Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hospodského kvízu na téma Přátelé se v Olomouci zúčastní přes sto týmů, zaplní osm hospod

 
pátek, 14. září 2018, 19:30

V pondělí 17. září se po celé republice bude konat speciální Hospodský kvíz na téma Přátelé. Toto téma vzbudilo velký ohlas a počet přihlášených týmů už překonal hranici 700 týmů. Ti všichni si poměří své znalosti v jeden večer na 56 otázkách o seriálu Přátelé. V Olomouci se zúčastní přes 100 týmů, což je asi 600 lidí.

Hospodský kvíz je vědomostní soutěž, při které si s partou přátel utvoříte tým, jdete sednout do hospody, dáte si pivo a soutěžíte s ostatními týmy ve znalostech různých oborů. Body se vám sčítají a na konci večera pak nejlepší týmy získají nějakou cenu - láhev alkoholu, panáky nebo poukaz na konzumaci. Celý večerem provází soutěžící moderátor, který se stará o zábavu.

V pondělí 17. září od 19:00 se v 8 olomouckých podnicích rozběhne speciál Hospodského kvízu věnovaný jen otázkám na kultovní seriál Přátelé. „Jde o největší kvízovou akci, co se kdy v České republice pořádala. V Olomouci se zúčastní přes 100 týmů, což je asi 600 lidí. Větší kvíz v Olomouci ještě nebyl,“ uvedl Daniel Langer, spolumajitel Hospodských kvízů, který začal pořádat kvízy v Olomouci už před pěti lety. V hanácké metropoli se nyní bude hrát například v Kozlovně, Jazz Tibetu, Doze, M. D. Originalu a dalších kvízových podnicích.

Kvíz na téma Přátelé nebude probíhat jen v Olomouci, ale i po celé republice. Brno, Praha, České Budějovice, Pardubice, Plzeň, tam bude vícero podniků, hrát budou ale i menší města jako Znojmo, Prostějov, Kolín nebo Kladno. Celkem se na kvíz o Přátelích chystá přes 700 týmů v 64 podnicích po celé republice. Ti všichni budou soutěžit v jeden čas a budou mít stejné otázky. Větší kvízovou akci nikdo v České republice ještě neuspořádal.

Soutěžící budou soutěžit nejenom o prestiž a věčnou slávu, ale kromě klasických kvízových cen od podniků, jako jsou láhve alkoholu, panáky nebo poukazy na útratu, také obdrží speciální ceny. „Hospodský kvíz chce být i společensky prospěšný, takže jsme nechali vyrobit opravdu jedinečné a unikátní poháry v chráněné dílně Sociální ateliér Tilia. Znalci seriálu asi tuší, co to bude za poháry, ti ostatní se musí nechat překvapit,“ neprozrazuje tajemství Langer. Kvíz však bude mít i doprovodnou soutěž, kde budou lidé soutěžit o balíčky výběrové kávy od Coffe to Home, jídlo v podobě pizzy či sushi nebo dárky od Pivotéky Olomouc.

Přátelé v Olomouci startují novou kvízovou sezónu

Přátelé mají odstartovat novou kvízovou sezónu v Olomouci, která začíná vždy se začátkem semestru. Lidé mohou sestavit tým a vyzkoušet si své všeobecné znalosti celkem v sedmi podnicích v Olomouci. Hraje se od pondělí do čtvrtku, začíná se okolo 19:00. Nově lidé mohou přijít i na kvízy do Bernard baru, Street baru nebo do restaurace Mačák. Celý výčet podniků a jak se na kvíz přihlásit najdete zde.

Soutěžící ale v klasických kvízech nesoutěží jen mezi sebou v rámci jednoho večera, ale i v rámci celého kraje i republiky. Po jedenáct podzimních týdnů běží mezihospodské ligy, kde se týmům sčítají nahrané body z kvízů. Ti, kteří mají nejvíc bodů nebo se poctivě účastní, se mohou těšit na ceny od Captain Morgan nebo Albi.

Tisková zpráva | Foto Facebook FRIENDS (TV show)

Kam dál?

Nemocnice v Olomouckém kraji si chválí znalosti a pracovní nasazení...

pátek, 14. září 2018, 19:00

Několik ukrajinských lékařů pracuje v nemocnicích v Olomouckém kraji. Vedení nemocnic si pochvaluje jejich znalosti a pracovní...

FILMOVÉ PREMIÉRY: Predátor zažívá velký návrat

pátek, 14. září 2018, 16:30

Novinky tohoto týdne potěší především fanoušky vesmírných akčňáků, na scénu totiž opět nastupuje nebezpečný predátor. Vrací se...

Kohouty dnes čeká první ostrý start, doma nastoupí proti Karlovým...

pátek, 14. září 2018, 15:00

S novými šéfy střídačky jde do sezony Olomouc, kde převzali mužstvo po Zdeňku Venerovi jeho asistenti Jan Tomajko se Zdeňkem...

Ženy, zpozorněte – v úterý se v Premiere Cinemas koná dámská jízda s...

pátek, 14. září 2018, 14:00

Zajímá Vás po čem muži touží? V nové české komedii Rudolfa Havlíka se to konečně dozvíte! Multiplex PREMIERE CINEMAS Olomouc v...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Podle Babiše není výrok Novákové důvodem k zásadním krokům

Výrok ministryně průmyslu Marty Novákové (za ANO) ohledně ceny mobilních dat není důvodem k zásadním krokům, řekl novinářům v Jeruzalémě premiér Andrej Babiš (ANO) na dotaz, zda Novákovou odvolá. Vyjádření ministryně v nedělním pořadu 168 hodin České televize, že data jsou drahá, protože je využívá jen malá skupinka lidí a Češi spíš hledají připojení k wi-fi sítím, považuje za nešťastné.

VIDEO: Legendární Čtyřlístek letos slaví 50 let. K narozeninám vychází celovečerní film

Legendární český komiks Čtyřlístek letos oslaví 50 let! U příležitosti kulatého výročí vstoupí 4. dubna do kin celovečerní film s názvem Velké dobrodružství Čtyřlístku.

Ozzy Osbourne ruší ze zdravotních důvodů další koncerty

Legendární Ozzy Osbourne byl nucen odložit další část svého rozlučkového turné No More Tours 2. Zpěvákův management oznámil, že se ruší koncerty v Austrálii, Novém Zélandu a Japonsku. Děje se tak ze zdravotních důvodů. Už dříve byla zrušena i evropská část šňůry.