Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Muzeum umění vyhlásilo veřejnou soutěž na provozování známé kavárny Café 87

 
pátek, 3. srpna 2018, 15:00

Muzeum umění Olomouc vyhlásilo dvoukolovou veřejnou soutěž na pronájem kavárny Café 87.

„Cílem této obchodní veřejné soutěže je uzavření takové nájemní smlouvy s jejím vítězem, která zajistí provozování kavárny pro návštěvníky MUO i pro širokou veřejnost za současného dodržení podmínek stanovených vyhlašovatelem v soutěžních podmínkách. Nájemní smlouva bude uzavřena na dobu určitou od 1. září 2019 do 31. srpna 2023," píše se na stránkách Muzea Změní.

Lhůta pro podání návrhu počíná běžet dnem vyhlášení obchodní veřejné soutěže na internetových stránkách vyhlašovatele a končí dne 27. 8. 2018 ve 12.00.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto Muzeum umění Olomouc

Kam dál?

Sigma Olomouc zaplatí za nesportovní chování fanoušků na zápase se...

pátek, 3. srpna 2018, 13:34

Fotbalový klub SK Sigma Olomouc musí zaplatit pokutu ve výši 65 tisíc korun za porušení povinnosti pořádajícího klubu v utkání...

VIDEO: Opilý muž řádil v centru Olomouce. S cizím kolem hodil o zem,...

pátek, 3. srpna 2018, 09:00

Dnes brzy ráno museli strážníci Městské policie Olomouce řešit dva incidenty v centru města, které měl na svědomí ten samý muž....

Navzdory stoupajícím teplotám se kvalita vody v plumlovské přehradě...

pátek, 3. srpna 2018, 07:30

Kvalita vody v Plumlovské přehradě na Prostějovsku se navzdory vedrům oproti minulému týdnu zlepšila. Lidem, kteří se budou chtít...

Na Hanou míří těžký soupeř, Sigma se v sobotu utká s mistrovskou Plzní

čtvrtek, 2. srpna 2018, 21:00

Sigma Olomouc nemá lehký začátek nové sezóny. Po úvodním těžkém zápasu na domácím hřišti se Slávií, kdy Sigma padla 0:3,...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

VIZUALIZACE: Lidé mají možnost určit novou podobu areálu Zbrojovky. Zájem je stále větší

Už několik měsíců se může veřejnost podílet na rozhodování o nové podobě areálu bývalé Zbrojovky v brněnských Židenicích. Zájem lidí přitom neustále roste. Developerská firma CPI Property Group, která je majitelem objektu, postupně lidem odhaluje možnosti, jak by mohl vypadat nový areál, jež je rozdělený do šesti zón.

Nezvyklé teplo v pátek v Česku přepisovalo tabulky rekordů

Teploty na několika místech Česka v pátek vystoupaly nad 15 stupňů Celsia. Nejvyšší teplotu, 15,5 stupně, naměřili meteorologové v Neumětelích na Berounsku. Teplotní rekordy pro 15. únor dnes byly překonány na pětině stanci měřících alespoň 30 let, uvedl na svém informačním webu Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Statisíce lidí ve městech spí v hluku, v Praze přes milion

Statisíce lidí ve velkých městech spí podle strategických hlukových map ministerstva zdravotnictví v nadměrném hluku. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) i českých hygieniků by neměl hluk před okny domů přesáhnout během dne v průměru 55 a v noci 40 decibelů. V Praze tuto hranici překračuje bydliště 1,12 milionu lidí, v Brně 350 tisíc.