Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Ženy, zpozorněte – v úterý se v Premiere Cinemas koná dámská jízda s filmem Po čem muži touží

 
pátek, 14. září 2018, 14:00

Zajímá Vás po čem muži touží? V nové české komedii Rudolfa Havlíka se to konečně dozvíte! Multiplex PREMIERE CINEMAS Olomouc v Šantovce připravil na úterý 18. září 2018 speciální filmovou projekci pro dámy – PREMIERE LADIES s předpremiérou české komedie s Jiřím Langmajerem, Annou Polívkovou a Táňou Pauhofovou v hlavních rolích. Filmový večer začíná v 18:00 doprovodným programem. V 19:00 pak následuje tombola a předpremiéra filmu PO ČEM MUŽI TOUŽÍ.

V rámci doprovodného programu PREMIERE LADIES – PO ČEM MUŽI TOUŽÍ se návštěvnice mohou nechat rozmazlovat v rukou vizážistek a vyfotit se ve fotokoutku. Před promítnutím nové české komedie se návštěvnice osvěží welcome drinkem Frisco a budou mít šanci vyhrát v tombole jednu z atraktivních cen od našich partnerů např. zapůjčení automobilu Peugeot na celý víkend, předplatné Fashion Trend Magazin či peněžní voucher na nákup od společnosti Intersport.

Scénář vznikl ve spolupráci s úspěšnou českou spisovatelkou Radkou Třeštíkovou. Charismatický šéfredaktor časopisu Playboy Karel Král (Jiří Langmajer) dostane výpověď kvůli poklesu prodejnosti, bývalá manželka (Andrea Hoffmannová) a dcera (Sara Sandeva) ho opět naštvou a na jeho místo je dosazena pohledná mladá Leona (Táňa Pauhofová). Karel se proto opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou. Ráno Karel zjistí, že se stal Karlou (Anna Polívková) a musí se vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší. 

Program multiplexu PREMIERE CINEMAS a on-line rezervace na www.premierecinemas.cz.

Tisková zpráva

Kam dál?

Muž dostal za parkovaní před domem od jeho obyvatele přes záda...

pátek, 14. září 2018, 10:00

Vyhrocený průběh měl čtvrteční incident mezi řidičem a obyvateli domu, ke kterému došlo v ulici V Kotlině v Olomouci. Muž za...

Mobilizace 1938. Pevnost poznání zve na netradiční ohlédnutí do...

čtvrtek, 13. září 2018, 19:00

Pevnost poznání Univerzity Palackého v Olomouci zve návštěvníky od 15. září do 14. října 2018 na akci zaměřenou na jednu 
z...

Vedoucí spisovny ve Fakultní nemocnice jde do penze. V bludišti...

čtvrtek, 13. září 2018, 18:00

Skoro sedm kilometrů. To není délka běžeckého závodu, nýbrž množství dokumentů, které uchovává Oddělení centrální spisovny...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Statisíce lidí ve městech spí v hluku, v Praze přes milion

Statisíce lidí ve velkých městech spí podle strategických hlukových map ministerstva zdravotnictví v nadměrném hluku. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) i českých hygieniků by neměl hluk před okny domů přesáhnout během dne v průměru 55 a v noci 40 decibelů. V Praze tuto hranici překračuje bydliště 1,12 milionu lidí, v Brně 350 tisíc.

Jednodenní, vícedenní či celosezónní skipasy – jak si dobře vybrat?

Lyžaři mají na výběr z různých druhů skipasů – jednodenních, vícedenních nebo na celou sezónu. Díky propojování a modernizaci lyžařských areálů platí některé skipasy i pro více středisek. Na co si ale dávat pozor?

Hřib odmítl podpořit akci svazu bojovníků za svobodu

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) odmítl převzít záštitu nad akcí Českého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS), Praha mu ani nezapůjčí sál. Hřib to uvedl na twitteru a serveru Aktuálně.cz informaci potvrdil předseda svazu Jaroslav Vodička. ČSBS chtěl na Staroměstské radnici uspořádat akci k 80. výročí okupace Československa nacistickým Německem. Svaz v poslední době čilí kritice například kvůli tomu, že ocenil komunistického poslance Zdeňka Ondráčka, který se jako policista podílel v roce 1989 na potlačování demonstrací.