středa 17. července 2024 Martina

Veletrh Svatba nanečisto začíná již dnes na Výstavišti Flora

SVATBA NANEČISTO je veletrh s 5ti letou tradicí a je největší svého druhu v Olomouckém i Zlínském kraji. Tato akce je zaměřena na širokou veřejnost a prezentaci firem, které svou nabídkou zapadají do tématu svatba a společenské události.

Stejně jako loňské ročníky je výstava rozšířena o prezentaci firem zabývající se módou a jejími trendy. V minulých ročnících se prezentovali například svatební salóny a agentury, kadeřnice, vizážistky, nehtová studia, cateringové firmy, hotely, restaurace, cukráři a výrobci dortů, prodejci obuvi, obleků, kameramani, fotografové, DJs, květinářství, bodypainting, dárkový servis, vyřezávání ovoce a zeleny, limuzíny a mnoho dalších. Velmi oblíbenou součástí se stal také doprovodný program, kde se mohou firmy také prezentovat. Velkému úspěchu se těšila proměna NAŽIVO, proměna nevěst a jejich módní přehlídka. V minulých ročnících přijala naše pozvání Miss ČR a Europe 1995 Monika Žídková a Miss ČR 2004 Jana Doleželová. I letos jsme oslovili slavnou tvář ze světa modelingu, která přijala naše pozvání a to úřadující Miss 2014 Gabriela Franková.

Minulých 5 ročníků se konalo v Přerově a vzhledem k velkému zájmu vystavovatelů i návštěvníků veletrhu jsme se rozhodli akci přesunout také do Olomouce. Věříme, že tato velká změna bude pro všechny velkým přínosem.

13.-15.2.2015 OLOMOUC - Výstaviště Flora Olomouc, a.s.

6. ročník SVATBA NANEČISTO + MÓDA 2015 se koná 13.-15.2.2015 denně od 10:00 do 18:00 hodin, v neděli do 17:00 hodin v Olomouci na VÝSTAVIŠTI FLORA – PAVILON A, Wolkerova 17 na celkové výstavní ploše 1200m2. Souběžně s veletrhem probíhá výstava Tourism Expo 2015 a Miss Haná. V současné době se již jedná o veletrh s dlouholetou tradicí a již největší svatební veletrh konaný v Olomouckém a Zlínském kraji. Hlavním hostem tohoto veletrhu bude MISS 2014 GABRIELA FRANKOVÁ. Mimo krásu, romantiku a zážitky na Vás bude čekat také spousta lokálních kulinářských speciallit s Ochutnej Hanou.

Vstupné na všechny akce (Svatba nanečisto, Tourism Expo a Miss Haná) : 70,- plnoplátci, 50,- studenti/ senioři, 200,- rodinné (2+2 děti)

Čeká Vás spousta inspirace, vystavovatelů, bohatý doprovodný program, soutěže a svatební semináře. Podrobný program včetně soutěží je již zveřejněn v jednotlivých podkategoriích na webových stránkách www.svatbananecisto.cz

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.