Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FOTOGALERIE: Nadace Brave Bear uspořádala pro děti velký dětský den. Podívejte se na fotky!

pondělí, 20. srpna 2018, 19:00

Nezisková organizace a nadace Brave Bear, která vznikla teprve nedávno, už má za sebou svou první velkou akci. Pro děti z dětských domovů uspořádala organizace na ranči u Náměště na Hané velký dětský den – a bylo na co koukat.

Neziskovou organizaci Brave Bear založili tři kamarádi – Filip Navrátil, Tomáš Zapletal a Antonín Hlavinka. Brave Bear má tři hlavní pilíře – organizaci dětských dnů pro děti z dětských domovů a klokánků, finanční pomoc onkologicky nemocným dětem a finanční pomoc těm, kteří ji zrovna nejvíce potřebují. Přispět na transparentní účet organizace můžete i vy – 2301454953/2010. Více informací o organizaci získáte na této adrese.

Akce se uskutečnila v sobotu 11. sprna na ranči nedaleko Náměště na Hané. Dětského domu se zúčastnilo několik dětských domovů a přes padesát dětí. Dětský den byl pojat moderně, tak, aby ho ocenili i starší děti. Bylo tak možné vyzkoušet si virtuální realitu, jízdu v nových BMW, obrněném transportéru či si sednout do nablýskaného Lambroghini. Na své si přišly i menší děti, a mohly se například projet na poníkovi.

„Rádi bychom zde poděkovali všem sponzorům, díky kterým tato akce mohla vzniknout a díky kterým děti mohli na chvíli zapomenou na starosti všedního života. Například catering nám celý zajistili Cafe New One a tři nová BMW nám půjčil olomoucký CarTec. I všem ostatním sponzorům a všem dobrovolníkům moc děkujeme," řekl jeden ze zakladatelů nadace Brave Bear Tomáš Zapletal.

 
 

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto Michaela Valsová

Kam dál?

Strážníci za víkend odchytli v ulicích Olomouce sedm psů, další kousl...

pondělí, 20. srpna 2018, 16:30

Strážníci z Olomouce za víkend řešili více jak desítku oznámení o volném pohybu psů. V devíti případech strážníci odchytávali psy...

V jezerech Poděbrady u Olomouce se utopila žena, tragédii vyšetřuje...

pondělí, 20. srpna 2018, 12:56

Ve štěrkopískových jezerech Poděbrady nedaleko Olomouce utonula v sobotu šestatřicetiletá žena. Okolnosti jejího úmrtí vyšetřuje...

Premiere Cinemas uvede v úterý a ve středu hned šest předpremiér Jana...

pondělí, 20. srpna 2018, 12:00

V úterý 21. srpna a ve středu 22. srpna uvede olomoucký multiplex Premiere Cinemas hned šest premiérových projekcí českého filmu...

Satora, který měl zbít Afričana v pražské tramvaji, už rok a půl...

pondělí, 20. srpna 2018, 10:17

Tomáš Satora, Štěpán Černín a Josef Richard Uhlík. Tito muži podle zjištění serveru Lidovky.cz předstoupí před trestní soud za...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Zamrzlé rybníky musí rybáři provzdušňovat. Jarní výlovy by mohly začít v polovině března

Třeboňští i novohradští rybáři stále provzdušňují rybníky. I když teď přes den teploty v kraji stoupají až k deseti stupňům nad nulu, rybníky jsou většinou ještě zamrzlé. Jarní výlovy by mohly začít už v polovině března.

Trump pozval Babiše do Bílého domu

Americký prezident Donald Trump pozval českého premiéra Andreje Babiše (ANO) do Bílého domu. Návštěva českého premiéra ve Spojených státech by se měla uskutečnit 7. března. Babiše o pozvání informoval americký velvyslanec v Česku Stephen King, řekl český premiér novinářům při návštěvě Izraele. Informaci zároveň King zveřejnil na twitteru. Podle Babiše je pozvání vyvrcholením vztahů mezi ČR a USA, ministerstvo zahraničí to označilo za úspěch české diplomacie. King očekává brzké oficiální potvrzení pozvání z Bílého domu.

V hovězím z Polska se našla salmonela, zavádějí se kontroly

Stát zavádí od čtvrtka kontroly zdravotní nezávadnosti veškerého hovězího masa dovezeného z Polska před jeho uvedením na trh. Důvodem je zjištění veterinářů, že asi 700 kilogramů polského hovězího masa, které bylo skladováno ve středních Čechách u společnosti Frost Logistics, obsahovalo bakterie salmonely. Nyní se zkoumá, zda se prodalo koncovým zákazníkům. Na mimořádném briefingu to oznámil ministr zemědělství Miroslav Toman (za ČSSD). Vzorky z masa odebírali veterináři v minulém týdnu, dnes přišly výsledky.