Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Muzeum umění vyhlásilo veřejnou soutěž na provozování známé kavárny Café 87

 
pátek, 3. srpna 2018, 15:00

Muzeum umění Olomouc vyhlásilo dvoukolovou veřejnou soutěž na pronájem kavárny Café 87.

„Cílem této obchodní veřejné soutěže je uzavření takové nájemní smlouvy s jejím vítězem, která zajistí provozování kavárny pro návštěvníky MUO i pro širokou veřejnost za současného dodržení podmínek stanovených vyhlašovatelem v soutěžních podmínkách. Nájemní smlouva bude uzavřena na dobu určitou od 1. září 2019 do 31. srpna 2023," píše se na stránkách Muzea Změní.

Lhůta pro podání návrhu počíná běžet dnem vyhlášení obchodní veřejné soutěže na internetových stránkách vyhlašovatele a končí dne 27. 8. 2018 ve 12.00.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto Muzeum umění Olomouc

Kam dál?

Sigma Olomouc zaplatí za nesportovní chování fanoušků na zápase se...

pátek, 3. srpna 2018, 13:34

Fotbalový klub SK Sigma Olomouc musí zaplatit pokutu ve výši 65 tisíc korun za porušení povinnosti pořádajícího klubu v utkání...

VIDEO: Opilý muž řádil v centru Olomouce. S cizím kolem hodil o zem,...

pátek, 3. srpna 2018, 09:00

Dnes brzy ráno museli strážníci Městské policie Olomouce řešit dva incidenty v centru města, které měl na svědomí ten samý muž....

Navzdory stoupajícím teplotám se kvalita vody v plumlovské přehradě...

pátek, 3. srpna 2018, 07:30

Kvalita vody v Plumlovské přehradě na Prostějovsku se navzdory vedrům oproti minulému týdnu zlepšila. Lidem, kteří se budou chtít...

Na Hanou míří těžký soupeř, Sigma se v sobotu utká s mistrovskou Plzní

čtvrtek, 2. srpna 2018, 21:00

Sigma Olomouc nemá lehký začátek nové sezóny. Po úvodním těžkém zápasu na domácím hřišti se Slávií, kdy Sigma padla 0:3,...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Díky sbírce vydala Iva Volková knihu. Pomůže pejskům v útulcích po celé republice

Díky sbírce na internetovém portálu Hit Hit mohla Iva Volková, majitelka dočasného domova pro týrané pejsky Rafael o.p.s, vydat knihu Příběhy statečných. Peníze z prodeje pomůžou registrovaným útulkům v České republice hradit například nákladné operace.

Do České republiky se dostalo na deset tisíc pstruhů z Itálie se zakázanou látkou

Veterináři zjistili, že deset a půl tisíce pstruhů z Itálie mělo ve svalovině zakázanou leukomalachitovou zeleň, povolený limit vzorky přesáhly sedmkrát. Se zbytky této látky se veterináři v posledních letech setkávají spíše sporadicky, sdělil mluvčí Státní veterinární správy (SVS) Petr Vorlíček.

Na Srí Lance zrušili po útocích zákaz vycházení, obětí je již 290

Úřady na Srí Lance dnes ráno zrušily zákaz vycházení, který byl vyhlášen v neděli kvůli atentátům. Při nich zemřelo na 290 lidí a dalších asi 500 bylo zraněno. Policie v této souvislosti zadržela 24 lidí, k útokům se ale zatím nikdo nepřihlásil. Agentura AP s odvoláním na forenzního odborníka uvedla, že útoky podle dosavadního vyšetřování spáchalo sedm sebevražedných atentátníků. Před cestami na Srí Lanku varovaly své občany USA, podle nichž na ostrově hrozí další útoky.