Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Nový bufet v nemocnici nabízí chlebíčky i hotová jídla

 
čtvrtek, 4. října 2018, 07:30

Pod Porodnicko-gynekologickou klinikou se v pondělí otevřel nový bufet. Namísto asijského bistra, které tu bylo předtím, nový nájemce nabízí široký sortiment občerstvení.

Firma Grand Lahůdky s.r.o. ze Samotišek sází hlavně na klasiku, kterou domácí zákazník v rychlém občerstvení očekává. V nabídce jsou zákusky, různé druhy chlebíčků, sladké i slané pečivo a obložené bagety. Zakoupit zde můžete i cukrovinky, bonboniéry, čokolády a bonbóny.

Jen dnes bylo v nabídce dvacet hotových jídel za 85 korun a osm druhů polévek za 30 korun. Je tedy opravdu z čeho vybírat.
Většinu zboží naše firma také vyrábí. To se týká pečiva, baget, chlebíčků, ale taky hotových jídel a polévek. Všechno je čerstvé. Nabídku hotovek budeme samozřejmě obměňovat. Zákazníci si přitom mohou jídlo sníst tady nebo si je odnést i s sebou v boxu. Můžeme jim také porci v boxu ohřát​,“ vyzdvihla vedoucí provozovny Libuše Klimšová. Nabízený sortiment se navíc v brzké době rozšíří ještě o čerstvé saláty.

Zatím je zájem obrovský a zákazníci nás chválí. Jsme tu čtyři a máme se co otáčet, abychom všechno zvládly. Mám z toho obrovskou radost a doufám, že zákazníci budou chodit i nadále,“ dodává.

Nový bufet Grand má otevřeno v pracovní dny od 7 do 18 hodin, v sobotu a neděli pak od 8 do 17 hodin.

Napsal Drahomíra Schneiderová | Foto FNOL

Kam dál?

Aktualizováno 17. listopadu 2018, 18:00

FOTO: Cyklostezka Litovelským Pomoravím zůstává neprůjezdná, most se...

sobota, 22. září 2018, 10:00

Konec stavby mostu u rozcestí Litovel - Březové na cyklotrase číslo 51 se posunul na konec ledna 2019. Během stavby došlo k...

Seniora okradla žena, kterou znal přes internet. Hrozí jí až pět let...

středa, 3. října 2018, 19:30

Osmasedmdesátiletý muž ze Šumperska se přes sociální síť seznámil s pětatřicetiletou Ruskou. Ta z něj nakonec vymámila přes sto...

V Přerově má narušenou statiku další budova, kam chodí děti. Odborník...

středa, 3. října 2018, 13:30

Sotva úředníci přerovského magistrátu vyřešili problém se statikou mateřské školy U Tenisu, mají na stole další problém, který se...

U dětského hřiště byla nalezena injekční stříkačka. Přivolaní...

středa, 3. října 2018, 10:30

V úterý odpoledne byla nalezena na ulici Kosmonautů, poblíž dětského hřiště, injekční stříkačka. Žena, která ji našla, přivolala...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

V ojedinělých případech se může objevit kus se sníženou kvalitou, reagovalo vedení Penny Marketu na výskyt prošlého masa v jedné z prodejen

Na pultech obchodního řetězce Penny Market se objevilo zkažené maso původem z Polska. S vidinou dobrého oběda si ho v neděli ve Vodňanech cestou z výletu zakoupil muž. Po otevření ho ale chuť na jídlo velmi rychle přešla. Maso podle jeho slov páchlo jako zkažená vejce.

SPD zrušilo klub v Moravskoslezském kraji, Volný hodlá kandidovat na post předsedy

Předsednictvo hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) zrušilo svůj regionální klub v Moravskoslezském kraji. Byly v něm porušovány stanovy a krácena demokratická práva členů, sdělila mluvčí SPD Barbora Zeťová. SPD v kraji vede poslanec Lubomír Volný, jehož styl vedení v minulosti někteří členové hnutí kritizovali. Volný v úterý na facebooku oznámil, že plánuje kandidovat proti Tomiovi Okamurovi na předsedu SPD.

Zákaz billboardů u dálnic platí beze změn

Zákaz billboardů v ochranném pásmu dálnic a silnic první třídy dál platí beze změn. Ústavní soud (ÚS) zamítl návrh skupiny senátorů na zrušení dvou pasáží novely zákona o pozemních komunikacích. Zákon ponechal pro starší billboardy pětileté přechodné období, které vypršelo v roce 2017, a stanovil návaznou povinnost odstranit reklamní zařízení bez zbytečného odkladu. Podle ústavních soudců lze omezení billboardů zdůvodnit veřejným zájmem na bezpečnosti provozu, soud zdůraznil také ochranu životů a zdraví lidí, stejně jako životního prostředí.