pátek 31. března 2023 Kvido

Vyhledávání

Nalezené články: "archeologie"

Univerzita Palackého má nové studijní předměty. Přihlášku je možné podat do poloviny března

Univerzita Palackého v Olomouci otevírá nové studijní programy zohledňující aktuální trendy na trhu práce. E-přihlášky na většinu programů lze podat do 15. března, cena za přihlášku činí 690 Kč.

Muzeum otevřelo novou expozici loštických pohárů

Zhruba 200 loštických pohárů z archeologických nálezů a především ucelený chronologický vývoj tohoto unikátního druhu keramiky přináší nová expozice, která se dnes otevřela v Památníku Adolfa Kašpara v Lošticích. Silnou tradici hrnčířství regionu...

FOTO: Neznámý pachatel ze sklepa ukradl vzácné nálezy, škoda se nedá vyčíslit

Nevyčíslitelnou hodnotu měly podle policie předměty, které neznámý pachatel ukradl mezi úterým a středou ze sklepa ženy, která se zabývá jejich vyhledáváním.

Helfštýn otevřel sezónní výstavu Torzo hradu. Chystá i první akce

Na středověkém hradu Helfštýn na Přerovsku se tento týden otevřela výstava Příběh torza, která bude návštěvníky provázet celou letošní sezónu. Věnována je zdejšímu renesančnímu paláci, který se po více než dvou stoletích chátrání dočkal rozsáhlé...

Na místě budoucího silničního obchvatu obce Bludov se našly archeologické artefakty

Stavba silničního obchvatu obce Bludov se blíží, a tak v únoru a březnu probíhaly na vytyčené trase archeologické prospekce za účelem predikce možných archeologických lokalit, které by případně byly předmětem předstihového záchranného výzkumu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "archeologie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "archeologie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.