Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

O důvod víc přijít na páteční dobročinný punč! Zastaví se za námi totiž i Olga Lounová

 
pondělí, 26. listopadu 2018, 16:30

Pokud jsme vás stále nepřesvědčili, že nejlepší volbou pro páteční večer je dobročinný punč u stánku Dobrého místa pro život, kde bude redakce Olomoucké Drbny společně se zástupci Střední průmyslové školy strojnické prodávat pro Středisko rané péče, máme tu další tahák – po koncertu na Horním náměstí nás totiž přijde osobně navštívit Olga Lounová!

Přijdete? Svou účast potvrďte také na oficiální facebookové události akce! 

Olga Lounová koncertuje na Horním náměstí v pátek 30. listopadu a slíbila, že se za námi na stánek Dobrého místa pro život staví. Dá si pár punčů, pobaví se s fanoušky, rozdá pár podpisů ale hlavně přinese ještě více dobré nálady – v tom je nejlepší.

Tento rok bude Olomoucká Drbna společně se zástupci Střední průmyslové školy strojnické prodávat punč pro Středisko rané péče v Olomouci. Středisko rané péče SPRP, pobočka Olomouc, poskytuje odborné služby, podporu a pomoc rodinám, ve kterých se narodilo dítě těžce nemocné, s mentálním, tělesným nebo kombinovaným postižením, včetně dětí s poruchou autistického spektra od 0 – 7 let věku.

Provází rodiny v těžké životní situaci a usilují o to, aby mohly vychovávat dítě v jeho přirozeném domácím prostředí.Celý výtěžek půjde  ve prospěch dětí těžce nemocných nebo s postižením v olomouckém regionu.

Proto vyzýváme všechny, přijďte v pátek ke Stánku dobrého místa pro život a přivoďte si ranní kocovinu pro dobrou věc! 

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto Facebook Olgy Lounové

Kam dál?

Mladý řidič nedal přednost v jízdě a naboural do rozvodné skříně,...

pondělí, 26. listopadu 2018, 15:30

V neděli po půl šesté večer došlo v obci Paseka k dopravní nehodě, při které se srazila dvě auta.

Mladík se po hádce s přítelkyní rozhodl ukončit svůj život a skočil...

pondělí, 26. listopadu 2018, 15:00

Mladý muž, který se pohádal se svou přítelkyní se rozhodl, že ukončí svůj život, a tak vběhl pod auto. Řidič auta bohužel nebyl...

Vánoční trhy v Olomouckém kraji nabízí pestrý doprovodný program....

pondělí, 26. listopadu 2018, 13:30

Veřejné bruslení, koncerty či divadelní představení přinášejí letos jako doprovodný program vánoční trhy ve městech Olomouckého...

Galerie města Přerova vystavuje tvorbu výtvarníka Václava Baláta,...

pondělí, 26. listopadu 2018, 12:00

Zátiší, krajiny i přerovské motivy nebo olejomalby s tematikou pravěku dominují nové výstavě v Galerii města Přerova, která...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Policie stíhá pět fanoušků Jablonce. V kuklách po derby napadli příznivce Slovanu

Liberečtí kriminalisté zahájili trestní stíhání pěti fanoušků jabloneckého fotbalového klubu. Viní je z napadení skupinky příznivců libereckého Slovanu, ke kterému došlo po derby. Pětici za výtržnictví hrozí dva roky vězení.

VoteWatch: Čeští europoslanci patřili mezi ty s větším vlivem

Čeští europoslanci se v nyní končícím složení europarlamentu neztratili. Nezávislý bruselský server VoteWatch.eu, který dlouhodobě sleduje a analyzuje evropské politické dění, dnes zveřejnil svůj pohled na práci končícího europarlamentu. Kromě jiného z něj vyplývá, že při zohlednění velikosti země byli čeští europoslanci druhou nejvlivnější skupinou po Belgičanech a před Finy.

Den s kapucínem: Lidi dneska nemá kdo poslouchat. Osobní vztahy jsou nejdůležitější

Den strávený s bratrem Radkem Navrátilem, který je kapucínem v olomouckém klášteře na Dolním náměstí, přinesl jednak zjištění, co vlastně kapucín celý den dělá, ale také jsme hodně otevřeně mluvili. Řeč byla o reakcích blízkých při oznámení odchodu do kláštera, o vzrůstající agresivitě společnosti, o homosexualitě a masturbaci, ale i o důležitosti osobního vztahu.