Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Rádio Haná se drží na špičce poslechovosti mezi regionálními rádii v Olomouckém kraji

 
úterý, 27. listopadu 2018, 19:00

„Velké díky posíláme těm všem, kteří ladí Radio Haná. Těší nás, že se jim líbí mix songů, pořady a aktuální zprávy, které pro ně každý rádi připravujeme. Jejich přízeň je jasným ukazatelem, že děláme svou práci správně,” děkuje posluchačům za poslech ředitel Radia Haná David Foretník.

Pokračující úspěch Radia Haná dokládají nové výsledky měření poslechovosti od agentury STEM/MARK-MEDIAN za období 1. 4. 2018 - 30. 9. 2018, ve kterém se stanice opět skvěle umístila. Je tak již více než 10 let  stále nejposlouchanější regionální stanicí v Olomouckém kraji.

Program s hudbou 80. a 90. let a hitů nového millenia a k tomu užitečné a zábavné pořady a aktuální zprávy získávají Radiu Haná nové posluchače. I díky tomu v současnosti zaujímá v poslechovosti bronzovou příčku v hitparádě regionálních rádií napříč celou republikou. Dohromady si Radio Haná naladí 134.000 posluchačů týdně.

Radio Haná si svých posluchačů váží a dělá vždy víc než samotné vysílání. Například moderátoři pravidelně při tzv. rádiových hlídkách osobně přijíždějí za posluchači do měst a obcí v regionu a přináší jim dárečky a programové novinky. I tím si Radio Haná udržuje své příznivce a okouzluje nové. Není divu, že se pravidelně drží na špičce poslechovosti mezi regionálními rádi a zvládá konkurovat ve svém regionu i celoplošným stanicím.

Tisková zpráva

Kam dál?

Domov u Třebůvky se dočkal rekonstrukce. Přibyly v něm moderní...

úterý, 27. listopadu 2018, 18:00

Rozsáhlou rekonstrukci má za sebou Domov u Třebůvky v Lošticích, kde už od roku 1983 pomáhají lidem se sníženou soběstačností....

Dluhonské mosty byly dnes zkolaudovány, řidiči se po nich projedou...

úterý, 27. listopadu 2018, 17:00

V Přerově dnes prošly kolaudací dva nové mosty, které se klenou nad železniční tratí v Dluhonské ulici a spojují Přerov s místní...

Muž opravoval izolátory na betonovém sloupu nízkého napětí, ale...

úterý, 27. listopadu 2018, 16:30

Včera před devátou hodinou ráno došlo v obci Rohle k pracovnímu úrazu. Muž během své práce uklouzl a spadl z pětimetrové výšky.

Neznámý pachatel ukradl z oploceného objektu desítky pouličního LED...

úterý, 27. listopadu 2018, 15:00

Od pondělí vyšetřují policisté ze Šternberka případ, kdy v době mezi 23. - 26. listopadu došlo ke krádeži pouličních LED světel.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Ministerstvo jde na ruku uhelným elektrárnám. Chce jim povolit vypouštět do vzduchu skoro o polovinu více rtuti

Místo snahy o ochranu ovzduší, změna vyhlášky. Ministerstvo životního prostředí chce uhelným elektrárnám schválit 40% toleranci v měření toxické rtuti.

Pokřikování a zásah policie. V centru Prahy se sešli příznivci SPD i jejich odpůrci

Stovky lidí se odpoledne sešly na pražském Václavském náměstí kvůli demonstraci sněmovního hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) proti "diktátu Evropské unie". V dolní i horní části náměstí se shromáždili i jejich názoroví oponenti. Situaci kontrolovali podle zpravodajů desítky policistů včetně těžkooděnců a členů antikonfliktního týmu. Některým potyčkám se zabránit nepodařilo a policejní těžkooděnci později vytlačili odpůrce SPD z místa konání akce.

Rychlé železniční spojení Liberce s Prahou podle studie není možné, kraj to ale odmítá

Není žádnou novinkou, že Liberecký kraj se snaží zlepšit železniční dopravu z Liberce do Prahy. Zatím se ale nepodařilo ideální řešení najít. Podle studií proveditelnosti totiž není možné utvořit takové napojení, jaké kraj požaduje.