Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Aplikační centrum BALUO v Neředíně otevře v pátek, zájemcům o registraci nabízí slevu na členství

 
úterý, 8. listopadu 2016, 16:00

Po měsících testovacího provozu Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci v pátek 11. listopadu slavnostně otevře Aplikační centrum BALUO. Při této příležitosti fakulta na páteční podvečer srdečně zve také širokou veřejnost. Zájemci všech věkových kategorií se mohou těšit na sportovně‑diagnostický program, během něhož si zdarma vyzkoušejí, co jim unikátní centrum zaměřené na podporu zdravého životního stylu může nabídnout.

Pohybuchtiví jedinci mohou do moderního komplexu sportovišť a laboratoří zavítat od 16 do 21 hodin. „Připravili jsme bohatý sportovně-diagnostický program, během něhož zájemci budou moci zdarma absolvovat vybraná diagnostická vyšetření, jako je například měření tělesného složení, vyšetření autonomního nervového systému nebo třeba testování rovnováhy formou hry s tučňáky. Také si budou moci aktivně zasportovat, přičemž myslíme i na děti, které si mimo jiné budou moci zalézt na mini horolezecké stěně,“ vyjmenovala ředitelka centra Ilona Hapková.

Koho prostory a nabídka služeb centra osloví, může se už v pátek stát členem BALUO klubu za zvýhodněnou cenu. Členové klubu mají jako vstupní bonus tzv. startovací čáru, tedy projdou sérií diagnostických testů už koncem listopadu a v prosinci, aby mohli naplno od nového roku využívat služeb centra.

„Roční členství v klubu bude standardně stát 1250 korun, zlevněné pro studenty do 26 let, zaměstnance Univerzity Palackého nebo seniory činí 950 korun. U příležitosti otevření centra ale v pátek zájemcům o členství nabídneme možnost registrace s 11procentní slevou,“ dodala Hapková.

Podrobnosti k pátečnímu programu najdete na webové stránce Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého.

Čtěte více:

Tisková zpráva | Foto Aplikační centrum BALUO - Facebook
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

Projekt mapování kreativních průmyslů pomůže studentům lépe se připravit na požadavky praxe

úterý, 18. října 2016, 18:30

Hned čtrnáct českých univerzit se spojilo v ojedinělém projektu, který by měl studenty vybraných oborů lépe připravit...

Olomoučtí vědci objevili na Borneu nový druh rostliny

pondělí, 10. října 2016, 12:55

Vědci z Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci si připsali další objev nového druhu rostliny z rodu...

Pevnost poznání a přírodovědecká fakulta se zapojí do Evropského ptačího festivalu

čtvrtek, 6. října 2016, 09:41

Hlavním tématem festivalu v Olomouci se stane problematika úmrtí ptáků po nárazu do skleněných ploch, která není...