úterý 21. března 2023 Radek

Vyhledávání

Nalezené články: "kraj"

Tisíce tun soli a miliony litrů solanky. ŘSD odhalilo část zimních nákladů v Olomouckém kraji

Jarní počasí postupně získává převahu a Ředitelství silnic a dálnic pomalu uzavírá účty za letošní zimní údržbu. Tu zajišťuje státní organizace vlastními silami a také s využitím externích firem.

Na Univerzitu Palackého se hlásí rekordní počet lidí

Olomoucká univerzita má rekordní počet přihlášek ke studiu - 35 972, což je nejvíc v historii školy. Díky úspěšným marketingovým kampaním a možnosti podání e-přihlášky do poloviny března zájem o studium na všech osmi fakultách UP vzrostl.

Kraj dá budoucím řemeslníkům stipendia ve výši 9 miliónů korun

Olomoucký kraj se i letos rozhodl podpořit polytechnické vzdělání a řemesla finančními prostředky. Celková suma vyčleněná pro stipendia dosahuje více než devíti milionů korun.

Do Červeného kostela se můžete podívat již v květnu

Olomoucký kraj rekonstruoval kostel, který dříve sloužil jako sklad knih. Po dokončení rekonstrukce bude kostel opět přístupný veřejnosti a bude sloužit jako kulturní stánek pro koncerty, přednášky a další akce.

Univerzita Palackého pořádá konferenci o psychosomatice

Olomoucká psychosomatická konference s podtitulem Stres a adaptace v kontextu psychosomatiky se koná 24. a 25. března 2023 v Uměleckém centru UP v Konviktu v Olomouci. Nabídne odborné přednášky, dílny a příležitost k setkání s lektory a odborníky.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kraj"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "kraj"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.