Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Čtveřice učitelek převzala ocenění Pedagoga roku

 
pátek, 29. března 2019, 07:30

Při příležitosti Dne učitelů bylo ve středu 27. března předáno ocenění Pedagog města Zábřeh za rok 2018. Ocenění obdržely rozhodnutím zastupitelů města čtyři pedagožky.

Za dlouholetou nadstandardní aktivní práci učitelky mateřské školy, celoživotní rozvoj jejich zejména výtvarných dovedností dětí či vynikající pedagogickou práci s těmi nejmladšími byla oceněna paní Ludmila Hetclová.

Miroslava Chytilová získala ocenění nejen za nadstandardní aktivní práci učitelky základní školy, ale rovněž výrazný inovativní a kreativní přístup ve výuce hudební výchovy a ruského jazyka, či výraznou prezentaci školy mj. jako sbormistryně úspěšného školního sboru.

Také Milada Jašková byla oceněna za nadstandardní práci učitelky základní školy a kreativní přístup k výuce přírodopisu a zeměpisu.

Čtvrtou nositelkou Pedagoga roku 2018 se stala Marie Knápková. Ta kromě nadstandardního výkonu svého povolání byla oceněna za výrazný inovativní a kreativní přístup ve výuce žáků 1. stupně.

„Blahopřeji oceněným učitelkám a děkuji jim a všem pedagogům za jejich nenahraditelnou a náročnou práci. Pedagogové si zaslouží větší společenské ocenění, každoroční udělování ceny Pedagog roku na společné oslavě Dne učitelů k tomu chtějí přispět,“ uvedl při předání cen starosta František John.

Pro přítomné hosty byl připraven dárek v podobě divadelního představení Mandragora václavovského souboru Václav.

Tisková zpráva

Kam dál?

Muži přistál na rameni neznámý papoušek. Strážníci ho převezli do...

čtvrtek, 28. března 2019, 22:00

Ve středu po poledni přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o nálezu papouška.

Na Nových sadech se do auta vloupal zloděj. Odnesl si pětatřicet...

čtvrtek, 28. března 2019, 21:00

V Olomouci na Nových sadech se do Citroënu Jumper vloupal neznámý zloděj. Ten je teď podezřelý z trestných činů krádež a...

Žena sebrala v obchodě čokoládového zajíčka. Snědla ho dřív než došla...

čtvrtek, 28. března 2019, 19:00

V úterý odpoledne se neznámá žena vydala do přerovského marketu, který leží v ulici Želátovská.

Na silnici v ulici Norská se uvolnilo víko kanálu. Situace ohrožovala...

čtvrtek, 28. března 2019, 18:00

Strážníci Městské policie Olomouc včera dopoledne řešili oznámení o uvolněném víku kanálu na silnici v ulici Norská.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Policie stíhá pět fanoušků Jablonce. V kuklách po derby napadli příznivce Slovanu

Liberečtí kriminalisté zahájili trestní stíhání pěti fanoušků jabloneckého fotbalového klubu. Viní je z napadení skupinky příznivců libereckého Slovanu, ke kterému došlo po derby. Pětici za výtržnictví hrozí dva roky vězení.

VoteWatch: Čeští europoslanci patřili mezi ty s větším vlivem

Čeští europoslanci se v nyní končícím složení europarlamentu neztratili. Nezávislý bruselský server VoteWatch.eu, který dlouhodobě sleduje a analyzuje evropské politické dění, dnes zveřejnil svůj pohled na práci končícího europarlamentu. Kromě jiného z něj vyplývá, že při zohlednění velikosti země byli čeští europoslanci druhou nejvlivnější skupinou po Belgičanech a před Finy.

Den s kapucínem: Lidi dneska nemá kdo poslouchat. Osobní vztahy jsou nejdůležitější

Den strávený s bratrem Radkem Navrátilem, který je kapucínem v olomouckém klášteře na Dolním náměstí, přinesl jednak zjištění, co vlastně kapucín celý den dělá, ale také jsme hodně otevřeně mluvili. Řeč byla o reakcích blízkých při oznámení odchodu do kláštera, o vzrůstající agresivitě společnosti, o homosexualitě a masturbaci, ale i o důležitosti osobního vztahu.