Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FOTOGALERIE: Nadace Brave Bear uspořádala pro děti velký dětský den. Podívejte se na fotky!

pondělí, 20. srpna 2018, 19:00

Nezisková organizace a nadace Brave Bear, která vznikla teprve nedávno, už má za sebou svou první velkou akci. Pro děti z dětských domovů uspořádala organizace na ranči u Náměště na Hané velký dětský den – a bylo na co koukat.

Neziskovou organizaci Brave Bear založili tři kamarádi – Filip Navrátil, Tomáš Zapletal a Antonín Hlavinka. Brave Bear má tři hlavní pilíře – organizaci dětských dnů pro děti z dětských domovů a klokánků, finanční pomoc onkologicky nemocným dětem a finanční pomoc těm, kteří ji zrovna nejvíce potřebují. Přispět na transparentní účet organizace můžete i vy – 2301454953/2010. Více informací o organizaci získáte na této adrese.

Akce se uskutečnila v sobotu 11. sprna na ranči nedaleko Náměště na Hané. Dětského domu se zúčastnilo několik dětských domovů a přes padesát dětí. Dětský den byl pojat moderně, tak, aby ho ocenili i starší děti. Bylo tak možné vyzkoušet si virtuální realitu, jízdu v nových BMW, obrněném transportéru či si sednout do nablýskaného Lambroghini. Na své si přišly i menší děti, a mohly se například projet na poníkovi.

„Rádi bychom zde poděkovali všem sponzorům, díky kterým tato akce mohla vzniknout a díky kterým děti mohli na chvíli zapomenou na starosti všedního života. Například catering nám celý zajistili Cafe New One a tři nová BMW nám půjčil olomoucký CarTec. I všem ostatním sponzorům a všem dobrovolníkům moc děkujeme," řekl jeden ze zakladatelů nadace Brave Bear Tomáš Zapletal.

 
 

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto Michaela Valsová

Kam dál?

Strážníci za víkend odchytli v ulicích Olomouce sedm psů, další kousl...

pondělí, 20. srpna 2018, 16:30

Strážníci z Olomouce za víkend řešili více jak desítku oznámení o volném pohybu psů. V devíti případech strážníci odchytávali psy...

V jezerech Poděbrady u Olomouce se utopila žena, tragédii vyšetřuje...

pondělí, 20. srpna 2018, 12:56

Ve štěrkopískových jezerech Poděbrady nedaleko Olomouce utonula v sobotu šestatřicetiletá žena. Okolnosti jejího úmrtí vyšetřuje...

Premiere Cinemas uvede v úterý a ve středu hned šest předpremiér Jana...

pondělí, 20. srpna 2018, 12:00

V úterý 21. srpna a ve středu 22. srpna uvede olomoucký multiplex Premiere Cinemas hned šest premiérových projekcí českého filmu...

Satora, který měl zbít Afričana v pražské tramvaji, už rok a půl...

pondělí, 20. srpna 2018, 10:17

Tomáš Satora, Štěpán Černín a Josef Richard Uhlík. Tito muži podle zjištění serveru Lidovky.cz předstoupí před trestní soud za...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Focení samotné je jednoduché. Těžší je dostat do tváře modelky výraz, říká Richard Nowak

Před objektivem Richarda Nowaka stála už řada celebrit. O kvalitách tohoto budějckého profíka tak nemusí být vedené dlouhé řeči. Kromě krásných módních fotek už ale nějakou dobu pracuje na projektu s názvem Anonymous. Co je to za projekt? A jaké fotografie v něm najdeme?

Do ochranné budovy kolem reaktoru nahnali 45 tun vzduchu. Temelín tak prošel bezpečnostní zkouškou

Ochranná budova kolem reaktoru splňuje všechna kritéria těsnosti. Takový je výsledek důležité bezpečnostní zkoušky, kterou dnes ráno na odstaveném prvním bloku dokončili technici v Jaderné elektrárně Temelín.

Plzeň vybavila vyřazenými počítači učebnu pro chudé děti v Keni

Plzeň darovala přes 70 vyřazených funkčních počítačů, komponenty pro datovou síť, kabely, flash disky a sluchátka do Keni. Poslouží komunitnímu centru Ostrov Naděje, které se stará o 500 dětí a studentů z velmi chudých poměrů. Centrum vybudovala obecně prospěšná společnost Centrum Narovinu, jejíž aktivity sahají do roku 1995. Díky počítačům z Plzně mohla vzniknout zcela nová učebna, informovala ČTK mluvčí magistrátu Eva Barborková.