profesionální Divadlo Tramtarie chystá v nadcházející čtrnácté sezóně čtyři premiéry. Novinkou je také...

V úterý bude Premiere Cinemas patřit ženám. Promítat se bude film Který je ten pravý?

sobota, 9. září 2017, 19:00

Je čas vyrazit si s kamarádkami do kina a pořádně se pobavit! Multiplexy PREMIERE CINEMAS v Praze, Olomouci a Teplicích...