Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Olomouc z kola nebo z raftu? Zajímavý zážitek!

 
sobota, 3. května 2014, 15:34

Máte chuť poznat Olomouc netradiční cestou? Pak neváhejte a využijte nabídky Centra Semafor, které ve spolupráci s RAFTING MORAVA a PEŘEJtours nabízí výlet Olomoucí na kole a raftu. V jeden den si tak můžete vyzkoušet, jaké to je projet město po vodě i po suchu. První vyjížďky začínají už tuto sobotu 3. května.

Start je v Centru Semafor, kde nasednete na kolo nebo na koloběžku (vlastní nebo si můžete půjčit) a pojedete cyklostezkou (2 kilometry, tedy asi 10 minut) proti proudu Mlýnského potoka na parkoviště u in-line areálu Hejčínské louky (křižovatka ulic Břetislavova, Martinova), kde přesednete na raft. Na tom pak proplujete po Mlýnském potoce 4 kilometry celým historickým jádrem města, až do Michalského výpadu, kde končí plavba (před služebnou Městské policie Olomouc). Tady opět nasednete na mezitím přistavené kolo a projedete přes Smetanovy a Čechovy sady zpět do Centra Semafor (2,5km), kde končí celý výlet, který vám, po souši i po vodě, zabere cca 2 hodiny.

Start na kolech a koloběžkách vypůjčených v Centru Semafor je každou první a třetí sobotu v měsíci květnu až září v 9.30, 11.30, 14.30 a 16.30 v Centru Semafor, Legionářská 15, rafty pak odplouvají v 10.00, 12.00, 15.00 a 17.00 od parkoviště u in-line areálu Hejčínské louky (křižovatka ulic Martinova a Břetislavova). Použijete-li vlastní kolo, můžete jet rovnou na start raftu „v celou" do Hejčína.

Nenechte si ujít tento neobvyklý, sportovní i kulturní zážitek a vezměte sebou celou rodinu! Více informací na www.olomouc.eu/semafor (bel)

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

Reklama
 
 

Kam dál?

Dvořákova Olomouc nabídne světového virtuoza Maiského

středa, 30. dubna 2014, 11:33

Ozdobou letošního ročníku festivalu Dvořákova Olomouc se stane jeden z nejvýznamnějších světových violoncellistů...

Ožijí olomoucké městské parky? Univerzita spouští projekt Zaparkuj

úterý, 29. dubna 2014, 15:40

Rozsáhlé olomoucké parky by se mohly stát v budoucnu centrem pravidelných sportovních, kulturních či společenských...

Jarní Flora se povedla. Přitáhla přes 75 tisíc návštěvníků

pondělí, 28. dubna 2014, 11:57

Jarní etapu největší a nejstarší tuzemské květinové výstavy Flora si nenechalo ujít více než 75 tisíc návštěvníků....