Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Ženy, zpozorněte – v úterý se v Premiere Cinemas koná dámská jízda s filmem Po čem muži touží

 
pátek, 14. září 2018, 14:00

Zajímá Vás po čem muži touží? V nové české komedii Rudolfa Havlíka se to konečně dozvíte! Multiplex PREMIERE CINEMAS Olomouc v Šantovce připravil na úterý 18. září 2018 speciální filmovou projekci pro dámy – PREMIERE LADIES s předpremiérou české komedie s Jiřím Langmajerem, Annou Polívkovou a Táňou Pauhofovou v hlavních rolích. Filmový večer začíná v 18:00 doprovodným programem. V 19:00 pak následuje tombola a předpremiéra filmu PO ČEM MUŽI TOUŽÍ.

V rámci doprovodného programu PREMIERE LADIES – PO ČEM MUŽI TOUŽÍ se návštěvnice mohou nechat rozmazlovat v rukou vizážistek a vyfotit se ve fotokoutku. Před promítnutím nové české komedie se návštěvnice osvěží welcome drinkem Frisco a budou mít šanci vyhrát v tombole jednu z atraktivních cen od našich partnerů např. zapůjčení automobilu Peugeot na celý víkend, předplatné Fashion Trend Magazin či peněžní voucher na nákup od společnosti Intersport.

Scénář vznikl ve spolupráci s úspěšnou českou spisovatelkou Radkou Třeštíkovou. Charismatický šéfredaktor časopisu Playboy Karel Král (Jiří Langmajer) dostane výpověď kvůli poklesu prodejnosti, bývalá manželka (Andrea Hoffmannová) a dcera (Sara Sandeva) ho opět naštvou a na jeho místo je dosazena pohledná mladá Leona (Táňa Pauhofová). Karel se proto opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou. Ráno Karel zjistí, že se stal Karlou (Anna Polívková) a musí se vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší. 

Program multiplexu PREMIERE CINEMAS a on-line rezervace na www.premierecinemas.cz.

Tisková zpráva

Kam dál?

Muž dostal za parkovaní před domem od jeho obyvatele přes záda...

pátek, 14. září 2018, 10:00

Vyhrocený průběh měl čtvrteční incident mezi řidičem a obyvateli domu, ke kterému došlo v ulici V Kotlině v Olomouci. Muž za...

Mobilizace 1938. Pevnost poznání zve na netradiční ohlédnutí do...

čtvrtek, 13. září 2018, 19:00

Pevnost poznání Univerzity Palackého v Olomouci zve návštěvníky od 15. září do 14. října 2018 na akci zaměřenou na jednu 
z...

Vedoucí spisovny ve Fakultní nemocnice jde do penze. V bludišti...

čtvrtek, 13. září 2018, 18:00

Skoro sedm kilometrů. To není délka běžeckého závodu, nýbrž množství dokumentů, které uchovává Oddělení centrální spisovny...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO: Záchranné složky zasahují u...

  • VIDEO: Policejní auto musely z příkopy...

  • V Olomouci pobíhal zmatený muž v Boratových...

  • Muž dostal za parkovaní před domem od jeho...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Veterina odhalila více než sto kilogramů ryb neznámého původu v pražské tržnici

Státní veterinární správa při společné kontrole s policií v areálu velkotržnice An Dong v Praze zjistila prodej více než 100 kilogramů ryb neznámého původu. Za porušení zákazu uvádět na trh potraviny neznámého původu hrozí podnikatelům pokuta ve výši až 50 milionů korun.

VIDEO: Staň se Brnocopem! Brněnští strážníci lákají nové adepty vtipným animovaným spotem

Bojuj s divokou kozou! Pomoz holčičce přes ulici nebo zatkni padoucha. Hravě a s nadsázkou pojímají brněnští strážníci pokračování své náborové kampaně. Dvouminutovým animovaným spotem stylizovaným do počítačové hry oslovují nejenom mladé lidi, kteří vyrůstali s počítači a mobilními telefony, ale i milovníky retra a uchazeče o práci se smyslem pro humor.

Osmadvacet let je starostou Nákří, kde mají vlastní volební pravidla. Znovu už nekandiduje

„Já si chvíli odpočinu, sednu si tady k té naší čerstvě zasazené lípě a můžu si s vámi povídat," neodmítá rozhovor starosta Nákří Pavel Božovský. A to ani přes rozdělanou práci, sekal totiž trávu na obecním uprostřed vsi. Sedmašedesátiletý, stále velice vitální, muž je už osmadvacet let starostou této nevelké vesničky nedaleko Temelína na Českobudějovicku. Ale pro letošní říjnové volby už jeho jméno na kandidátce není. Rozhodl se totiž z veřejného života obce odejít.