středa 29. března 2023 Taťána

Vyhledávání

Nalezené články: "doprava"

Pozor na silnici okolo Skřítku v Jeseníkách. Od pondělí ji čekají opravy, provoz bude kyvadlový

Ode dneška se řidiči na Šumpersku musí připravit na komplikace. Až do poloviny dubna budou silničáři opravovat poměrně využívanou cestu ze Šumperka do Rýmařova okolo sedla Skřítek.

Olomoucký kraj dá na sport dětí několik miliónů

Olomoucký kraj nabízí dotační program na podporu sportu dětí a mládeže s 3,8 milióny korun. Žadatelé mohou žádat o podporu na náborové akce, dopravu, údržbu a nákup vybavení pro mladé sportovce. Příjem žádostí začíná 11. dubna.

Traktor ve vlečce převážel 18 lidí. Pro zraněné musel i vrtulník

Hasiči Olomouckého kraje 30. 12. dopoledne zasahovali mezi Němčicemi nad Hanou a Výšovicemi na Prostějovsku. Došlo zde k nehodě, při které se zranilo deset lidí.

Opilá řidička způsobila nehodu přímo před policejním vozem

Včera krátce před desátou hodinou večer překvapil policisty jedoucí po Temenické ulici v Šumperku nestandardní manévr řidičky, která jela před nimi. Ta totiž u prodejny Penny marketu přední částí vozidla najela na ochranný ostrůvek, o který si...

Policisté na Šumpersku zajistili tahač zahraničního dopravce

Kvůli podezření z neoprávněné manipulace s tachografem zajistila policie v Mohelnici tahač zahraničního dopravce za účelem dalšího zkoumání. Dopravce navíc musel složit kauci ve výši 100 tisíc korun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "doprava"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "doprava"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.