sobota 23. září 2023 Berta

Maltézská pomoc pořádá setkání vozíčkářů na Velehradě. Hledá dobrovolné asistenty ke klientům

Maltézská pomoc pořádá 23. ročník Mezinárodního setkání vozíčkářů na Velehradě. Dobrovolníci jsou vítáni k pomoci s péčí o zdravotně postižené účastníky a organizací akce. Vyplňte přihlášku do 18. června.

Maltézská pomoc uspořádá v červenci již 23. ročník Mezinárodního setkání vozíčkářů na Velehradě. Událost nabídne program speciálně navržený pro osoby se zdravotním postižením, aby mohly plnohodnotně prožít Dny lidí dobré vůle. Díky dobrovolníkům se vozíčkáři a další zdravotně postižení účastníci budou moci zúčastnit Koncertu lidí dobré vůle, poutních bohoslužeb, prohlédnout si krásy poutního místa Velehrad a setkat se s lidmi s podobným zdravotním omezením.

Přihlášení dobrovolníka

Pokud jste ochotný dobrovolník, rádi bychom vás co nejsrdečněji pozvali a požádali o vaši pomoc. Hledáme dobrovolníky (15+), kteří by nám pomohli s péčí o osoby se zdravotním postižením a s celkovou organizací akce. Úkolem dobrovolníka bude pomáhat s přípravou zázemí pro klienty, péčí, podporou a doprovázení klienta, který mu bude po zaškolení svěřen. Po celou dobu jej dobrovolník doprovází, to je mezi mezi 3./4. až 5. červencem. Bez dobrovolníků, není možné Setkání vozíčkářů uskutečnit. Pokud se chcete akce zúčastnit, vyplňte prosím přihlášku nejpozději do 18. června kliknutím zde.

Přihlášení pro klienty se zdravotním postižením

Jste osoba se zdravotním postižením a rádi byste se této akce zúčastnili? Nabízíme Vám možnost užít si 23. Mezinárodní setkání vozíčkářů a zároveň probíhající Dny lidí dobré vůle. Nízkoprahové ubytování a stravování budou zajištěny, náklady si hradí návštěvník sám. Účast na Setkání, doprovodný program a Koncert lidí dobré vůle, kterého se můžete zúčastnit, jsou bezplatné. Během akce bude zajištěn zdravotní dozor a s přepravou ze Starého Města u Uherského Hradiště Vám pomůžeme. K dispozici Vám bude také dobrovolník, který Vás bude provázet a asistovat po celou dobu akce. Setkání se bude konat od 4. do 5. července, po domluvě příjezd možný již 3. července. Pokud se chcete zúčastnit, vyplňte prosím přihlašovací formulář.

Ohodnoť článek

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.