Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Čtveřice učitelek převzala ocenění Pedagoga roku

 
pátek, 29. března 2019, 07:30

Při příležitosti Dne učitelů bylo ve středu 27. března předáno ocenění Pedagog města Zábřeh za rok 2018. Ocenění obdržely rozhodnutím zastupitelů města čtyři pedagožky.

Za dlouholetou nadstandardní aktivní práci učitelky mateřské školy, celoživotní rozvoj jejich zejména výtvarných dovedností dětí či vynikající pedagogickou práci s těmi nejmladšími byla oceněna paní Ludmila Hetclová.

Miroslava Chytilová získala ocenění nejen za nadstandardní aktivní práci učitelky základní školy, ale rovněž výrazný inovativní a kreativní přístup ve výuce hudební výchovy a ruského jazyka, či výraznou prezentaci školy mj. jako sbormistryně úspěšného školního sboru.

Také Milada Jašková byla oceněna za nadstandardní práci učitelky základní školy a kreativní přístup k výuce přírodopisu a zeměpisu.

Čtvrtou nositelkou Pedagoga roku 2018 se stala Marie Knápková. Ta kromě nadstandardního výkonu svého povolání byla oceněna za výrazný inovativní a kreativní přístup ve výuce žáků 1. stupně.

„Blahopřeji oceněným učitelkám a děkuji jim a všem pedagogům za jejich nenahraditelnou a náročnou práci. Pedagogové si zaslouží větší společenské ocenění, každoroční udělování ceny Pedagog roku na společné oslavě Dne učitelů k tomu chtějí přispět,“ uvedl při předání cen starosta František John.

Pro přítomné hosty byl připraven dárek v podobě divadelního představení Mandragora václavovského souboru Václav.

Tisková zpráva

Kam dál?

Muži přistál na rameni neznámý papoušek. Strážníci ho převezli do...

čtvrtek, 28. března 2019, 22:00

Ve středu po poledni přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o nálezu papouška.

Na Nových sadech se do auta vloupal zloděj. Odnesl si pětatřicet...

čtvrtek, 28. března 2019, 21:00

V Olomouci na Nových sadech se do Citroënu Jumper vloupal neznámý zloděj. Ten je teď podezřelý z trestných činů krádež a...

Žena sebrala v obchodě čokoládového zajíčka. Snědla ho dřív než došla...

čtvrtek, 28. března 2019, 19:00

V úterý odpoledne se neznámá žena vydala do přerovského marketu, který leží v ulici Želátovská.

Na silnici v ulici Norská se uvolnilo víko kanálu. Situace ohrožovala...

čtvrtek, 28. března 2019, 18:00

Strážníci Městské policie Olomouc včera dopoledne řešili oznámení o uvolněném víku kanálu na silnici v ulici Norská.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Internet se baví streamem pákistánské ministerstva. Omylem vysílalo s kočičím filtrem

Nestává se tak často, že by tisková konference přenášená na sociální sítě v Pákistánu vyvolala takový rozruch, jako ta, kterou před nedávnem přenášelo ministerstvo informací. Nepozorný externista, který měl stream na starost, totiž zapnul kočičí filtr, který váženým členům ministerstva i samotnému ministrovi přidělal infantilní kočičí ouška a fousky.

VIDEO: Videoklip je na světě. Tomáš Klus nazpíval s Arpidou píseň Marie

Videoklip k písni Marie je na světě. Známou písničku Tomáše Kluse nazpíval zpěvák společně s hudebním uskupením K.R.B z Centra Arpida. Natáčení proběhlo v pondělí 1. dubna a kulisou se stalo centrum Budějc.

Šéf Boeingu připustil chyby, získat zpět důvěru potrvá

Šéf americké společnosti Boeing dnes připustil, že se firma dopustila chyby při zavádění problematického systému varování v pilotní kabině letounů Boeing 737 MAX. Zároveň předpověděl, že potrvá nějaký čas, než výrobce znovu získá důvěru zákazníků, otřesenou dvěma leteckými katastrofami s 346 oběťmi na životech. Ty vedly k zákazu létání zmíněných strojů po celém světě.