Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Vyhledávání

Nalezené články:

FOTO: V Hradčanech u Přerova hořela velká skládka odpadu, na místě zasahovalo šedesát hasičů

pátek, 4. května 2018, 07:30Přerovsko
 

V Hradčanech na Přerovsku dnes znovu hořela skládka komunálního odpadu. Hasiči požár zlikvidovali zhruba po sedmi hodinách okolo 20:00. Na místo ale budou nepřetržitě dohlížet minimálně do následujícího pondělí.

 

Desítky hasičů vyjely k hořící skládce na Přerovsku

čtvrtek, 3. května 2018, 20:30Přerovsko
 
ilustrační foto

Několik desítek hasičů vyjelo dnes po poledni k požáru na skládce komunálního odpadu v Hradčanech na Přerovsku. Na stejném místě hořelo již před třemi týdny. Hustý černý kouř je viditelný z dálky. Mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková dnes řekla, že o požáru...

 

FOTO: Lomená galerie ožila novými výtvory

neděle, 29. dubna 2018, 16:00SpolečnostOlomouckoKultura
 

Lomená galerie se v pátek 27. dubna začala vybarvovat novými uměleckými díly. V rámci třiapadesátého ročníku Academia Film Festivalu tam totiž probíhal Graffiti Jam.

 

Dnes je Den Země, letos je zaměřen na boj proti plastovým odpadům

neděle, 22. dubna 2018, 16:00Společnost
 
ilustrační fotografie

Den Země, který se od roku 1971 slaví 22. dubna, je v letošním roce zaměřený na celosvětové znečištění přírody plasty. Jeho téma vyhlásila pořádající organizace Earth Day Network a v Česku se do něj zapojila ekologická hnutí, ale i některé další...

 

V noci hořela skládka v Hradčanech na Přerovsku, zasahovalo sedm jednotek hasičů

pátek, 13. dubna 2018, 10:30SpolečnostPřerovsko
 
ViewImage.aspx

Požár skládky likvidovali v pátek brzy ráno hasiči v Hradčanech na Přerovsku, kde oheň zachvátil odpad na ploše 40 krát 40 metrů. V okolních obcích nebyly zjištěny vysoké koncentrace škodlivin v ovzduší, řekla mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 

Napište nám

Nejčtenější

  • U Olomouce se stala vážná nehoda, mladík byl...

  • Výrobní firma M.L.S. Holice nabírá nové...

  • Muži ztrácejí zájem o sex, podle urologa se...

  • U centra Olomouce vzniká dvě stě bytů....

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Historička: O společnosti vypovídá i to, jaké slaví svátky a jak

Ze vzniku Československa v roce 1918 se neradoval každý, později stát vydával instrukce, jak se má tento svátek slavit. Jak se 28. říjen slavil v minulosti a jak to bylo s dalšími svátky z první republiky, zkoumali historici z Masarykova ústavu a Archivu (MÚA) Akademie věd ČR a Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Svá zjištění sepsali v knize, která vyjde letos v srpnu. Bádání přiblížila v rozhovoru Dagmar Hájková z MÚA.

ANKETA: Orwellův zákon aneb rozvědka do každého domu. Přijde Velký bratr i k nám?

V roce 2017 se ve sněmovně projednávala kontroverzní novela zákona o Vojenském zpravodajství a souvisejících zákonů. Tato novela sice vzhledem k podzimním volbám a kauze s Čapím hnízdem spadla pod stůl, nicméně v programovém prohlášení současné vlády v demisi se s přijetím takového zákona počítá. Proč je ale návrh novely z roku 2017 tak kontroverzní a hrozí nadále jeho přijetí?

Drbní rodina se opět rozrostla. Slavíme narození hradecké sestřičky

Drbňáci, rok se s rokem sešel a já vám musím oznámit další radostnou zprávu. Za dobu, co existuji, jsem už napsala nespočet článků a rodina se mi rozrostla o několik sestřiček. A moje Drbní "famílie" se rozrůstá dál! Pozdravte se mnou Hradeckou Drbnu a popřejte jí zdraví, spoustu čtenářů a hodně článků!