Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

V pátek a sobotu bude jezdecký areál na Lazcích patřit Moravskému šampionátu tříletých klisen

 
úterý, 30. července 2019, 13:30

Milovníci koní, zbystřete - v pátek 2. a v sobotu 3. srpna se v jezdeckém areálu na Lazcích koná IV. Moravský šampionát tříletých teplokrevných a chladnokrevných klisen spojený s výstavou koní, včetně hřebců, klisen s hříbaty a pony plemen.

Program začíná v pátek 2. srpna od dvou hodin odpoledne, kdy proběhne hodnocení klisen a klisen s hříbaty. V sobotu pak bude program pokračovat od deváté hodiny ranní samotným Moravským šampionátem a Moravskou výstavou původních britských koní. Návštěvníci se také mohou těšit na výstavu hřebců, klisen s hříbaty a pony plemen.

Po celou dobu programu bude pro návštěvníky připraveno bohaté občerstvení.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 

Kam dál?

I tvůj hafan může darovat krev a stejně jako dobrman Sorbon třeba...

pondělí, 29. července 2019, 22:00

Že krev darují lidé, je už stará známá věc, že ale mohou darovat krev i pejsci, to je novinka. V Česku na jaře vznikl ojedinělý...

Tropické počasí znamená i vyšší riziko rakoviny kůže

sobota, 27. července 2019, 18:00

Tropické počasí, které se vrátilo do Česka, s sebou přináší i riziko zdravotních problémů. Jedním z nejzávažnějších je rakovina...

Renesanční palác na Helfštýně čeká poslední třetina oprav. Začnou...

pátek, 26. července 2019, 20:30

Druhou třetinu rozsáhlých oprav má za sebou renesanční palác hradu Helfštýna na Přerovsku. Odborníci dokončili náročné zajištění...

FOTO: V Olomouci začal festival Colores Flamencos, otevřela ho fiesta

pátek, 26. července 2019, 12:00

V Olomouci odstartoval další ročník festivalu Colores Flamencos. Započal Opening Fiestou v Openwine Latino Baru v Uhelné ulici a...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.