Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Gulášfest"

V polovině září se bude konat třetí ročník Bohuňovického gulášfestu

sobota, 7. září 2019, 10:00KulturaOlomoucko
 
ilustrační fotografie

V sobotu 14. září se bude v Bohuňovicích konat už třetí ročník oblíbeného Bohuňovického gulášfestu. Akce se uskuteční na hřišti u Kulturního domu v Bohuňovicích - Trusovicích, a to od dvou hodin odpoledne.

 

Bohuňovický Gulášfest se blíží, těšit se můžete na koncerty i soutěž O nejlepší bohuňovický guláš

sobota, 8. září 2018, 16:00KulturaOlomoucko
 

Druhý ročník Bohuňovického Gulášfestu se bude konat opět uprostřed babího léta na hřišti u kulturního domu v Bohuňovicích-Trusovicích, a to v sobotu 15. září od dvou hodin odpoledne.

 

Přerovský Farm Food Festival bude jedinečným gurmánským zážitkem

pondělí, 18. září 2017, 15:15Kultura
 

Farm Food Festival se bude konat v sobotu 23. září v Přerově a pokusí se navázat na tradiční gulášfest, který v minulých letech navštívil hojný počet lidí. Brány Výstaviště Přerov se otevřou v 10:00. Těšit se můžete na skvělou atmosféru plnou dobrého...

 

Bohuňovický gulášfest 16. září nasytí milovníky jídla i hudby

sobota, 9. září 2017, 15:00Kultura
 

První ročník Bohuňovického gulášfestu se uskuteční uprostřed babího léta v sobotu 16. září od 14 hodin na hřišti u kulturního domu v Bohuňovicích -Trusovicích. Guláše nejrůznějších chutí, vůní, barev a konzistencí pro návštěvníky uvaří zájmové skupiny a...

 

Tip: Plánujete svatbu? Nechte se inspirovat na Svatebním dni na Zámku v Náměšti na Hané

pondělí, 5. září 2016, 11:47Kultura
 
Svatba v Náměši na Hané

Svatební agentura Skvělá svatba ve spolupráci s Městysem Náměšť na Hané pořádá 11. září Svatební den. Uskuteční se na místním zámku od 10 do 17 hodin a pro návštěvníky je připraven bohatý program, který je provede přípravou svatby.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Gulášfest"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Gulášfest"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou závislí i dospělí. V tiskové zprávě o tom informovala Česká koalice proti tabáku, která provozuje bezplatnou Národní linku pro odvykání. Novou společenskou hrozbou se podle odborníků stávají netolismus, tedy potřeba neustálého připojení k internetu, a závislost na hraní her.