středa 29. května 2024 Maxim

Žena srazila na přechodu školačku, policie ji hledá kvůli objasnění případu

V polovině ledna srazila řidička se svým autem školačku, která směřovala do školy, na přechodu ve Šternberku. Řidička sice zastavila a krátce s dívkou pohovořila, pak pokračovala dále v jízdě. Bohužel však dívka utrpěla vnitřní zranění a musela být ošetřena. Žena se nyní hledá kvůli objasnění celého případu.

Nehoda se stala ve čtvrtek 14. ledna ráno na přechodu ulic Krampolova a Olomoucká ve Šternberku.

"Podle prvotních informací neumožnila dosud nezjištěná řidička se zatím neznámým osobním vozidlem, pravděpodobně modré barvy, která jela po ulici Krampolově směrem ke kruhovému objezdu na ulici Olomouckou, bezpečné přecházení nezletilé chodkyně, která po přechodu přecházela a zprava do ní narazila. Neznámá řidička na místě zastavila a s chodkyní hovořila. Dívenka pak pokračovala do školy, kde se však u ní projevily zdravotní potíže a v doprovodu rodinného příslušníka musela vyhledat lékařské ošetření," sdělila policejní tisková mluvčí Marie Štrbáková.

Policie se nyní obrací na svědky, kteří viděli průběh nehody, aby se obrátili se svými informacemi na linku 158 nebo na Dopravní inspektorát v Olomouci na ulici Kosmounautů 10.

Policie rovněž vyzývá zmiňovanou ženu, aby se přihlásila na policii.

Čtěte více:

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.