Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hospodského kvízu na téma Přátelé se v Olomouci zúčastní přes sto týmů, zaplní osm hospod

 
pátek, 14. září 2018, 19:30

V pondělí 17. září se po celé republice bude konat speciální Hospodský kvíz na téma Přátelé. Toto téma vzbudilo velký ohlas a počet přihlášených týmů už překonal hranici 700 týmů. Ti všichni si poměří své znalosti v jeden večer na 56 otázkách o seriálu Přátelé. V Olomouci se zúčastní přes 100 týmů, což je asi 600 lidí.

Hospodský kvíz je vědomostní soutěž, při které si s partou přátel utvoříte tým, jdete sednout do hospody, dáte si pivo a soutěžíte s ostatními týmy ve znalostech různých oborů. Body se vám sčítají a na konci večera pak nejlepší týmy získají nějakou cenu - láhev alkoholu, panáky nebo poukaz na konzumaci. Celý večerem provází soutěžící moderátor, který se stará o zábavu.

V pondělí 17. září od 19:00 se v 8 olomouckých podnicích rozběhne speciál Hospodského kvízu věnovaný jen otázkám na kultovní seriál Přátelé. „Jde o největší kvízovou akci, co se kdy v České republice pořádala. V Olomouci se zúčastní přes 100 týmů, což je asi 600 lidí. Větší kvíz v Olomouci ještě nebyl,“ uvedl Daniel Langer, spolumajitel Hospodských kvízů, který začal pořádat kvízy v Olomouci už před pěti lety. V hanácké metropoli se nyní bude hrát například v Kozlovně, Jazz Tibetu, Doze, M. D. Originalu a dalších kvízových podnicích.

Kvíz na téma Přátelé nebude probíhat jen v Olomouci, ale i po celé republice. Brno, Praha, České Budějovice, Pardubice, Plzeň, tam bude vícero podniků, hrát budou ale i menší města jako Znojmo, Prostějov, Kolín nebo Kladno. Celkem se na kvíz o Přátelích chystá přes 700 týmů v 64 podnicích po celé republice. Ti všichni budou soutěžit v jeden čas a budou mít stejné otázky. Větší kvízovou akci nikdo v České republice ještě neuspořádal.

Soutěžící budou soutěžit nejenom o prestiž a věčnou slávu, ale kromě klasických kvízových cen od podniků, jako jsou láhve alkoholu, panáky nebo poukazy na útratu, také obdrží speciální ceny. „Hospodský kvíz chce být i společensky prospěšný, takže jsme nechali vyrobit opravdu jedinečné a unikátní poháry v chráněné dílně Sociální ateliér Tilia. Znalci seriálu asi tuší, co to bude za poháry, ti ostatní se musí nechat překvapit,“ neprozrazuje tajemství Langer. Kvíz však bude mít i doprovodnou soutěž, kde budou lidé soutěžit o balíčky výběrové kávy od Coffe to Home, jídlo v podobě pizzy či sushi nebo dárky od Pivotéky Olomouc.

Přátelé v Olomouci startují novou kvízovou sezónu

Přátelé mají odstartovat novou kvízovou sezónu v Olomouci, která začíná vždy se začátkem semestru. Lidé mohou sestavit tým a vyzkoušet si své všeobecné znalosti celkem v sedmi podnicích v Olomouci. Hraje se od pondělí do čtvrtku, začíná se okolo 19:00. Nově lidé mohou přijít i na kvízy do Bernard baru, Street baru nebo do restaurace Mačák. Celý výčet podniků a jak se na kvíz přihlásit najdete zde.

Soutěžící ale v klasických kvízech nesoutěží jen mezi sebou v rámci jednoho večera, ale i v rámci celého kraje i republiky. Po jedenáct podzimních týdnů běží mezihospodské ligy, kde se týmům sčítají nahrané body z kvízů. Ti, kteří mají nejvíc bodů nebo se poctivě účastní, se mohou těšit na ceny od Captain Morgan nebo Albi.

Tisková zpráva | Foto Facebook FRIENDS (TV show)

Kam dál?

FILMOVÉ PREMIÉRY: Predátor zažívá velký návrat

pátek, 14. září 2018, 16:30

Novinky tohoto týdne potěší především fanoušky vesmírných akčňáků, na scénu totiž opět nastupuje nebezpečný predátor. Vrací se...

Ženy, zpozorněte – v úterý se v Premiere Cinemas koná dámská jízda s...

pátek, 14. září 2018, 14:00

Zajímá Vás po čem muži touží? V nové české komedii Rudolfa Havlíka se to konečně dozvíte! Multiplex PREMIERE CINEMAS Olomouc v...

Mobilizace 1938. Pevnost poznání zve na netradiční ohlédnutí do...

čtvrtek, 13. září 2018, 19:00

Pevnost poznání Univerzity Palackého v Olomouci zve návštěvníky od 15. září do 14. října 2018 na akci zaměřenou na jednu 
z...

Moravské divadlo Olomouc se promění v Krejčovský salon, poprvé tento...

středa, 12. září 2018, 21:00

Padesátá léta dvacátého století. Paříž se, stejně jako zbytek světa, vzpamatovává z hrůz nedávno skončené druhé světové války. To...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu fotografií FaceApp. Mobilní zařízení uživatelů infikuje programem pro nevyžádanou reklamu MobiDash. Uvedla to antivirová firma Kaspersky Lab. Aplikace FaceApp od ruských vývojářů Wireless Lab se stala v posledních týdnech hitem. Pomocí nástrojů umělé inteligence dokáže vyfotografovanou osobu nechat zestárnout, omládnout, nebo dokonce změnit pohlaví. V souvislosti s ní se ale objevilo i varování před narušením soukromí, protože aplikace posílá fotografie k úpravě na servery mimo zařízení uživatele.

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil jízdenky na celý vlak, a to jen proto, aby je hned následující den zkusil vrátit. To vše udělal kvůli tomu, aby na sociálních sítích předvedl, jak byrokraticky se státní dráhy chovají k cestujícím. A železnice se nechala vyprovokovat, napsal polský list Gazeta Wyborcza.

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět ostatní!!”