Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Plumlovské Vinobraní nabídne kromě koštu vína i koncerty Jaroslava Uhlíře nebo Arrhythmie

 
pondělí, 17. září 2018, 09:00

Letošní ročník Plumlovského Vinobraní bude probíhat na nádvoří plumlovského zámku v sobotu 22. září. Kromě tradičního koštu vína si návštěvníci užijí cimbálovku, ohňovou show anebo koncert Jaroslava Uhlíře.

Plumlovské Vinobraní začne na nádvoří plumlovského zámku v sobotu 22. září 2018 o půl druhé odpoledne. Od dvou hodin bude přítomné bavit cimbálová muzika Primáš. Od čtyř vystoupí Jaroslav Uhlíř s kapelou a slavnostní zahájení proběhne o půl šesté odpoledne.

Od šesti bude hrát kapela Arrhythmia, o půl osmé čeká návštěvníky ohňová show a program vyvrcholí v osm hodin večer koncertem revival bandu Michala Tučného. Součástí doprovodného programu bude plumlovský košt vína, vinná stezka a také nafukovací atrakce pro děti. Samozřejmostí je stánkový prodej, jarmark, prodej burčáku a vína a také příprava specialit na roštu i v udírně.

Víc informací o akci najdete na zde a zde.

Vizitka autora

 

Ivo Spisar

Redaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz

 

Kam dál?

Mluvčí přerovského magistrátu Lenka Chalupová vydává román Liščí tanec

pondělí, 17. září 2018, 07:30

Do reálných zákoutí Přerova a jeho ulic se budou moci znovu vydat čtenáři nového románu přerovské spisovatelky Lenky Chalupové....

Jáklův Jan Žižka bude velkofilm s řadou hollywoodských hvězd, hrát v...

neděle, 16. září 2018, 19:00

Ve čtvrtek 13. září představil režisér a producent Petr Jákl část herců, kteří se objeví v hlavních rolích jeho osm let...

Hospodského kvízu na téma Přátelé se v Olomouci zúčastní přes sto...

pátek, 14. září 2018, 19:30

V pondělí 17. září se po celé republice bude konat speciální Hospodský kvíz na téma Přátelé. Toto téma vzbudilo velký ohlas a...

FILMOVÉ PREMIÉRY: Predátor zažívá velký návrat

pátek, 14. září 2018, 16:30

Novinky tohoto týdne potěší především fanoušky vesmírných akčňáků, na scénu totiž opět nastupuje nebezpečný predátor. Vrací se...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak bydlí Češi v regionech? Nejspokojenější jsou v obcích do tisíc obyvatel

Rozdíly mezi kraji panují především s ohledem na typ bydlení. Zatímco ve Středočeském nebo Zlínském kraji (46 %) převažuje bydlení ve vlastním rodinném domě, pronájmy vedou naopak v Praze (35 %), v Královehradecku žije téměř pětina obyvatel v bytě či domě u příbuzných nebo známých (17 %). Z hlediska spokojenosti s bydlením se rozdíly projevují spíše v souvislosti s velikostí obce. Nejvíce spokojení jsou se svým bydlením lidé žijící mimo Prahu, zejména ti z malých obcí. To a mnohé další vyplývá z výzkumu společnosti Ekonomické stavby, kterého se zúčastnilo více než tisíc respondentů.

DRBNA NA CESTÁCH: 3500 tun křišťálu, zlatem protkaný závěs a 1100 místností. Takhle si žil rumunský diktátor

Tří miliony tun mramoru, 3500 tun křišťálu na 480 lustrech a 1400 stropních světlech a mnoha zrcadlech a také 5500 tisíce tun betonu. To je jen krátký výčet materiálu, který byl použit při stavbě paláce pro bývalého rumunského diktátora Ceaușesca. Dnes druhá největší administrativní stavba na světě slouží jako budova parlamentu. A právě na honosný palác, který najdete v centru Bukurešti, se zaměříme v dnešním dílem Drbny na cestách.

Den s terénními pracovnicemi: Je výhodnější vyměnit jehlu, než léčit žloutenku

Den jsem strávil s terénními pracovnicemi Helenou a Ilonou ze Společnosti Podané ruce. Nejen u sbírání použitých injekčních stříkaček jsme si povídali třeba o tom, které nelegální drogy jsou v Olomouci nejrozšířenější, kde se v Olomouci nachází nejvíc použitých stříkaček a proč je dobré uživatelům drog jehly měnit.