středa 29. března 2023 Taťána

Vyhledávání

Nalezené články: "památky"

Olomoucký kraj má další dvě kulturní památky, nejedná se však o budovy

Olomoucký kraj představuje dvě novinky v oblasti kultury: reprezentativní katalog lidových podmaleb na skle a soubor karet Mistry tradiční rukodělné výroby Olomouckého kraje. Oba projekty byly finančně podpořeny od hejtmanství.

Prostějov vyhrál krajské kolo Památky roku 2022

Soutěžní projekt v kategorii nad 2 mil. Kč bez DPH, který získal ocenění, byla rekonstrukce vstupní brány městského hřbitova, přilehlých zdí, domu správce hřbitova a zvonice.

Zámek ve Ptení konečně ožívá. První festival na jeho podporu plánuje nový majitel Horset na květinový úplněk

Zámek ve Ptení na Prostějovsku vstává z popela. V období květinového úplňku na začátku května zde nový majitel uspořádá první hudební festival na jeho podporu.

Prostějov otevírá pamětihodnosti v rámci akce Brány památek dokořán

V letošním roce se město Prostějov připojilo k akci Otevřené brány, která umožňuje návštěvníkům prohlédnout si různé památky a historické budovy.

Hlasujte pro nejvýjimečnější kulturní počin. Může to být festival, výstava, obnova památky nebo něco úplně jiného - rozhodnutí je na vás!

Olomoucký kraj se může pochlubit bohatou kulturní nabídkou, kterou mohli lidé navštěvovat během loňského roku. Kraj nyní vyhlašuje soutěž o nejvýjimečnější kulturní počin roku 2022, do které se mohou zapojit všechny zájemci.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "památky"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "památky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.