Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Hledám nového kamaráda, který by mi pomohl s kšefty. Nabírám nového obchodníka

 
pondělí, 7. října 2019, 19:00

Sama už všechno nezvládám, a proto rozhazuji sítě a hledám šikovného a usměvavého mediálního konzultanta (či konzultantku). Samozřejmostí je, že budu komandovat a mít vrtochy, jako každá ženská. Ale budu ho/ji uctívat, oddaně naslouchat všem radám a příležitostně nosit kávu (ale opravdu jen příležitostně :P).

Hledám šikovného, komunikativního a pečlivého člověka, který by vyhledával zákazníky a následně se o ně staral. Dostal by například na starost reklamní kampaň včetně jejího kreativního navržení a administrativního zajištění.

Moje první otázka by byla, kolik za to dostanu. Plat se bude odvíjet od toho, jak budete sami pracovat a přivádět nové klienty, může se pohybovat například od devatenácti tisíc korun až pod hranici padesáti tisíc korun. Českých. V eurech zatím neplatím.

Talent nestačí, se zapáleností a samostatností už je to lepší. Spolehlivost a loajalita samozřejmostí. A to platí z obou stran. Zázemí stabilní společnosti a příjemné prostředí v centru Olomouce Ti zajistím, o nic se neboj ;) Navíc spolu občas zajdem na kafe nebo pivo, zábavy bude dost!

Minimální vzdělání by mělo být středoškolské, ale práce je vhodná i pro vysokoškoláky. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou a zaměstnanci benefitují z řady školení a jazykových kurzů, mají k dispozici volné vstupy na kulturní akce a další výhody.

Pokud se Ti tato nabídka zamlouvá a myslíš, že bychom byli dobrými parťáky, vyplň krátký dotazník zde na webu a pošli strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis na adresu obchod@radiohana.cz. Už se na Tebe těším! 

 

Kontaktní informace pro práci mediálního konzultanta Olomoucké Drbny

 
Napsal(a) redakce OD

Kam dál?

Ideální dárek pro jednotlivce i zaměstnance ve firmě? Podpořte...

pondělí, 7. října 2019, 18:00

Čokoládový adventní kalendář přiblíží svět slabozrakých dětí. Obsahuje příběh, představující svět dětí se zrakovým postižením,...

Flora očima návštěvníka: Zajímavý hlavní pavilon či gastrozóna. Jen...

pondělí, 7. října 2019, 17:00

Krásné nedělní odpoledne přímo svádělo k návštěvě tradiční mezinárodní květinové výstavy - Flora 2019 a nabízelo tak nevšední...

Business škola v Olomouci plánuje konferenci s odborníky na českou...

pondělí, 7. října 2019, 15:30

Příští týden se na Moravské vysoké škole v Olomouci bude konat konference o digitalizaci a jejích možných dopadech na společnost....

Darujte mi psy k utracení, napsal někdo do olomouckého útulku. Přijel...

pondělí, 7. října 2019, 10:55

Na email olomouckého útulku přišly během září dva maily, ve kterých neznámá osoba nabízí utrácení psů a koček. Olomoucký útulek...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.