Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V sobotu se v kině Metropol koná charitativní bazárek, výtěžek půjde na dobrou věc

 
čtvrtek, 31. května 2018, 12:00

Společně pro děti o.p.s. ve spolupráci s kinem Metropol připravují na první červnovou sobotu „dobrou věc“. Předsálí kina se v sobotu 2. června od 10 do 18 hodin promění na boutique s oblečením všeho druhu. Zveme vás na benefiční Bazárek Společně pro děti.

 „Chystáme krásné oblečení pro maminky, moderní edukační hračky pro děti. Dámy v bazárku najdou luxusní kabelky, svršky a botky. A nezapomněli jsme ani na pány,” popisuje ředitelka Společně pro děti o.p.s. Eva Sklenářová.

Na celý den je připraven bohatý program, v němž zaujmou tipy a triky na krásné líčení od MS KOSMETIKATELIER nebo ochutnávka přírodních sirupů Herba Lena. Krásným hlasem a širokým úsměvem vás při svém vystoupení potěší Sabina Ulmanová. Pro děti bude připravena řada her, balónků, malování na obličej a odpolední filmové promítání.

Organizátoři nezapomněli ani na občerstvení, které po celou dobu trvání bazárku najdete v bistru kina Metropol.

Celý výtěžek z bazárku bude věnován Blance a její rodině, která se statečně pere se všemi nástrahami, které jí život připravil. Blančin boj s rakovinou a těžký handicap mladšího syna Matýska jsou každodenní realitou.

„Jsme rádi, že za Společně pro děti o.p.s. můžeme alespoň tímto gestem dodat celé Blančině rodině další kousek síly a podpory do dalších dní,“ popisuje důvody uspořádání bazárku Eva Sklenářová. Připojte se i vy. Nákupem jediného kousku oblečení či hračky přispějete na dobrou věc. Nebudou to jen peníze, které darujete, ale i váš zájem, podpora a síla, které v kasičce pošlete dál.

Zastavte se 2. června 2018 od 10 do 18 hodin v kině Metropol. Kupte si něco na sebe, užijte si milého programu a pomáhejte společně s námi.

„Děkujeme za spolupráci kinu Metropol, za přípravu a krásné oblečky zaměstnancům Banky CREDITAS a společnosti NUTREND. Poděkování patří i všem našim dobrovolníkům, kteří nám s přípravami a organizací bazárku pomáhají. Díky." dodává závěrem Sklenářová.

Tisková zpráva | Foto Aneta Koňárková

Kam dál?

Vedení města odvolalo ředitele Flory Jiřího Uhlíře kvůli rozdílným...

čtvrtek, 31. května 2018, 08:54

Vedení olomoucké radnice se rozhodlo odvolat současného ředitele Výstaviště Flora Jiřího Uhlíře. Ve funkci by měl skončit k 1....

U památníku osvobození Rudou armádou bude nové dláždění, tráva či...

čtvrtek, 31. května 2018, 07:30

Nové dláždění, tráva či kvetoucí keře doplní letos okolí památníku osvobození Rudou armádou nedaleko centra Olomouce. Úpravy...

Cyrana z Bergeracu nebo sté uvedení Sluhy dvou pánů uvidíme v...

středa, 30. května 2018, 20:30

Premiéru inscenace Cyrano z Bergeracu pod širým nebem, populární muzikál Noc na Karlštejně, ale i sté uvedení Sluhy dvou pánů...

Jen za minulý rok vyhledalo v Olomouci pomoc 132 patologických hráčů

středa, 30. května 2018, 15:00

Doménou gamblingu, tedy „patologickému hráčství“, již dávno není jen blikající herní automat, jak se možná mnozí domnívají....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

RECENZE: Kamasi Washington fanouškům naservíroval další epické album

Kamasi Washington je borec… blázen… nebo zkrátka megaloman. Točit tak obsáhlé desky, to se už v dnešním hudebním světě, který čím dál tím víc alba jako taková odsouvá na vedlejší kolej, příliš nevidí. Na 173 minut dlouhý debut Epic navazuje deskou delší o dalších 10 minut. Dostala název Heaven & Earth a je opět naprosto mocným dílem.

Liberec kvůli Czaroteku přijme novou vyhlášku. Jen zkoumám reakce, říká pořadatel události

Velký rozruch vzbudila informace, že se na konec dubna do Krásné Studánky opět chystá Czarotek. Na radnici i Liberecký kraj píší desítky rozhořčených obyvatel, kteří ještě mají v živé paměti loňský pětidenní tekkno maraton. Liberec se ale chce lépe bránit, v příštích dnech má schválit novou vyhlášku o pořádání podobných kulturních akcí.

ÚOHS uložil Finančnímu analytickém úřadu pokutu čtvrt milionu korun za podezřelou zakázku

Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Petr Rafaj potvrdil pokutu 250 tisíc korun pro Finanční analytický úřad ministerstva financí. Podle dřívějšího rozhodnutí ÚOHS chyboval finanční úřad při zadávání veřejné zakázky na dodávku softwaru za 10,5 milionu korun v roce 2017.