Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V Globusu opět zavládne ticho během adventu. Mnoha lidem hudba při nakupování vadí

 
středa, 28. listopadu 2018, 18:00

Nákup bez hudby, takovou nabídku dal svým zákazníkům i zaměstnancům Globus poprvé v loňském roce, a protože se setkala s pozitivním ohlasem, letos na ni naváže.

 

Od pondělí 3. do neděle 23. prosince nebude na prodejní ploše patnácti hypermarketů Globus mezi 18. a 19. hodinou znít žádná hudba.Podle posledního průzkumu tohoto hypermarketu mezi tisícovkou respondentů může výraznější hudba vadit při nákupu třetině lidí. Pro dalších 14 procent lidí je pak nekomfortní, když hudba v obchodě není přímo podle jejich vkusu. „Předvánoční shon chceme našim zákazníkům co nejvíce zpříjemnit.A protože už víme, že nákupy bez hudby vítají, pozveme je na hodinku příjemného adventního ticha,“ říká Rita Gabrielová, vedoucí externí komunikace Globus.

Minulý rok hypermarkety Globus nejdříve zavedly hodinu ticha první adventní týden na zkoušku. Anketa mezi stovkou jeho zákazníků pak ukázala, že lidé proti nakupování v tichu nic nemají, anebo hodinu ticha přímo velmi vítají. Proto Globus hodinu ticha nakonec zachoval až do konce adventu. A nebyli to jen zákazníci, u kterých akce vyvolala pozitivní ohlasy.Hodinové ticho v nákupní špičce se zalíbilo i zaměstnancům. „Chceme hodinu ticha poskytnout i našim kolegům, kteří pracují přímo v hypermarketech. Několikhodin vánoční hudby denně nemusí k jejich vánoční náladě vždy skvěle přispívat,“dodala Rita Gabrielová.

Tisková zpráva | Foto Pixabay.com

Kam dál?

Případem střelby BVP na Libavé se bude dnes zabývat Okresní soud v...

středa, 28. listopadu 2018, 15:30

Olomoucký okresní soud dnes znovu otevře dva roky starý případ noční střelby bojových vozidel pěchoty na Libavé, při které byli...

FOTO: Téměř dvě stě vánočních hvězd darovali policisté seniorům

středa, 28. listopadu 2018, 15:00

V úterý darovali policisté a občanští zaměstnanci téměř dvě stovky vánočních hvězd seniorům v domovech pro seniory na Olomoucku.

Program vánočních trhů na Floře bude pestrý, nabídne i pekelnou show...

středa, 28. listopadu 2018, 13:30

Tradiční vánoční trhy v prostorách olomouckého Výstaviště Flora ozdobí letos koncerty, živý betlém i návštěva rakouských čertů....

PŘEHLED: V prosinci se mění jízdní řády městské hromadné dopravy v...

středa, 28. listopadu 2018, 12:00

S platností od neděle 9. 12. 2018 (linka č. 25 od 1. 1. 2019) vstupují v platnost nové jízdní řády linek Dopravního podniku města...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Varování před nestabilními dětskými židličkami

U jídelních stolů mají malé děti své místo ve vysoké židličce. Spotřebitelská organizace dTest otestovala 22 modelů pro samostatně sedící děti. Čtyři židličky propadly ve zkoušce stability. Modely Baby Mix 2v1, Caretero Primus, Caretero Homee a Scarlett Kombi nesplnily zákonné normy, při jejich použití hrozí převrácení židličky i s dítětem vzad.

Facebook oznámil uzavření řady falešných účtů a stránek

Internetový gigant Facebook v prvním čtvrtletí letošního roku celosvětově zrušil řadu falešných uživatelských účtů a celkem osm koordinovaných sítí s původem například v Severní Makedonii, Kosovu či Rusku. Společnost o tom informovala Evropskou komisi v pravidelné zprávě shrnující, jak dosud postupovala v boji s dezinformacemi na své internetové platformě.

VIDEO: Zaměstnanec na jatkách mlátí krávy a sprostě na ně křičí. Společnost ho potrestala

Aktivisté z hnutí Zvířata nejíme natočili záběry na jatkách společnosti Uzeniny Příbram. Video nazvali „Labilní zaměstnanec na jatkách v Příbrami?“. Na záběry reagovala i firma, která s chováním svého zaměstnance neztotožňuje a došlo údajně i na jeho potrestání.