Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Skvělá vína, Petr Bende a osm stovek nadšených hostů. Čtvrtý ročník Slavnosti vína se opět povedl

 
pondělí, 12. listopadu 2018, 15:30

V NH Collection Olomouc Congress se v pátek 9. listopadu konal již čtvrtý ročník společenské události Slavnost vína, která potvrdila svou prestiž. 27 těch nejlepších moravských vinařů, výtečná gastronomie a skvělý, nejen hudební, doprovodný program na jednom místě. Co víc si přát?

Návštěvníky celým večerem prováděla temperamentní herečka a moderátorka Bára Štěpánová. Kromě ní jsme na pódiu mohli vidět a hlavně slyšet sympatického muzikanta Petra Bendeho. Po boku měl svůj BAND a nechyběla ani Cimbálová muzika Gromba, která program obohatila o lidovou složku. Na parketu jsme se ale také vlnili v rytmu domácích i zahraničních megahitů v podání brněnské kapely Kanci paní Nadlesní. Atmosféru dále rozproudila zpěvačka Olga Lounová a o afterparty se postarali DJs Radia Haná. „Na tuhle akci jsme se moc těšili. S manželkou víno milujeme a tady doslova teče proudem. Do toho to skvělé jídlo a nabitý program. Člověku tu nic nechybí,“ rozplývá se s přímo labužnickým úsměvem a se sklenkou vína v ruce návštěvník Petr.

Foto i video z akce již brzy na www.slavnostvina.cz a Facebooku.

A návštěvníci mohli nejen ochutnávat a vychutnávat, ale také hodnotit – i letos se totiž hlasovalo o nejoblíbenější vinařství Slavnosti vína. A svým hlasem návštěvníci nejvíce podpořili Rodinné vinařství Kadrnka. Ocenění si na pódiu převzal samotný Jindřich Kadrnka, který nás svým charismatem a veselostí přesvědčil, že právě on je tím správným vítězem ankety. Certifikát Nej vinař Slavnosti vína přijal z rukou zakladatele společnosti LEKSYS Tomáše Lekla.

Letošní ročník ovšem nebyl pouze o prezentaci prestižních moravských vinařů, bohatém rautu s regionálními produkty a nabitém doprovodném programu. „Na pomoc dvouletému Lukáškovi z Haňovic, kterému byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie se vydražila grafika Kristiana Kodeta, a to za krásných osmnáct tisíc korun,” říká ředitel Radia Haná David Foretník. „Děkujeme všem, kdo se dražby zúčastnil a chtěl pomoci tam, kde je potřeba. Zároveň bych chtěl poděkovat všem, kdo přišli. Jsem si jistý, že jste si to s námi užili a už teď můžu slíbit, že tento čtvrtý ročník Slavnosti vína rozhodně nebyl poslední,” doplňuje za spolupořadatele ředitel agentury Forsberg Marek Berger.

Tisková zpráva

Kam dál?

Aktualizováno 17. listopadu 2018, 18:00

FOTO: Cyklostezka Litovelským Pomoravím zůstává neprůjezdná, most se...

sobota, 22. září 2018, 10:00

Konec stavby mostu u rozcestí Litovel - Březové na cyklotrase číslo 51 se posunul na konec ledna 2019. Během stavby došlo k...

Zloděj se vloupal do chatky v zahrádkářské kolonii, ukradl z ní...

pondělí, 12. listopadu 2018, 15:00

Mezi pátým až jedenáctým listopadem zavítal neznámý pachatel do zahrádkářské kolonie v Lověšicích. Poté co přelezl plot a rozbil...

Zloděj se vloupal do domu a ukradl motorovou pilu, slivovici,...

pondělí, 12. listopadu 2018, 07:30

Neznámý pachatel se v noci z pátku na sobotu vloupal do domu v obci Seloutky. Po rozstřižení plotu vnikl zloděj na dvůr domu, pak...

Soutěž Blues Aperitiv hledá nové talenty! Vybraní by si mohli zahrát...

neděle, 11. listopadu 2018, 21:00

Pořadatelé mezinárodní bluesové přehlídky Blues Alive vyhlásili soutěž pro talenty, kteří by si mohli zahrát příští rok po boku...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Facebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránek

Internetový gigant Facebook v prvním čtvrtletí letošního roku celosvětově zrušil řadu falešných uživatelských účtů a celkem osm koordinovaných sítí s původem například v Severní Makedonii, Kosovu či Rusku. Společnost o tom informovala Evropskou komisi v pravidelné zprávě shrnující, jak dosud postupovala v boji s dezinformacemi na své internetové platformě.

VIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestala

Aktivisté z hnutí Zvířata nejíme natočili záběry na jatkách společnosti Uzeniny Příbram. Video nazvali „Labilní zaměstnanec na jatkách v Příbrami?“. Na záběry reagovala i firma, která s chováním svého zaměstnance neztotožňuje a došlo údajně i na jeho potrestání.

Podchod u budějckého Mercury přejde do správy města. Budou pro něj hledat nájemce

Prázdné obchody, popsané stěny a otlučená omítka. Taková je realita v podchodu u Mercury, který je jednou z mála možností, jak se dostat přes Nádražní ulici k vlakovému nebo autobusovému nádraží. Po letech přechází správa podchodu na město. To chce najít nájemce, který by do zaprášených výloh vrátil život.