Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

FOTO: Hrubá Voda nabízí zábavu pro děti i dospělé. Nově zve do parku skřítka Hrubíka

 
úterý, 14. srpna 2018, 17:03

Resort Hrubá Voda je areál, který kromě ubytování nabízí zábavu, možnost relaxace, velké množství volnočasových aktivit pro rodiny s dětmi, ale i pro páry nebo skupiny kamarádů. Resort nabízí vyžití v podobě jízdy na bobové dráze, procházku Kamzíkovou stezkou ve stromech anebo bloudění v podzemním bludišti. Nově si v Resortu Hrubá Voda užijí děti svůj volný čas na dračím hřišti.

Resort Hrubá Voda leží asi dvacet kilometrů od Olomouce v podhůří Nízkého Jeseníku a je výborně dostupný autem nebo vlakem. Vlaková stanice totiž leží přímo naproti vstupu do areálu, který se snaží každý rok rozšířit nabídku služeb. Letos se park rozrostl o dračí hřiště a venkovních aktivit tak nabízí opravdu velké množství.

Bobová dráha

Ve dvoumístném bobu na 851 metrů dlouhé dráze v Hrubé Vodě můžete svištět rychlostí až čtyřicet kilometrů za hodinu, přesto se jedná o jednu z nejbezpečnějších tratí v České republice. Rychlost bobu si regulujete sami a zážitek je tudíž vhodný jak pro děti, tak i pro dospěláky, kteří touží po adrenalinu, na trati totiž překonáte převýšení 52 metrů. Výhodou bobové dráhy v Hrubé Vodě je celoroční provoz.

Kamzíkova stezka ve stromech

Kamzíkova stezka je systém prolézaček a překážek, který je umístěný v korunách stromů. Přestože jsou chodníky s překážkami umístěny ve výšce až třinácti metrů nad zemí, je tato atrakce bezpečná a je určena pro děti od tří let. Své si na ní však užijí i tatínci toužící po vzpomínkách na dětství. Na stezce se potkáte s hadem, projdete pralesem a budete moci sjet dlouhou skluzavku.

Dětský park skřítka Hrubíka

Dětský park skřítka Hrubíka nabízí dračí hřiště, vodní hřiště a podzemní bludiště. Dračí hřiště je novinka, která vznikla v letošním roce a nabízí dračí prolézačku, opičí stezku, strom s hnízdem nebo lanovou prolézačku. Nejen během prázdnin děti osvěží vodní hřiště, kde děti pobaví vodní mlýnky, koryto nebo stavidlo. Jelikož má v okolí Resortu Hrubá Voda hlubokou tradici těžba břidlice, bylo přímo za hotelem vybudováno podzemní bludiště. Ve dvou štolách jménem Klára a Libor se děti mohou seznámit se skřítkem Hrubíkem a těžbou břidlice.

Vyjížďky na koních

Okolí Resortu Hrubá Voda můžete sledovat také ze hřbetu koně. Děti se mohou svézt na ponících nebo menších koních a zdatnější jedinci mohou po zaškolení zkusit vyjížďky na koních okolní přírodou. Kromě těchto aktivit nabízí Resort Hrubá Voda i vyjížďky v kočáře.

Minigolf a discgolf

Dalšími outdoorovými aktivitami, které můžete vyzkoušet v Resortu Hrubá Voda, jsou minigolf a discgolf. Minigolfové hřiště za wellness hotelem Hluboký Dvůr nabízí osmnáct jamek a na místě si můžete zapůjčit jak hole, tak i míčky. Discgolf je stále se rozšiřující aktivita, jejíž pravidla vycházejí z klasického golfu. Místo míčku do jamky však musíte dostat létající talíř do discgolfového koše. V přírodním terénu a na okolních sjezdovkách se nachází devítikošové hřiště.

Bungee trampolíny

Díky bungee trampolínám můžete ve vzduchu provádět nejrůznější akrobatické prvky. Bungee trampolína totiž kombinuje klasickou trampolínu se sedákem, latexovou gumou a elektromotorem, díky kterému se můžete těšit na třímetrové skoky v absolutním bezpečí.

Lukostřelba a víceúčelové hřiště

V Resortu Hrubá Voda si můžete vyzkoušet své lukostřelecké schopnosti při střelbě na slaměného rytíře nebo slaměné terče. Návštěvníci si však mohou zahrát taky fotbal, volejbal nebo tenis. K tomuto účelu je v areálu postaveno hřiště o rozměrech 36 x 18 metrů.

Vizitka autora

 

Ivo Spisar

Redaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz

 

Kam dál?

Děti jsou na internetu stále častěji terčem vydírání. Nemají problém...

úterý, 14. srpna 2018, 15:10

Děti jsou stále častější obětí deviantů či jen pomstychtivých spolužáků na sociálních sítích, upozorňuje policie. Podle brněnské...

Na Horním náměstí je k vidění výstava fotografií, která připomíná...

úterý, 14. srpna 2018, 07:30

Průběh okupace v roce 1968 zachycují dobové fotografie na 12 panelech, které byly dnes instalovány na Horním náměstí v centru...

Olomoucký kraj přispěje téměř 3 miliony korun na protidrogovou...

pondělí, 13. srpna 2018, 21:00

Více než dva milióny a šest set tisíc korun uvolnil v tomto roce Olomoucký kraj na protidrogovou prevenci. Prostřednictvím pěti...

Přerované si letos zabruslí na náměstí, poprvé tam bude kluziště

pondělí, 13. srpna 2018, 20:30

Na přerovském náměstí TGM bude letos poprvé o vánočních svátcích kluziště. Zpestření vánočních svátků v podobě mobilní ledové...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Výherce miliardového jackpotu se už ozval, vsadil přes internet

Český výherce 1,412 miliardy korun, které v pátek vyhrál v evropské loterii Eurojackpot, se dnes odpoledne přihlásil o výhru. V pondělí začne se Sazkou řešit způsob výplaty. Vsadil on-line přes internet na stránkách loterijní společnosti a Sazka kvůli povinné registraci zná jeho identitu, informoval mluvčí firmy Václav Friedmann. "Jde o nejvyšší výhru na internetu v historii České republiky," poznamenal.

Na Jindřichohradecku pobíhá puma. Lidé by měli být opatrní při pohybu v lese

Kriminalisté z Jindřichova Hradce prověřují aktuální oznámení očitých svědků o výskytu kočkovité šelmy v oblasti mezi obcemi Velký Ratmírov a Deštná. Policisté zatím pracují s informací, že by se mohlo jednat o dospělý kus pumy americké, která má hnědou barvu, krátkou srst a dlouhý ocas zakončený tmavou srstí.

Ministerstvo navrhuje zálohované výživné do 15 až 25 procent průměrné mzdy

Ministerstvo práce navrhuje, aby stát dětem neplatičů alimentů měsíčně posílal do 15 až 25 procent průměrné mzdy v ČR podle jejich věku. O zálohované výživné jako o novou dávku by se dalo žádat poté, co peníze na potomky nedorazí za dva měsíce. Podmínkou by ale bylo, že rodič sám už začal po dlužníkovi výživné vymáhat v exekuci či u soudu. Vyplacené dávky by po neplatiči vymáhal pak stát. Návrh zákona o zálohovaném výživném zveřejnila na svém webu vláda. Vymahatelnost má posílit chystaná novela občanského zákoníku, která počítá se zabavováním zbrojních či pilotních průkazů i s postoupením pohledávek.