Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Skvělá vína, Petr Bende a osm stovek nadšených hostů. Čtvrtý ročník Slavnosti vína se opět povedl

 
pondělí, 12. listopadu 2018, 15:30

V NH Collection Olomouc Congress se v pátek 9. listopadu konal již čtvrtý ročník společenské události Slavnost vína, která potvrdila svou prestiž. 27 těch nejlepších moravských vinařů, výtečná gastronomie a skvělý, nejen hudební, doprovodný program na jednom místě. Co víc si přát?

Návštěvníky celým večerem prováděla temperamentní herečka a moderátorka Bára Štěpánová. Kromě ní jsme na pódiu mohli vidět a hlavně slyšet sympatického muzikanta Petra Bendeho. Po boku měl svůj BAND a nechyběla ani Cimbálová muzika Gromba, která program obohatila o lidovou složku. Na parketu jsme se ale také vlnili v rytmu domácích i zahraničních megahitů v podání brněnské kapely Kanci paní Nadlesní. Atmosféru dále rozproudila zpěvačka Olga Lounová a o afterparty se postarali DJs Radia Haná. „Na tuhle akci jsme se moc těšili. S manželkou víno milujeme a tady doslova teče proudem. Do toho to skvělé jídlo a nabitý program. Člověku tu nic nechybí,“ rozplývá se s přímo labužnickým úsměvem a se sklenkou vína v ruce návštěvník Petr.

Foto i video z akce již brzy na www.slavnostvina.cz a Facebooku.

A návštěvníci mohli nejen ochutnávat a vychutnávat, ale také hodnotit – i letos se totiž hlasovalo o nejoblíbenější vinařství Slavnosti vína. A svým hlasem návštěvníci nejvíce podpořili Rodinné vinařství Kadrnka. Ocenění si na pódiu převzal samotný Jindřich Kadrnka, který nás svým charismatem a veselostí přesvědčil, že právě on je tím správným vítězem ankety. Certifikát Nej vinař Slavnosti vína přijal z rukou zakladatele společnosti LEKSYS Tomáše Lekla.

Letošní ročník ovšem nebyl pouze o prezentaci prestižních moravských vinařů, bohatém rautu s regionálními produkty a nabitém doprovodném programu. „Na pomoc dvouletému Lukáškovi z Haňovic, kterému byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie se vydražila grafika Kristiana Kodeta, a to za krásných osmnáct tisíc korun,” říká ředitel Radia Haná David Foretník. „Děkujeme všem, kdo se dražby zúčastnil a chtěl pomoci tam, kde je potřeba. Zároveň bych chtěl poděkovat všem, kdo přišli. Jsem si jistý, že jste si to s námi užili a už teď můžu slíbit, že tento čtvrtý ročník Slavnosti vína rozhodně nebyl poslední,” doplňuje za spolupořadatele ředitel agentury Forsberg Marek Berger.

Tisková zpráva

Kam dál?

Aktualizováno 17. listopadu 2018, 18:00

FOTO: Cyklostezka Litovelským Pomoravím zůstává neprůjezdná, most se...

sobota, 22. září 2018, 10:00

Konec stavby mostu u rozcestí Litovel - Březové na cyklotrase číslo 51 se posunul na konec ledna 2019. Během stavby došlo k...

Zloděj se vloupal do chatky v zahrádkářské kolonii, ukradl z ní...

pondělí, 12. listopadu 2018, 15:00

Mezi pátým až jedenáctým listopadem zavítal neznámý pachatel do zahrádkářské kolonie v Lověšicích. Poté co přelezl plot a rozbil...

Veronika Zídková v lednu utekla z dětského domova, policie teď...

pondělí, 12. listopadu 2018, 11:34

Šestnáctiletá Veronika Zídková odešla z dětského domova na Olomoucku už v lednu 2018 a od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu....

Devatenáctiletý mladík zapříčinil u Bělkovic nehodu osobáku, ve...

pondělí, 12. listopadu 2018, 10:42

Zranění řidičky a dvou nezletilých dětí si vyžádala nehoda osobního auta, ke které došlo u Bělkovic mezi Olomoucí a Šternberkem.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

VIDEO: Legendární Čtyřlístek letos slaví 50 let. K narozeninám vychází celovečerní film

Legendární český komiks Čtyřlístek letos oslaví 50 let! U příležitosti kulatého výročí vstoupí 4. dubna do kin celovečerní film s názvem Velké dobrodružství Čtyřlístku.

Ozzy Osbourne ruší ze zdravotních důvodů další koncerty

Legendární Ozzy Osbourne byl nucen odložit další část svého rozlučkového turné No More Tours 2. Zpěvákův management oznámil, že se ruší koncerty v Austrálii, Novém Zélandu a Japonsku. Děje se tak ze zdravotních důvodů. Už dříve byla zrušena i evropská část šňůry.

Pokud Petříček nebude místopředsedou ČSSD, zváží odchod z vlády

Pokud březnový sjezd ČSSD nezvolí ministra zahraničí Tomáše Petříčka místopředsedou strany, zváží setrvání ve vládní funkci. Neúspěch na sjezdu by vnímal jako signál, že jeho politika nemá ve straně dostatečnou podporu. Na sjezdu chce prosazovat moderní levicovou politiku, v případě zvolení místopředsedou by pak chtěl ve vládě razantněji prosazovat priority ČSSD vůči hnutí ANO.