sobota 20. dubna 2024 Marcela

Vyhledávání

Nalezené články: "doprava"

V roce 2025 se projedete po dálnici kolme kolem Kokor u Olomouce

Nová dálnice z Olomouce do Kokor by mohla být dokončena v Olomouckém kraji za dva roky. Výstavba byla zahájena v dubnu a stát bude muset investovat zhruba 2 miliardy korun.

Olomoucký kraj dá na sport dětí několik miliónů

Olomoucký kraj nabízí dotační program na podporu sportu dětí a mládeže s 3,8 milióny korun. Žadatelé mohou žádat o podporu na náborové akce, dopravu, údržbu a nákup vybavení pro mladé sportovce. Příjem žádostí začíná 11. dubna.

Traktor ve vlečce převážel 18 lidí. Pro zraněné musel i vrtulník

Hasiči Olomouckého kraje 30. 12. dopoledne zasahovali mezi Němčicemi nad Hanou a Výšovicemi na Prostějovsku. Došlo zde k nehodě, při které se zranilo deset lidí.

Opilá řidička způsobila nehodu přímo před policejním vozem

Včera krátce před desátou hodinou večer překvapil policisty jedoucí po Temenické ulici v Šumperku nestandardní manévr řidičky, která jela před nimi. Ta totiž u prodejny Penny marketu přední částí vozidla najela na ochranný ostrůvek, o který si...

Policisté na Šumpersku zajistili tahač zahraničního dopravce

Kvůli podezření z neoprávněné manipulace s tachografem zajistila policie v Mohelnici tahač zahraničního dopravce za účelem dalšího zkoumání. Dopravce navíc musel složit kauci ve výši 100 tisíc korun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "doprava"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "doprava"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.