Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Od zítra bude nábřeží Edvarda Beneše v Přerově opět průjezdné

 
neděle, 22. září 2019, 18:00

Celé prázdniny trvala částečná uzavírka na nábřeží Edvarda Beneše, kterou si vyžádala výměna parovodu za horkovod. Dopravní komplikace, které museli řidiči skoro tři měsíce respektovat, ale už končí.

Rozkopaná silnice je minulostí – na vozovce je položen nový asfalt a už brzy po ní budou moci jezdit auta v obou směrech. „V pondělí 23. září silnici oboustranně otevřeme – čili vrátí se do původního režimu. Obnoven tu bude od čtvrtku 26. září rovněž provoz autobusové zastávky, která musela být kvůli pracím na silnici na určitou dobu přemístěna na druhou stranu Bečvy,“ informoval radní pro dopravu Tomáš Navrátil. 

Tisková zpráva | Foto prerov.eu | Zdroj prerov.eu

Kam dál?

Motorkářka po projetí zatáčky přejela do protisměru a narazila do...

neděle, 22. září 2019, 16:00

Včera kolem půl sedmé večer přijali policisté oznámení o havárii motorky Suzuki. K té došlo na silnici mezi obcemi Březsko a...

V Šumperku bude taxislužba pro seniory. Za třicet korun je odveze...

neděle, 22. září 2019, 10:00

V Šumperku bude od začátku příštího roku fungovat taxislužba pro seniory. Obyvatele starší 65 let bude sedmimístný Ford s nápisem...

Na kolejích na Masarykově třídě se dnes ráno srazila dvě auta. Provoz...

sobota, 21. září 2019, 10:40

Ke srážce dvou aut došlo na kolejích na Masarykově třídě v Olomouci dnes pár minut před desátou hodinou ráno.

Zdrogovaný řidič uháněl po silnici i přes zákaz řízení

pátek, 20. září 2019, 13:30

Včera kolem půl čtvrté v noci kontrolovali policisté na silnici na Olomoucku osobní auto Daewoo.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.