Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka #6: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

 
úterý, 12. dubna 2016, 11:47

Tentokrát už šestý díl této rubriky je tu a já vám opět přináším nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích a depozitech. A víte, že díky naší spolupráci, už jsme pomohli několika mazlíčkům najít nový domov?

Kočky Uničov - Depozitum Píšánek

Kontakt:

Adresa: Uničov
Tel.: 733 331 833
E-mail: martina.no@email.cz
FB stránky: Kočky Uničov - Depozitum Píšánek

Krasoněk 


Krasoněk je stále mladý kastrovaný, jedenapůlletý kocourek, nalezený jako koťátko v krabici u kontejneru v Uničově i se sourozenci. 
Je velmi kontaktní, nikde nesmí chybět, vše musí vidět a nejlépe se všeho účastnit. Bude na sebe upozorňovat nápadně i nenápadně, dokud se mu nebudete dostatečně věnovat. Má rád mazlení a česání.

Šnelinka 


Šnelinka je dospělá kastrovaná, asi tříletá kočička, dostala se k nám pravděpodobně po srážce s autem. V tu dobu byla březí. Koťátka bohužel nepřežila. 
Šnelinka je na jedno očičko slepá. 
Je klidná a mazlivá. Zaslouží si krásný domov, kde může být i jedináček, ovšem s dostatečnou péčí

Indy 


Indy je mladá kastrovaná plašší kočička, která hledá trvalý domov. Byla odchycena na tržnici v Olomouci i se svojí sestřičkou. Indy se nám nepodařilo ochočit na tolik, aby z ní byl kontaktní mazlík - bohužel zůstala až do dnešního dne plašánkem, který se sem tam u krmení nechá i pohladit. Nečekejte mazlení, ale vděčný pohled při plnění si bříška.

 

Olomoucký útulek - Liga na ochranu zvířat ČR

Kontakt:

Adresa: Areál letiště, Neředínská ul., Olomouc
Tel.: 585 418 484
Pohotovost 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Kmínek


Kmínek je čtyřměsíční štěně, zatím měl smůlu, již jednou byl osvojen, ale osvojitel dostal výpověď z bytu. Kmínek hledá tedy znovu domov, snad již trvalý. V dospělosti z něj bude větší pejsek.

Helenka


Helenka je šestiletá malá fenka, klidná a moc hodná.

Homer


Homer je devítiměsíční pejsek střední velikosti. Je to milý hravý psík, vhodný, jak do bytu, tak i k domku se zahrádkou.

 

Pomocné ruce

Kontakt:

Adresa: Jungmannova 1, Olomouc
Tel.: 777902575
E-mail: pomocne.ruce@seznam.cz
FB stránky: Pomocné ruce Olomouc z.s.

Mailo


Mailo je osmiletý Jack Russel teriér, kterého se majitelé vzdali pro jeho povahu. Je to hravý, zdravý pejsek, původně žil v bytě, má sociální návyky. Problém je jeho povaha, časem se fixuje na jednu osobu v rodině a tu si pak "hlídá". Z tohoto důvodu je vhodný pro opravdu zkušeného milovníka tohoto plemene. V pohodě se snese s menšími fenkami, se psy se nesnese vůbec. 

Vigo


Vigo je kastrovaný kocourek, ve věku okolo šesti let, který byl odchycen Městskou policií na ul. Šantova v Olomouci, kde se toulal více než dva týdny. Byl celý špinavý a uši měl plné svrabu. Teď je z něj opět krásný, statný mazlík, který je vděčný za každé pohlazení.

Adina


Adina je půlroční želvovinová kočička, která se přitoulala na jednu zahradu v Olomouci. Z počátku je opatrná, ale jakmile zjistí, že jí neublížíte, nepřestane už se mazlit.

Čtěte více:

 

Napsal Adéla Veselá | Foto pixabay.com

Kam dál?

Hledáme páníčka #5: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 5. dubna 2016, 14:27

Jestli to ještě nevíte, tak každé úterý vám přináším nové přírůstky opuštěných mazlíčků z olomouckých útulků a depozit. A dnes se...

Hledáme páníčka #4: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 29. března 2016, 08:45

Další opuštění mazlíčci, hledající nový domov a hlavně hodného majitele, už na vás čekají v některém z útulku nebo depozitu v...

Hledáme páníčka #3: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 22. března 2016, 09:00

Úterky patří opuštěným mazlíčkům, a proto jsme pro vás opět připravili několik nově nalezených psů a koček, kteří skončili v...

Hledáme páníčka #2: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 15. března 2016, 12:00

Úterý je znovu tady a my jsme pro vás opět připravili několik nově nalezených mazlíčků, kteří skončili v některém útulku či...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu fotografií FaceApp. Mobilní zařízení uživatelů infikuje programem pro nevyžádanou reklamu MobiDash. Uvedla to antivirová firma Kaspersky Lab. Aplikace FaceApp od ruských vývojářů Wireless Lab se stala v posledních týdnech hitem. Pomocí nástrojů umělé inteligence dokáže vyfotografovanou osobu nechat zestárnout, omládnout, nebo dokonce změnit pohlaví. V souvislosti s ní se ale objevilo i varování před narušením soukromí, protože aplikace posílá fotografie k úpravě na servery mimo zařízení uživatele.

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil jízdenky na celý vlak, a to jen proto, aby je hned následující den zkusil vrátit. To vše udělal kvůli tomu, aby na sociálních sítích předvedl, jak byrokraticky se státní dráhy chovají k cestujícím. A železnice se nechala vyprovokovat, napsal polský list Gazeta Wyborcza.

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět ostatní!!”