Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Gynekologická ambulance v Litovli přijímá nové pacientky a rozšiřuje provoz o další den

 
úterý, 12. března 2019, 19:00

Lepší a dostupnější gynekologické péče se dočkají ženy z Litovle a okolí. Moderní gynekologická ambulance v Litovli, která spadá pod Nemocnici Šternberk, člena skupiny AGEL, rozšiřuje ordinační dobu a díky tomu je připravena přijímat nové pacientky.

„Původně pondělní provoz jsme rozšířili i o středy. Chceme tak pacientkám nabídnout lepší dostupnost gynekologické péče. Otevřeno nyní máme pondělky vždy dopoledne od 7 do 12 hodin a středy odpoledne od 16 do 19 hodin, abychom vyšli vstříc i pracujícím ženám, které jsou v dopoledních hodinách v práci,“ vysvětlil MUDr. Jan Harašta, lékař gynekologické ambulance v Litovli.

Ambulance byla otevřená před rokem a půl, nachází se v centru Litovle v Lékařském domě ve Vítězné ulici, necelých sedm minut od nádraží. Ženy si pochvalují nejen moderně zařízenou ordinaci a čekárnu, ale také příjemný personál, který má k pacientkám osobní přístup.

Zájemkyně o vyšetření se mohou objednávat na telefonním čísle 725 663 530 v kterýkoliv pracovní den od 7 do 15 hodin. Čekací doby jsou minimální, nezřídka pacientku lékař přijme v nejbližší pondělí či středu. Ambulance se také pyšní tím, že její objednávkový systém je nastavený tak, aby pacientky nemusely v čekárně dlouho čekat.

„Výhodou naší ambulance je i návaznost na naši domovskou nemocnici, konkrétně přímo na porodnici ve Šternberku, která je momentálně nejpopulárnější porodnicí v Olomouckém kraji. Přímo v naší ambulanci máme jeden z nejlepších ultrazvuků v okolí, který zajišťuje detailní zobrazení vyšetřované oblasti a tím pádem nám pomáhá k přesnější diagnostice,“ doplnil Harašta.

„Ve spolupráci s firmou HIPP nyní zároveň ženám, které mají u nás diagnostikované těhotenství, v ambulanci dáváme dárkové balíčky, které obsahují nejrůznější olejíčky, sprchové gely, čaje pro kojící maminky a další výrobky, které ženy před porodem či po něm zcela jistě využijí. V blízké době plánujeme pořádat příležitostné besedy na atraktivní témata z oblasti gynekologie a porodnictví. Informace pacientky najdou vždy i na našich facebookových stránkách Porodnice Šternberk. Ve spolupráci s prenatální ambulancí v porodnici Šternberk připravujeme i poradnu o předporodních plánech pro rodičky, které budou u nás rodit a o probrání svých přání budou mít zájem. O této poradně bude informovat plakát v čekárně porodního sálu,“  řekl Jan Harašta.

Ambulance všeobecné gynekologie v Litovli poskytuje komplexní gynekologickou diagnostickou a léčebnou péči pro pacientky všech věkových kategorií, včetně předporodní péče a diagnostiky pro nastávající maminky.

Tisková zpráva | Foto pixabay.com

Kam dál?

V těchto dnech probíhá dopravně bezpečnostní akce. Policisté se...

úterý, 12. března 2019, 17:00

Dopravně bezpečnostní akce probíhá na Olomoucku od 11. do 15. března.

Řidič nadýchal téměř tři promile. Měl dva platné zákazy řízení a...

úterý, 12. března 2019, 13:30

Včera po půl osmé ráno kontrolovali policisté v Lutíně Volkswagen Transporter. U šestačtyřicetiletého řidiče provedli dechovou...

Dokumentární festival Jeden, svět zaměřený na lidská práva, nabídne i...

úterý, 12. března 2019, 12:00

Jeden svět je již tradiční festival, který pravidelně navštěvuje více než 2500 lidí z Olomouce a okolí. Letos v Olomouci oslaví...

Aktualizováno 12. března 2019, 8:16

AKTUÁLNĚ: Olomoucká zoologická zahrada zůstává kvůli kalamitě zavřená

pondělí, 11. března 2019, 10:45

Z důvodu kalamity po noční vichřici zůstane dnes zoo uzavřena. Toto oznámení se v pondělí ráno objevilo na webu olomoucké...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Čaputová chce na Slovensku korespondenční volbu prezidenta

Slovensko by ještě letos mohlo schválit zavedení korespondenční volby prezidenta pro Slováky žijící v zahraničí. Dnes to při návštěvě Prahy řekla slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Slováci nyní mohou korespondenčně hlasovat v parlamentních volbách, hlavu státu dosud mohli vybírat pouze ve volebních místnostech na Slovensku nebo na zastupitelských úřadech.

Češi nevěří institucím, EU není výjimkou

Češi mají obecně malou důvěru v instituce – ať už se jedná o ty národní nebo o Evropskou unii. Plyne to z exkluzivního průzkumu agentury Median pro projekt Moje Evropa.

Pašeráci lidí dostali v Maďarsku za smrt 71 migrantů doživotí

Doživotním odnětím svobody potrestal v odvolacím řízení soud v maďarském Szegedu (Segedínu) čtyři hlavní obžalované v případu úmrtí 71 migrantů v chladicím voze před čtyřmi roky. Zpřísnil tak rozsudek prvoinstančního soudu, který čtveřici loni poslal do vězení na 25 let. Informují o tom tiskové agentury.