Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Pavlína Louženská přijede podruhé do Vaultu 42 s kampaní #Holkyzmarketingu

 
čtvrtek, 7. června 2018, 19:30

Pavlínu Louženskou mají lidé nejčastěji spojenou se značkou Zoot.cz, online obchodem s módou, kde působila jako marketingová ředitelka. Ti, kdo se v oblasti marketingu pohybují trochu víc, ví, že je zakladatelkou facebookové skupiny #HolkyzMarketingu a bojovnicí za postavení žen (nejen) ve světě marketingu. Pavlína si při své práci začala všímat toho, že se spousta žen (bez rozdílu věku) bojí ozvat. Viděla to, jak skvělou práci ty ženy odvádějí a dostávají za ni zaplaceno méně než muži, jejich práce je brána jako samozřejmost nebo to, že ve vypjatých chvílích začnou makat na 200 %.

Obecně platí, že nikdo nemá výjimečné problémy, všechny naše trable se již někomu na světě přihodily. Není tedy lepší se spojit a vzájemně si pomáhat, radit si s problémy, se kterými jsme se již v minulosti potýkali? Přesně tohle byl pro Pavlínu impulz k tomu, aby založila skupinu #HolkyzMarketingu.

Záměr skupiny Pavlína popisuje následovně: „Cílem #HolkyZMarketingu je propojit ženy mezi sebou. Dát jim prostor růst. Inspirovat jedna druhou. A díky tomu si zlepšit know-how i získat odvahu. Hlásit se o práci i místo u jednacího stolu. Na konferenci i uvnitř firmy.”

Pavlína se ve své aktivitě opírá i o data. Na popisu skupiny uvádí, že v době, kdy #HolkyzMarketingu vznikly, byly na pozicích kreativních ředitelů v kreativních agenturách ženy pouze v 3 % případů a na marketingových konferencích jako přednášejí vystupovalo pouze 9 % žen.

Dnes skupina čítá 10 000 členek a každý den sem přispívají ženy ze všech koutů České republiky. Členky skupiny tu žádají ostatní o pomoc či radu a sdílí tipy nebo nabídky práce v oblasti marketingu.

V současné době se skupina posouvá na další úroveň. Pavlína se rozhodla, že je potřeba, aby se členky skupiny setkávaly také osobně. Začala tedy hledat ambasadorky v jednotlivých městech a podněcuje je v pravidelném setkávání. V Olomouci se první setkání, kterého se zúčastní i Pavlína Louženská, uskuteční ve čtvrtek 14. června, od 18.00 v coworkingovém centru Vault 42. 

Setkání je otevřené i pro dámy, které ještě členkami facebookové skupiny nejsou. Stačí se přihlásit k účasti pomocí registračního formuláře. Nebo si na Facebooku jednoduše vyhledejte #HolkyzMarketingu a přidejte se do jejich kolektivu.

 

Tisková zpráva

Kam dál?

Při sečení luk každý rok zahyne mnoho srnčat. Lidé je proto...

čtvrtek, 7. června 2018, 18:00

Většinou v polovině května každý rok začíná období, kdy zemědělci usedají do svých strojů a vyrážejí síct louky. Pro srnčata a...

POLITICKÁ KORIDA: Co říkají zastupitelé na (ne)rozhodnutí o výškové...

čtvrtek, 7. června 2018, 16:30

Olomoucké zastupitelstvo neprojednalo dlouho připravovanou změnu územního plánu, která měla stanovit výškový limit pro stavby v...

Vandal poškodil ostrým předmětem v centru Olomouce hned několik...

čtvrtek, 7. června 2018, 15:00

Ve středu 6. června před třetí hodinou odpoledne řešili olomoučtí strážníci několik poškozených vozidel na ulici Purkrabská v...

Jednadvacetiletý řidič převrátil auto na bok, byl opilý

čtvrtek, 7. června 2018, 13:30

Ve středu 6. června 2018 kolem desáté dopoledne na silnici od Vésky na Dolany jednadvacetiletý řidič Passatu měl v mírné...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Na Srí Lance zrušili po útocích zákaz vycházení, obětí je již 290

Úřady na Srí Lance dnes ráno zrušily zákaz vycházení, který byl vyhlášen v neděli kvůli atentátům. Při nich zemřelo na 290 lidí a dalších asi 500 bylo zraněno. Policie v této souvislosti zadržela 24 lidí, k útokům se ale zatím nikdo nepřihlásil. Agentura AP s odvoláním na forenzního odborníka uvedla, že útoky podle dosavadního vyšetřování spáchalo sedm sebevražedných atentátníků. Před cestami na Srí Lanku varovaly své občany USA, podle nichž na ostrově hrozí další útoky.

V polských prezidentských volbách drtivě zvítězil Zelenskyj

V nedělních ukrajinských prezidentských volbách drtivě zvítězil politický nováček, herec a bavič Volodymyr Zelenskyj. Vyplývá to ze sečtení téměř 75 procent hlasovacích lístků. Jednačtyřicetiletý rodák z města Kryvyj Rih získal v druhém kole hlasování 73 procent hlasů, zatímco jeho protikandidát, obhajující prezident Petro Porošenko jen 24,6 procenta.

VIDEO: Velikonoční songy. Poslechněte si ty nejbláznivější

Písničky věnované nějakému svátku nejsou žádnou novinkou. Prim určitě hrají Vánoce. Jsou ale i písničky velikonoční? Určitě vymyslíme nějakého toho zajíčka, co utíkal kolem vody, nebo si vybavíme malého koledníčka... Ale co dál, je ještě něco dalšího?