Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V sobotu se v kině Metropol koná charitativní bazárek, výtěžek půjde na dobrou věc

 
čtvrtek, 31. května 2018, 12:00

Společně pro děti o.p.s. ve spolupráci s kinem Metropol připravují na první červnovou sobotu „dobrou věc“. Předsálí kina se v sobotu 2. června od 10 do 18 hodin promění na boutique s oblečením všeho druhu. Zveme vás na benefiční Bazárek Společně pro děti.

 „Chystáme krásné oblečení pro maminky, moderní edukační hračky pro děti. Dámy v bazárku najdou luxusní kabelky, svršky a botky. A nezapomněli jsme ani na pány,” popisuje ředitelka Společně pro děti o.p.s. Eva Sklenářová.

Na celý den je připraven bohatý program, v němž zaujmou tipy a triky na krásné líčení od MS KOSMETIKATELIER nebo ochutnávka přírodních sirupů Herba Lena. Krásným hlasem a širokým úsměvem vás při svém vystoupení potěší Sabina Ulmanová. Pro děti bude připravena řada her, balónků, malování na obličej a odpolední filmové promítání.

Organizátoři nezapomněli ani na občerstvení, které po celou dobu trvání bazárku najdete v bistru kina Metropol.

Celý výtěžek z bazárku bude věnován Blance a její rodině, která se statečně pere se všemi nástrahami, které jí život připravil. Blančin boj s rakovinou a těžký handicap mladšího syna Matýska jsou každodenní realitou.

„Jsme rádi, že za Společně pro děti o.p.s. můžeme alespoň tímto gestem dodat celé Blančině rodině další kousek síly a podpory do dalších dní,“ popisuje důvody uspořádání bazárku Eva Sklenářová. Připojte se i vy. Nákupem jediného kousku oblečení či hračky přispějete na dobrou věc. Nebudou to jen peníze, které darujete, ale i váš zájem, podpora a síla, které v kasičce pošlete dál.

Zastavte se 2. června 2018 od 10 do 18 hodin v kině Metropol. Kupte si něco na sebe, užijte si milého programu a pomáhejte společně s námi.

„Děkujeme za spolupráci kinu Metropol, za přípravu a krásné oblečky zaměstnancům Banky CREDITAS a společnosti NUTREND. Poděkování patří i všem našim dobrovolníkům, kteří nám s přípravami a organizací bazárku pomáhají. Díky." dodává závěrem Sklenářová.

Tisková zpráva | Foto Aneta Koňárková

Kam dál?

Vedení města odvolalo ředitele Flory Jiřího Uhlíře kvůli rozdílným...

čtvrtek, 31. května 2018, 08:54

Vedení olomoucké radnice se rozhodlo odvolat současného ředitele Výstaviště Flora Jiřího Uhlíře. Ve funkci by měl skončit k 1....

U památníku osvobození Rudou armádou bude nové dláždění, tráva či...

čtvrtek, 31. května 2018, 07:30

Nové dláždění, tráva či kvetoucí keře doplní letos okolí památníku osvobození Rudou armádou nedaleko centra Olomouce. Úpravy...

Cyrana z Bergeracu nebo sté uvedení Sluhy dvou pánů uvidíme v...

středa, 30. května 2018, 20:30

Premiéru inscenace Cyrano z Bergeracu pod širým nebem, populární muzikál Noc na Karlštejně, ale i sté uvedení Sluhy dvou pánů...

Jen za minulý rok vyhledalo v Olomouci pomoc 132 patologických hráčů

středa, 30. května 2018, 15:00

Doménou gamblingu, tedy „patologickému hráčství“, již dávno není jen blikající herní automat, jak se možná mnozí domnívají....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Díky sbírce vydala Iva Volková knihu. Pomůže pejskům v útulcích po celé republice

Díky sbírce na internetovém portálu Hit Hit mohla Iva Volková, majitelka dočasného domova pro týrané pejsky Rafael o.p.s, vydat knihu Příběhy statečných. Peníze z prodeje pomůžou registrovaným útulkům v České republice hradit například nákladné operace.

Do České republiky se dostalo na deset tisíc pstruhů z Itálie se zakázanou látkou

Veterináři zjistili, že deset a půl tisíce pstruhů z Itálie mělo ve svalovině zakázanou leukomalachitovou zeleň, povolený limit vzorky přesáhly sedmkrát. Se zbytky této látky se veterináři v posledních letech setkávají spíše sporadicky, sdělil mluvčí Státní veterinární správy (SVS) Petr Vorlíček.

Na Srí Lance zrušili po útocích zákaz vycházení, obětí je již 290

Úřady na Srí Lance dnes ráno zrušily zákaz vycházení, který byl vyhlášen v neděli kvůli atentátům. Při nich zemřelo na 290 lidí a dalších asi 500 bylo zraněno. Policie v této souvislosti zadržela 24 lidí, k útokům se ale zatím nikdo nepřihlásil. Agentura AP s odvoláním na forenzního odborníka uvedla, že útoky podle dosavadního vyšetřování spáchalo sedm sebevražedných atentátníků. Před cestami na Srí Lanku varovaly své občany USA, podle nichž na ostrově hrozí další útoky.