Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Včera večer hořelo ve Chválkovicích

 
pátek, 18. dubna 2014, 11:40

Velký požár zachvátil sklad soukromé firmy v Olomouci - Chválkovicích. Ve čtvrtek 17. dubna byl ve 23:55 oznámen na operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje požár skladu soukromé firmy v ulici Na Zákopě. V době příjezdu prvních jednotek už byla přízemní budova skladu o rozměrech 35 krát 15 metrů zcela zachvácena plameny.

Uvnitř skladu byly uskladněny stroje a zařízení k pracovní činnosti soukromé firmy, například stroje pro vrtání a demolici, výšková technika a podobné. Vedle hořícího objektu bylo uskladněno dřevo, které plameny také pohltily. Při požáru nebyl nikdo zraněn.
K požáru vyjeli profesionální hasiči z Olomouce se dvěma cisternami a dobrovolní hasiči z Olomouce-Chválkovic, Dolan, Velké Bystřice, Velkého Týnce a Bohuňovic. Na místě byla zřízena kyvadlová doprava vody, díky velké snaze a koordinované práci se hasičům v průběhu likvidačních prací podařilo uchránit sousední objekt. Na požárem zasaženém skladišti se zřítila střecha.
Výše škody zatím nebyla přesně vyčíslena, ale určitě přesáhne 1 milion korun. Příčina vzniku požáru je v šetření, dnes, pokud požářiště dostatečně vychladne, bude probíhat vyšetřování.  L. Behingerová

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Fakultní nemocnice Olomouc bude mít lékárnu za 100 milionů

středa, 16. dubna 2014, 19:44

Fakultní nemocnice v Olomouci na sklonku léta otevře novou lékárnu, do jejíž stavby investovala zhruba 100 milionů...

Kvůli horkovodu se bude chodcům hůř chodit a řidičům hůř parkovat

pondělí, 14. dubna 2014, 11:46

Dopravu v centru Olomouce letos zkomplikuje stavba horkovodu. Stavba horkovodu letos zkomplikuje dopravu na několika...