Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Nový bufet v nemocnici nabízí chlebíčky i hotová jídla

 
čtvrtek, 4. října 2018, 07:30

Pod Porodnicko-gynekologickou klinikou se v pondělí otevřel nový bufet. Namísto asijského bistra, které tu bylo předtím, nový nájemce nabízí široký sortiment občerstvení.

Firma Grand Lahůdky s.r.o. ze Samotišek sází hlavně na klasiku, kterou domácí zákazník v rychlém občerstvení očekává. V nabídce jsou zákusky, různé druhy chlebíčků, sladké i slané pečivo a obložené bagety. Zakoupit zde můžete i cukrovinky, bonboniéry, čokolády a bonbóny.

Jen dnes bylo v nabídce dvacet hotových jídel za 85 korun a osm druhů polévek za 30 korun. Je tedy opravdu z čeho vybírat.
Většinu zboží naše firma také vyrábí. To se týká pečiva, baget, chlebíčků, ale taky hotových jídel a polévek. Všechno je čerstvé. Nabídku hotovek budeme samozřejmě obměňovat. Zákazníci si přitom mohou jídlo sníst tady nebo si je odnést i s sebou v boxu. Můžeme jim také porci v boxu ohřát​,“ vyzdvihla vedoucí provozovny Libuše Klimšová. Nabízený sortiment se navíc v brzké době rozšíří ještě o čerstvé saláty.

Zatím je zájem obrovský a zákazníci nás chválí. Jsme tu čtyři a máme se co otáčet, abychom všechno zvládly. Mám z toho obrovskou radost a doufám, že zákazníci budou chodit i nadále,“ dodává.

Nový bufet Grand má otevřeno v pracovní dny od 7 do 18 hodin, v sobotu a neděli pak od 8 do 17 hodin.

Napsal Drahomíra Schneiderová | Foto FNOL

Kam dál?

Aktualizováno 17. listopadu 2018, 18:00

FOTO: Cyklostezka Litovelským Pomoravím zůstává neprůjezdná, most se...

sobota, 22. září 2018, 10:00

Konec stavby mostu u rozcestí Litovel - Březové na cyklotrase číslo 51 se posunul na konec ledna 2019. Během stavby došlo k...

Seniora okradla žena, kterou znal přes internet. Hrozí jí až pět let...

středa, 3. října 2018, 19:30

Osmasedmdesátiletý muž ze Šumperska se přes sociální síť seznámil s pětatřicetiletou Ruskou. Ta z něj nakonec vymámila přes sto...

V Přerově má narušenou statiku další budova, kam chodí děti. Odborník...

středa, 3. října 2018, 13:30

Sotva úředníci přerovského magistrátu vyřešili problém se statikou mateřské školy U Tenisu, mají na stole další problém, který se...

U dětského hřiště byla nalezena injekční stříkačka. Přivolaní...

středa, 3. října 2018, 10:30

V úterý odpoledne byla nalezena na ulici Kosmonautů, poblíž dětského hřiště, injekční stříkačka. Žena, která ji našla, přivolala...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

(NE)OBYČEJNÍ: Olomoucký vědec, který patentoval látku s antiparkinsonickou aktivitou

Gabriel Gonzalez v Olomouci studuje doktorský program Experimentální biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého. Snaží se najít lék na Parkinsonovu chorobu a mezi jeho největší úspěchy patří podání patentové přihlášky na skupinu látek, které vykazují výraznou antiparkinsonickou aktivitu. Ani přes tento výrazný úspěch Gabriel nemá rád novinové titulky, které křičí, že Olomoučtí vědci našli lék na nevyléčitelnou nemoc. Někdy tohle tvrzení mívá poměrně zásadní háček.

Monsport žaluje BD Svatopluk o 21 milionů za nájem v Horoměřicích

Správce konkurzní podstaty společnosti H-System Josef Monsport podal žalobu na bytové družstvo Svatopluk o zaplacení 21 milionů za nájem za byty v Horoměřicích za poslední tři roky, řekl předseda družstva Martin Junek. Monsport informaci potvrdil, žalobu podle svých slov podal na základě loňského rozhodnutí Nejvyššího soudu.

Pochybné ocenění z Oxfordu pro prezidenta Svazu průmyslu. Ukrajinská společnost parazituje na jméně slavné univerzity

Prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák, který chce dávat "přes držku" studentům stávkujícím za klima, se na webu svazu chlubí pochybnou profesurou od ukrajinské společnosti European Business Assembly, kterou v roce 2000 založil podnikatel Anton Savvov. Ta se přiživuje na prestižním jméně slavné univerzity a díky kancelářím v britském Oxfordu se nazývá oxfordskou akademií.