neděle 5. února 2023 Dobromila

Nehoda několika aut zastavila dopravu v Šumperku na křižovatce na Bludoveček

Před sedmou hodinou ranní se stala dopravní nehoda několika aut v Šumperku. V současné době policie v místě řídí dopravu a řidiče navádějí na objízdnou trasu.

Podle informací policie a záchranné služby došlo ke střetu pěti aut. „Komunikace musela být plně uzavřena. Policisté v místě řídí dopravu a řidiče navádějí na objízdnou trasu,“ uvedla mluvčí policie Tereza Neubauerová.

K nehodě ihned vyrazily dvě posádky z výjezdového stanoviště v Šumperku. celkem se jednalo o zranění čtyř osob. "Zdravotníci na místě zahájili komplexní přednemocniční neodkladnou péči u všech postižených, jednalo o lehká zranění v podobě zhmožděnin či drobných oděrek. Po komplexní prohlídce, ošetření a zajištění byly všechny zraněné osoby přepraveny k navazující nemocniční péči do nemocnice v Šumperku," oznámil mluvčí krajské záchranné služby Zdeněk Hošák. 

Po deváté hodině informovala tisková mluvčí policie Neubauerová, že během pár minut dojde ke zprovoznění dopravy v jednom pruhu a policie bude řídit dopravu kyvadlově. 

V deset hodin došlo k obnovení dopravy v obou směrech. 

Čtěte více:

 

Autoři | Foto pixabay.com

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.